Ще пускам Обща поръчка от Next.co.uk

  • 66 796
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 095
мога ли да попитам тук- понеже искам да си поръчам, но от европейския сайт http://www.nextdirectory.eu/page.asp?b=X44&p=320&o=1 ето този, виждам че тук има много почитателки на марката, как са им обувките, виждат ми се страхотни моделите и на много прилични цени Rolling Eyes ще се радвам някой да сподели от опит  bouquet

Теди, дори и те не шипват до Бг, ако това смяташ да правиш.
За обувките - не знам дали са хубави, аз имам от там само един чифт за щерката и много се разочаровах - не си отговаряха на номера и се скъсаха бързо.

не не, аз няма да поръчвам на адрес в България, ще ми ги препратят до тук нещата, но пак ще ми излезе изгодно, като слушам обаче...май ще ме откажеш Laughing и с дрехите ли са така?

# 46
  • Мнения: 97
Aaaa, дрешките биват  hahaha
Изчакай да се включи някой с отзиви за дамските обувки.

# 47
  • Мнения: 9 095
Aaaa, дрешките биват  hahaha
Изчакай да се включи някой с отзиви за дамските обувки.

много благодаря, ще изчакам и за обувките че да платя само веднъж 5 евро доставка Mr. Green много ми харесаха нещата на снимките Embarassed

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Aaaa, дрешките биват  hahaha
Изчакай да се включи някой с отзиви за дамските обувки.

много благодаря, ще изчакам и за обувките че да платя само веднъж 5 евро доставка Mr. Green много ми харесаха нещата на снимките Embarassed


Ами всъщност аз имам Mr. Green.Поръчах си ги миналата година на приятелка живееща там.Страхотни са.  Много свежарски модел велур+ два цвята кожа/ако намеря време утре ще кача снимки/.На мен лично са ми много удобнии и мисля,че са качествени,но все пак е само мое мнение.Със номера също рискувах тя ми предложи тогава да ми ги поръча с третинка и т.н,но заложих на точния номер.Кракът ми е стандартен 38 и си взех 5-залепнаха ми.Страшно съм доволна и за това искам да се включа.Харесала съм си още няколко модела,но ми е неудобно все да я тормозя с мойте прищевки.
 Laughingсега видях. На коя по-точно?- на доста греят слънца./ти ще ме разбереш/. Mr. Green

# 49
  • Мнения: 0
скоро ще има ли поръчка Simple Smile

# 50
И аз се записвам за поръчка ако има скоро.Писах даже на скайпа който беше оставен на първата страница.

# 51
  • Мнения: 5
Здравейте, и аз бих участвала в следващата поръчка  Hug

# 52
  • Мнения: 21
привет и от мен на вси4ки   bouquet аз също бих се включила в обща поръ4ка ,не ми е и проблем да поръ4ам но просто нямам някой сериозен познат там който да ангажирам да полу4и и изпрати пратка  Sad .Но ако все пак някой реши да пуска -насреща съм ...

# 53
  • Мнения: 3
Здравейте!
Някой ще пуска ли скоро поръчка от NEXT.
Mного ми идва тази сума 100 паунда, имаче сайта е страхотен и няма оскъпяване.
Поздрави!

# 54
  • Мнения: 288
Здравейте момичета  Hug

Ще пусна обща поръчка пон или вторник. Изчаквам една девойка да си получи днес-утре нещата от предишната поръчка и да види дали е отгатнала номера на ботушките  Mr. Green Ако имате нещо за пускане, дайте линкове, независимо от сумата, няма проблем. За това са общите поръчки, за да си допълваме гардеробчетата, а не всеки път да правим излишни покупки, само защото имало мин сума за поръчка.  Grinning

# 55
  • Мнения: 1 483
здравейте.и аз бих искала да се включа в общата поръчка Hug

# 56
  • Мнения: 1 483
ок,благодаря  Hug

# 57
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
ivasl и аз ще се включа. Колко ще е доставката и има ли значение с колко пари ще участвам

# 58
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,знам че въпроса ми не е много за тук ,но все пак да ви попитам.Ако има някой ,който се е регистрирал в сайта на некст,моля кажете какъв телефон изписвате и как точно го изписвате,защото от сумати време се опитвам да се регистрирам и как ли не писах тия проклети номера и то все ми изписва моля въведете валиден телефонен номер.ДжиЕсЕм ли ,стационарен телефон ли.Моля ви помагайте щото полудях  newsm61 smile3511

# 59
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Регистрацията е само за английските потребители или тези с английски адреси и телефони. Wink

Общи условия

Активация на акаунт