Ще пускам Обща поръчка от Next.co.uk

  • 66 814
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 86
Картата не ми е бг, а английска.


Адреса за диливъри трябва да съвпада с адреса на картата ти  .

И така не става. А пазарувам с картата безроблем от други места.

# 706
  • Мнения: 1 883
Картата не ми е бг, а английска.



Ама поръчваш от България...
Локализацията няма значение .

Последна редакция: пн, 21 юни 2010, 14:27 от vikuna

# 707
  • Мнения: 52
Здравейте и от мен   bouquet за хубавата тема
Искам да попитам  за детските  дрешки на next  дали правят намаления както мадъркеър       newsm78       или да не чакам такова а направо да поръчвам...става въпрос за дънки ,анорачета..есенни неща.....

# 708
  • Варна
  • Мнения: 777
Правят намаления, и аз ги чакам - след средата на м.юли ще започнат. И аз основно това ще купувам - дрехи за детска градина и есенни неща.

# 709
  • Мнения: 52
Bluebell O'Smallheaven  благодаря  значи ще изчакам още малко. А по ваши наблюдения пак всичко свърша ужасно бързо....понеже в мадъркеър бях харесала няколко неща и докато се усетя те свършиха...

# 710
  • Мнения: 1
Njkoi 6te puska li pora4ka ot Next bix iskala da se vklu4a

# 711
  • Мнения: 12
Bluebell O'Smallheaven  благодаря  значи ще изчакам още малко. А по ваши наблюдения пак всичко свърша ужасно бързо....понеже в мадъркеър бях харесала няколко неща и докато се усетя те свършиха...

По добре не чакайте намаленията всичко свършва много бързо първия ден пускат намаления само за ВИП клиенти и почти нищо не остава Peace

# 712
  • Мнения: 959
Bluebell O'Smallheaven  благодаря  значи ще изчакам още малко. А по ваши наблюдения пак всичко свърша ужасно бързо....понеже в мадъркеър бях харесала няколко неща и докато се усетя те свършиха...

По добре не чакайте намаленията всичко свършва много бързо първия ден пускат намаления само за ВИП клиенти и почти нищо не остава Peace

тъкмо и аз това щях да напиша - изобщо не разчитайте, че ще стигне до вас нещо от намаляният, но ако не вярвате чакайте и ще видите - но разочарованието е голямо  Peace

# 713
  • Мнения: 52
ами аз така и предполагам и затова питам по -опитните.. Simple Smile тогава ще чакам да пуснете обща поръчка, за да се включа и аз  Rolling Eyes

# 714
  • Мнения: 86
Тъй като от Next не ми щат картата си изхарчих парите в Mothercare и ASDA Laughing

# 715
  • София
  • Мнения: 1 849
Момичета, продавам два чифта сандали (едните бяха за дъщеря ми, другите за приятелка, но не нацелихме номерата). Ето тези са:
http://www.next.co.uk/shopping/shoes/girlsshoes/21/14?extra=sch& … mp;exclude=00SK00

Номер 11 - подметка/стелка - 19 см
Номер 12 - подметка/стелка - 20 см

За слабичко краче са.

# 716
  • Мнения: 31
 Heart Eyes

това нещо ми е дублирано,ако някой проявява интерес
1.http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergirls/17/7?extra=sch … n&pid=717-135  за 2-3 год
2.http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergirls/20/2?extra=sch … n&pid=700-044 за 2-3 год

# 717
  • Мнения: 171
И аз да попитам дали някой ще пуска поръчка за да се включа

# 718
  • София
  • Мнения: 424
И аз да попитам дали някой ще пуска поръчка за да се включа
       И аз със същият въпрос от София съм и ако някой пуска бих искала да се включа

# 719
  • Мнения: 959
аз съм от София и ще пускам поръчка на 30ти юни, ако някой иска да се включи, да пише на лични  Peace
Ще пускам за цялата страна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт