Хотел с вътрешен топъл минерален басейн-препоръчайте!

  • 308 413
  • 865
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 805

Скрит текст:
Да, Св. Спас е сравнително хубав хотел, посещавали сме го два пъти - без изхвърляне, храната е ок, има готвено, салати, десерти, общо взето стандартни неща без никакви изненади. Стаите също са ок, малките басейнчета, които са сляти в един са много топли и ок, големия, който е за плуване също. Но както казах и преди, "публиката" е на ръба, но какво да се прави, като нормалните хора, почти всички са извън БГ вече! Като препоръка, не очаквайте нещо специално и особено, просто стандартен хотел с топъл басейн и минерална вода.
[/spoiler]
Благодаря ти още веднъж за бързия отговор! Flowers Tulip Очаквам нещо специално за 5 звезден хотел, например перфектен главен готвач. Очевидно има нещо, което ме спира и ще разгледам още малко. 
[/quote]
Нищо специално няма да намериш точно в Св. Спас. Доста надценен откъм звезди - според мен е 3 към 4 звезди. Спа-то не е нищо особено, храната е ок, но нищо специално, леко завишени цени в ресторанта. Не случайно и цените на нощувките не отговаря ( по-ниски са) от тези на останалите 5 * хотели във Велинград ( не, че те предлагат нещо бог знае какво...).

# 511
  • Мнения: 465
Здравейте!Някой има ли впечатления от хотел Астрея Хисаря?Интересува ме колко е голям басейна и дали е топла водата,и храната как е(има оферта за Аll inclusive)Благодаря на отзовалите се!
Бяхме в Астрея преди месец. Всичко е хубаво и водата е топла,  но мой съвет е да не ходите в събота и неделя - много е претъпкано и... а бе  идете през седмицата.
Благодаря за мнението!Оглеждам се за мартенските празници!

# 512
  • Мнения: 853
Искам да споделя впечатленията си от хотел Никол, Долна баня, външен е басейнът, но водата е 40-44градуса, страхотна, не се усеща студа и снега как вали. Много съм доволна, кухнята чудесна, хотелчето е чисто и мноого топло, имахме и хидромасажна вана в стаята. В спато има доста голямо джакузи, сауна, парна баня, фишспа и фитнес.

Нищо против, ама тази температура на водата нещо не ми се връзва, защото басейна както пишете е външен - т.е наличен е постоянен топлообмен м/у водата и околната среда , а сега е зима- дори и постоянно да се допълва с топла вода, а видимо басейна е голям

# 513
  • Мнения: 4 748
Искам да споделя впечатленията си от хотел Никол, Долна баня, външен е басейнът, но водата е 40-44градуса, страхотна, не се усеща студа и снега как вали. Много съм доволна, кухнята чудесна, хотелчето е чисто и мноого топло, имахме и хидромасажна вана в стаята. В спато има доста голямо джакузи, сауна, парна баня, фишспа и фитнес.

Нищо против, ама тази температура на водата нещо не ми се връзва, защото басейна както пишете е външен - т.е наличен е постоянен топлообмен м/у водата и околната среда , а сега е зима- дори и постоянно да се допълва с топла вода, а видимо басейна е голям
Е подгрява се, сигурно,едва ли има извор  с такъв дебит,че постоянно да се сменя минералната вода....

# 514
  • Мнения: 853
Аз  същото имах в предвид , като съм написала, че се допълва с топла вода...но въпреки това оставам скептична, че се поддържа вода с тази температура през зимата... както и да е

# 515
  • София
  • Мнения: 5 190
Хотел Никол по Нова година беше абсолютно празен. През деня, може би около 12ч.
Нямаше никой в ресторанта освен 1-2 човека персонал, нямаше и в басейна. Много голо е, а тогава имаше силен вятър и си помислих, че в този басейн не бих влязла в такова време. Децата пробваха с ръка и казаха, че е гореща колкото "джакузито" в мотела, т.е. около 40 градуса.
Беше идеално ново и чисто.

# 516
  • Мнения: 465
Моля за мнение за хотел Алегра -Велинград?

# 517
  • Мнения: 1 292
Моля за мнение за хотел Алегра -Велинград?

Попитайте в темата за Велинград http://www.bg-mamma.com/?topic=975395

# 518
  • Мнения: 102
Скоро посетих този хотел.
https://hotsprings-spa.com
Има голям топъл вътрешен и външен минерален басейн.
Ако някой се интересува - ще се радвам да съм полезна:)

# 519
  • Добрич
  • Мнения: 33

Бихте ли препоръчали хотел в Хисаря с  топъл ,отгововарящ на капацитета на хотела басейн!


Бяхме в хотел Хисар по Коледа. Като цяло сме доволни.  Бяхме в делукс крилото. Доста е отдалечено от басейните, но пък е топло в общите части. Басейните са топли и отговарят на капацитета на хотела. В най-големия/плувния/ е по-хладка водата - 28 градуса, а в другите три е постепенно топла /навсякъде имаше термометри - между 30 и 38 градуса/. В спа центъра, който може да се ползва само от делукс крилото е супер уютно и чистичко, но там не допускат с деца под 12г.
 Забележката ни беше към вечерите, които бяха на блок маса. Супер оскъдни, само с два вида салати - селска и шопска и няколко вида ястия, едната вечер не успяхме да се нахраним въобще. За сметка на това пък закуските са супер богати и разнообразни, също на блок маса. Има детски кът с аниматор-нямам идея дали беше само за празниците. Ако нещо се сетите, питайте.

# 520
  • Мнения: 465

Бихте ли препоръчали хотел в Хисаря с  топъл ,отгововарящ на капацитета на хотела басейн!


Бяхме в хотел Хисар по Коледа. Като цяло сме доволни.  Бяхме в делукс крилото. Доста е отдалечено от басейните, но пък е топло в общите части. Басейните са топли и отговарят на капацитета на хотела. В най-големия/плувния/ е по-хладка водата - 28 градуса, а в другите три е постепенно топла /навсякъде имаше термометри - между 30 и 38 градуса/. В спа центъра, който може да се ползва само от делукс крилото е супер уютно и чистичко, но там не допускат с деца под 12г.
 Забележката ни беше към вечерите, които бяха на блок маса. Супер оскъдни, само с два вида салати - селска и шопска и няколко вида ястия, едната вечер не успяхме да се нахраним въобще. За сметка на това пък закуските са супер богати и разнообразни, също на блок маса. Има детски кът с аниматор-нямам идея дали беше само за празниците. Ако нещо се сетите, питайте.

Благодаря за изчерпателност отговор!

# 521
  • Мнения: 144
Аз бих препоръчала хотел Емали в Сапарева баня. Малко хотелче и не е много претъпкано.

# 522
  • Мнения: 1 967
Здравейте, можете ли да ми препоръчата добър спа хотел с минерална вода и вкусна храна и екстри като сауна и т.н. около Благоевград. Мислих си за Огняново, с. Баня, Сапарева баня?

# 523
  • Мнения: X
+1 За Емали в Сапарева баня. Много ни хареса.

# 524
  • Мнения: 3 387
Здравейте, можете ли да ми препоръчата добър спа хотел с минерална вода и вкусна храна и екстри като сауна и т.н. около Благоевград.
 с. Баня

Хотел Хот Спрингс Медикал и СПА
СПА хотел Римска баня


за Огняново - Роял  Касъл и   Валентина Касъл

Общи условия

Активация на акаунт