Хотел с вътрешен топъл минерален басейн-препоръчайте!

  • 308 415
  • 865
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 251
+1 За Емали в Сапарева баня. Много ни хареса.
Със закуска ли е в Емали и как е басейна?

# 526
  • Мнения: X
+1 За Емали в Сапарева баня. Много ни хареса.
Със закуска ли е в Емали и как е басейна?

Със закуска, едни от най-богатите, които съм виждала (а аз бая съм виждала). Басейнът е топъл, не е огромен, не става да плуваш дължини, но е достатъчен.
Само да уточня, че става дума за ЕМАЛИ, не ЕМАЛИ Грийн, тъй като и двата са в Сапарева Баня.

Последна редакция: пн, 12 фев 2018, 18:33 от Анонимен

# 527
  • Мнения: 251
+1 За Емали в Сапарева баня. Много ни хареса.
Със закуска ли е в Емали и как е басейна?

Със закуска, едни от най-богатите, които съм виждала (а аз бая съм виждала). Басейнът е топъл, не е огромен, не става да плуваш дължини, но е достатъчен.
Само да уточня, че става дума за ЕМАЛИ, не ЕМАЛИ Грийн, тъй като и двата са в Сапарева Баня.
Емали е на главната улица, или се лъжа?

# 528
  • Мнения: X
Да, до гейзера.

# 529
  • Мнения: 465
Имате ли отзив за хотел "Свети Никола " Сандански?

# 530
  • София
  • Мнения: 3 030
+1 За Емали в Сапарева баня. Много ни хареса.
Със закуска ли е в Емали и как е басейна?

Със закуска, едни от най-богатите, които съм виждала (а аз бая съм виждала). Басейнът е топъл, не е огромен, не става да плуваш дължини, но е достатъчен.
Само да уточня, че става дума за ЕМАЛИ, не ЕМАЛИ Грийн, тъй като и двата са в Сапарева Баня.
Емали е на главната улица, или се лъжа?

А може ли отзиви за Емали Грийн?

# 531
  • Мнения: 113
Здравейте,
Може ли по-подробна информация за Хот Спринг медикъл в с. Баня? Хубава ли е храната? Чисти ли са стаите и спа-то?

# 532
  • Мнения: 102
Здравейте,
Може ли по-подробна информация за Хот Спринг медикъл в с. Баня? Хубава ли е храната? Чисти ли са стаите и спа-то?

Голям хубав хотел в близост до борова гора. Стаите (поне нашата) беше голяма, чиста и топла. Даже доста топла. Почистват всеки ден, което е хубаво. Спа-то ми хареса много защото е организирано мн добре. В смисъл, че всичко е концентрирано на едно място, а не е разхвърляно и от парната баня да трябва да излезеш през два коридора докато идеш в сауната например. Всичко от атракционите работеше и въпреки, че хотела беше пълен.......някак не се усещаше. Басейните са 2 - вътрешен и външен, доста големи с топла вода и топла връзка което е+. Дълвоки са около 1.50. Във вътрешния има обособено място за бебета. Лошото е, че за деца от 4-8г. не е помислено. Защото 1.50 им е дълбоко, а бебешкия е мн плитък и като гледах децата прекарваха времето си на наколкото стълби за да стигат дъното.
Ако имаш конкретни въпроси съм на разположение!

# 533
  • Мнения: 261
Здравейте,
Моля да ми помогнете с информация за тези два хотела:
- хотел Бац - Петрич
- хотел Мантар - с. Марикостиново
Интересуваме как е басейна, водата и храната.
Къде е по-подходящо за деца?
Предварително благодаря Hug

# 534
  • Мнения: 6 299
В момента съм в сем. хотел Св. Никола, с. Баня до Банско.Не е със закрит басейн, но го препоръчвам с две ръце. Много сме доволни от всичко.

# 535
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Търсим си хотел с басейн топъл, може и външен да е в района на Карлово, Калофер, но на народни цени нощувка до 100 120лв за двама възрастни и едно дете. Моля препоръчайте ми. Ние обичаме да ходим на Варвара Пазарджишко, но идва далече, а за 3 март искаме да отскочим до Карлово.

# 536
  • Мнения: 4 748
Търсим си хотел с басейн топъл, може и външен да е в района на Карлово, Калофер, но на народни цени нощувка до 100 120лв за двама възрастни и едно дете. Моля препоръчайте ми. Ние обичаме да ходим на Варвара Пазарджишко, но идва далече, а за 3 март искаме да отскочим до Карлово.
Аз утре отивам в Баня,Карловско,ще пиша после!

# 537
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Търсим си хотел с басейн топъл, може и външен да е в района на Карлово, Калофер, но на народни цени нощувка до 100 120лв за двама възрастни и едно дете. Моля препоръчайте ми. Ние обичаме да ходим на Варвара Пазарджишко, но идва далече, а за 3 март искаме да отскочим до Карлово.
Аз утре отивам в Баня,Карловско,ще пиша после!
В кой хотел ще сте?

# 538
  • Мнения: X
Павел Баня?

# 539
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Много скъпи хотели в Павел Баня, а нямат и места. Нещо за хотелите Роза, Средна гора и Митьовата къща в Стрелча да кажете? Или друг да предложите ако сте ходили там.

Общи условия

Активация на акаунт