Хотел с вътрешен топъл минерален басейн-препоръчайте!

  • 308 483
  • 865
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 251
Да, и мен ме дразни, че пускат външни, но това май е валидно за всички СПА хотели в БГ.
+1

# 661
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Някой може ли да каже в Сапарева баня кой басейн (закрит) е по-хубав - Котвата или банята?  newsm78

# 662
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 115
отзиви за хотел "Медикус" - Вършец ?

# 663
  • Мнения: 943
Някой може ли да каже в Сапарева баня кой басейн (закрит) е по-хубав - Котвата или банята?  newsm78
Котвата

# 664
  • Мнения: 1 621
отзиви за хотел "Медикус" - Вършец ?
Не са много добри.Избери "Ата" или "Съни гардън"

# 665
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 115
мерси , точно след като постнах се разрових и попаднах на съни гардън, определено по -доброто решение има почти всички неща които търся и нощувките са  на много по -приемливи цени.

# 666
  • Сф
  • Мнения: 10 668
И в Ата е супер! В парка е.И като че ли е по- популярен.В Съни не съм била, само го огледах отвън.Не знам колко е посещаем.Ако сте с деца- Ата.Hands V

# 667
  • Мнения: 1 621
И двата препоръчвам горещо на база лично посещение 😃

# 668
  • Добрич
  • Мнения: 33
Един бърз коментар за Терма палас Кранево Бяхме там миналата седмица, умряхме от жега щото климатичната им система беше още на зимен режим, освен това в басейнът и топлите бъчви плуваха странни неща, много нехигиенично и гнусно беше, мръсни стаи и тераси пълни с птичи гнезда и коришки от тях, в ресторанта - съжалявам, че не снимах краставиците, бяха със семки за чоплене! Иначе ястията бяха добре приготвени, тип гурме. Повече няма да стъпим там!

# 669
  • Мнения: 2 805
Може ли да ми препоръчате кои от нашите балнео курорти са най-подходящи за ревматологични и кожни заболявания?
И хотел, който да е подходящ за деца, т.е да има детски басейн, джакузи и спа за мама  Blush
Не живеем в България от близо 5 г. и не съм посещавала нашите курорти от години и нямам никакви лични наблюдения.

Ще Ви бъда безкрайно благодарна за помощта   bouquet

# 670
  • Мнения: 2 046
Може ли да ми препоръчате кои от нашите балнео курорти са най-подходящи за ревматологични и кожни заболявания?
И хотел, който да е подходящ за деца, т.е да има детски басейн, джакузи и спа за мама  Blush
Не живеем в България от близо 5 г. и не съм посещавала нашите курорти от години и нямам никакви лични наблюдения.

Ще Ви бъда безкрайно благодарна за помощта   bouquet

http://www.nssi.bg/benefits/rehabilitation/984-pokazania
Влез тук и разгледай показанията на различните води, като се абстрахираш от санаториумите.

# 671
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Може ли да ми препоръчате кои от нашите балнео курорти са най-подходящи за ревматологични и кожни заболявания?
И хотел, който да е подходящ за деца, т.е да има детски басейн, джакузи и спа за мама  Blush?  
Не живеем в България от близо 5 г. и не съм посещавала нашите курорти от години и нямам никакви лични наблюдения.

Ще Ви бъда безкрайно благодарна за помощта   bouquet
В Сапарева баня водата е точно за това. В аквапарк Котва има всичко, за което питате.

# 672
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 115
В сапарева баня има ли много хора ?

# 673
  • Мнения: 6 300
Да, има много хора. Прочетох питането Ви и в друтата тема. Около София, а и не само трудно ще намерите осимотено място с мин. вода и без деца. Може би с една идея по-спокойно е в хотел Белчин гардън в село Белчин, но и цините са му по-високи. Местата с мин. басейни се посещават много, особено пък сега в топ сезон.

# 674
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 115
Моето място е Вършец винаги там ходя когато искам истинска почивка, тишина и спокойствие - само това искам.
 но все пак е по -далеч и не винаги имам времето, нервите и желанието да пътувам /особено при нашите пътища , всички знаем много добре какво е положението/. Днес направихме опит да идем на Коралите- ами ужасно беше.  Дори не влязохме, просто обиколихме и ми стана  лошо !  видях стотиците коли, ужасно и безразборно паркирани къде ли не на тротоарите , в гората, само дето  в езерото не бяха паркирали - просто без думи останах. пълно безхаберие, факта че има повече хора от колкото шезлонги и изобщо че всеки гледа как да се набута само и само да влезе, а собствениците само си гледат парите и изобщо не им пука че няма места и че има прекалено много хора, за да функционират правилно нещата. Имах надежди че може да се намери нещо по-близо и което да отговаря на моите изисквания, но след днешното изпълнение всяка надежда умря.

Общи условия

Активация на акаунт