Хотел с вътрешен топъл минерален басейн-препоръчайте!

  • 308 625
  • 865
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 810
Да дам отзив за Римска баня, намиращ се в с. Баня ( до Банско).
Хотела е с 3 звезди, но спокойно може да се сравнява с редица 4* хотели. Като съотношение цена/качество спокойно мога да кажа, че си заслужава. Основно контингента с почиващи са македонци и сърби. По-малка част от гостите на хотела, като че ли бяха българи.
СПА центъра е много приятен, просторен и чист - има две парни бани ( хамам и римска), солна сауна, финландска сауна, японска сауна, релакс зона, ледена стая. Общо взето при запълнен на 100% капацитет на хотела, СПА центра не изглежда претоварен. Има два големи басейна с топла вода ( в единият водата е около 33 гр., другият е 31 градуса), като в по-хладкия басейн има и пързалка. Към големият басейн има джакузи, което е с малко по-топла вода, вероятно към 35 гр. Водата е минерална, басейните са чисти и не миришеше на хлор.  Масажите са на съвсем приемливи цени ( класически масаж цяло тяло 65 лв. ) и доста добри.
Стаите ( бяхме в малък апартамент), са чисти и приятни. Апартаментчето беше достатъчно голямо и просторно. Единствения минус са матраците, които по наше мнение бяха прекалено меки и не достатъчно комфортни. Кърпите и халатите се сменят на два дни.
Храната в ресторанта беше доста разнообразна и с прилично качество ( очаквахме да се представят доста по-зле, след като бяхме прочели отзивите) – както на вечеря, така и на закуска. За вечеря на блок маса имаше 3-4 вида салати, два вида супи, поне 3-4 вида предястия и 2-3 вида основни ( едното скара), гарнитури. Десерти – поне 3-4 различни вида + 4-5 вида сладолед на свободна консумация. Имаше и музика на живо, която беше приятна и ненатрапчива. Цените в ресторанта за напитки( а и за свободна консумация) са съвсем нормални и приемливи. Закуската, също разнообразна и в изобилие, всичко се зареждаше на момента в който свърши от блок масата.
В хотела има и две помещения, обособени като безплатен детски кът – едното за бебета до 3 години, другото за деца от 3-7 годнини, с пързалки, съоръжения, топки.
Като цяло, препоръчвам хотела, като се вземе предвид все пак, че е 3 звезди ( т.е. сравнение с по-висок клас хотели биха били неуместни) и като съотношение цена/качество.

# 781
  • Мнения: 646
salex_n2, има ли външен работещ басеин през зимата?

# 782
  • Мнения: 810
salex_n2, има ли външен работещ басеин през зимата?
Здравей. Не, няма външен работещ басейн.

# 783
  • Мнения: 403
Здравейте! Някой бил ли е в Катарино след ремонта? Външния им басейн дали е достатъчно топъл за декември месец?
Бкагодаря

# 784
  • Мнения: 465
Здравейте.Някой може ли да сподели впечатления от х-л Виа Лакус Сапарева баня?

# 785
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте.Някой може ли да сподели впечатления от х-л Виа Лакус Сапарева баня?
Не препоръчвам. Нищо не ни хареса - нито басейн, нито стаи, нито храна...

# 786
  • Мнения: 2 052
Здравейте.Някой може ли да сподели впечатления от х-л Виа Лакус Сапарева баня?
Не препоръчвам. Нищо не ни хареса - нито басейн, нито стаи, нито храна...
Подкрепям абсолютно!!! Нищо не ни хареса и на нас.
Бях писала дълъг отзив март миналата година.

# 787
  • Мнения: 465
Здравейте.Някой може ли да сподели впечатления от х-л Виа Лакус Сапарева баня?
Не препоръчвам. Нищо не ни хареса - нито басейн, нито стаи, нито храна...
Подкрепям абсолютно!!! Нищо не ни хареса и на нас.
Бях писала дълъг отзив март миналата година.
Може ли да препоръчате хотел с басейн в Сапарева баня?

# 788
  • Мнения: 2 052
Здравейте.Някой може ли да сподели впечатления от х-л Виа Лакус Сапарева баня?
Не препоръчвам. Нищо не ни хареса - нито басейн, нито стаи, нито храна...
Подкрепям абсолютно!!! Нищо не ни хареса и на нас.
Бях писала дълъг отзив март миналата година.
Може ли да препоръчате хотел с басейн в Сапарева баня?
Отварят нов хотел, казва се 103. Миналия месец го разгледахме, персонала ни го показа. Цените са много високи обаче и вероятно няма да го посетим. Добре изглежда, но на вечер стаята е 199 лв., апартамента 399 лв......И това само със закуска и спа.

# 789
  • Мнения: 465
Здравейте.Някой може ли да сподели впечатления от х-л Виа Лакус Сапарева баня?
Не препоръчвам. Нищо не ни хареса - нито басейн, нито стаи, нито храна...
Подкрепям абсолютно!!! Нищо не ни хареса и на нас.
Бях писала дълъг отзив март миналата година.
Може ли да препоръчате хотел с басейн в Сапарева баня?
Отварят нов хотел, казва се 103. Миналия месец го разгледахме, персонала ни го показа. Цените са много високи обаче и вероятно няма да го посетим. Добре изглежда, но на вечер стаята е 199 лв., апартамента 399 лв......И това само със закуска и спа.
Благодаря за бързия отговор.И за нас е доста скъпо.

# 790
  • Мнения: 6 312
Висто, мои близки често посещават този хотел и са доволни. До колкото знам обаче няма ресторант. https://aparthotel-sapareva-banya.business.site

# 791
  • Мнения: 1 295
И аз искам препоръка за хотел в Сапарева баня, но ми се иска да има включена закуска и вечеря.

# 792
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, разгледайте хотел Емали Сапарева баня. Аз лично не съм ходила, но моя близка силно го препоръчва и ако решим да ходим отново там - този ще е хотела.

# 793
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
[video][/video]
Момичета, разгледайте хотел Емали Сапарева баня. Аз лично не съм ходила, но моя близка силно го препоръчва и ако решим да ходим отново там - този ще е хотела.
мнооого скъпо! За 1 нощувка 258лв за двама Stuck Out Tongue Winking Eye

# 794
  • София
  • Мнения: 1 251
[video][/video]
Момичета, разгледайте хотел Емали Сапарева баня. Аз лично не съм ходила, но моя близка силно го препоръчва и ако решим да ходим отново там - този ще е хотела.
мнооого скъпо! За 1 нощувка 258лв за двама Stuck Out Tongue Winking Eye

Къде гледаш тези цени? Аз това намирам за Емали:

http://sapareva-banya.hotelemaly.com/prices_bg.php

Общи условия

Активация на акаунт