Хотел с вътрешен топъл минерален басейн-препоръчайте!

  • 308 016
  • 865
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 1 327
Някой с мнение за Кооп Вонеща вода?

# 841
  • Мнения: 10 993
Колежка ходи в Албена в Хисаря с ваучер. Каза, че басейна е бил 33 гр. И са прекарали чудесно.

# 842
  • София
  • Мнения: 3 444
 Насред зимната депресия,къде ходите на топли басейни на открито Досега сме ходили все в Сепарева баня.Мисля опции за един ден  в близост до София.Как е положението на Панчарево в Корали?Никога не сме ходили,а не намирам информация за посещения през зимата...

# 843
  • Мнения: 233
Насред зимната депресия,къде ходите на топли басейни на открито Досега сме ходили все в Сепарева баня.Мисля опции за един ден  в близост до София.Как е положението на Панчарево в Корали?Никога не сме ходили,а не намирам информация за посещения през зимата...
Ако Велинград не ви е далеко-хотел Аура.Освен вътрешните басеини и спа има външен басейн и външно джакузи с температура на водата 38 гр.- гаранция Simple Smile

# 844
  • София
  • Мнения: 3 444
Далечко ми е за отскачане...Търся нещо по-наблизо.

# 845
  • Мнения: 879
Далечко ми е за отскачане...Търся нещо по-наблизо.

Стрелча достатъчно близо ли ви е? Има чудесни къщи за гости с открит басейн.

# 846
  • София
  • Мнения: 3 444
Идеята ми е за отскачане без преспиване в рамките на деня....Пиша  в тази тема, защото  модератор ме препрати към нея като правилна.ПО-скоро събирам мнения за самостоятелни басейни тип  Панчарево, Сапарева баня, Костенец, Варвара..... От този тип.НО  не откривам отзиви  за тези места

# 847
  • София
  • Мнения: 2 521
Идеята ми е за отскачане без преспиване в рамките на деня....Пиша  в тази тема, защото  модератор ме препрати към нея като правилна.ПО-скоро събирам мнения за самостоятелни басейни тип  Панчарево, Сапарева баня, Костенец, Варвара..... От този тип.НО  не откривам отзиви  за тези места
Белчин - на 50 км е от София.

# 848
  • София
  • Мнения: 3 444
Какви са условията в Белчин? Температура на водата,място....

# 849
  • Мнения: 879
Банкя Палас имат външен басейн с топла минерална вода, но лично аз не съм ходила.

# 850
  • Мнения: 2 033
Банкя Палас имат външен басейн с топла минерална вода, но лично аз не съм ходила.
В сайта им пише, че водата е с температура 23 градуса...

# 851
  • Мнения: 3 341
В Сапарева баня ходихме 2-3 пъти в Котвата за по няколко часа. Вътрешен басейн с много топла вода 38 градуса, джакузи със същата температура, две топила с гореща и ледена вода, в помещението е топло. Лошото е, че събота и неделя има много хора, понякога шезлонгите не стигат. За мен е посредствено, но за отпускане за няколко часа е добре, може би през седмицата е по спокойно, но не съм ходила.

# 852
  • Мнения: 243
Банкя Палас имат външен басейн с топла минерална вода, но лично аз не съм ходила.
В сайта им пише, че водата е с температура 23 градуса...
имам желание да ги посетя в събота и ще ви пиша. а вътре спа -то как е? Знае ли някой?

# 853
  • София
  • Мнения: 2 521
Какви са условията в Белчин? Температура на водата,място....
Екстра е всичко!

# 854
  • Мнения: 321
Долна Баня. Незнам подробности.само сме минавали от там птез зимата и басейна направо пушеше. Нека някой да каже повече инфо.

Общи условия

Активация на акаунт