Хотел с вътрешен топъл минерален басейн-препоръчайте!

  • 308 461
  • 865
  •   2
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 227
Терма Палас в Кранево Simple Smile

# 91
  • Мнения: 110
Велинград  - Селект, Здравец, Клептуза, Елбрус,Камена.

Последна редакция: сб, 03 яну 2015, 13:33 от ilein7

# 92
  • Мнения: 2 208
в Селект басейна е студен Peace

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Астера, Банско, толкова топли басейни,че повече от 30' не се седи.

# 94
  • Мнения: 110
Не съм съгласна.В малкия басейн,а всъщност в него повече са възрастните,който се води детски ,а има и част за джакузи,вярно,че е по-топла от големия,но и в големия се стои спокойно.Спасителят редовно проверява термометрите и в двата басейна. Под ,,спокойно " имам предвид вода около 30на градуса.

Последна редакция: пт, 02 яну 2015, 21:42 от ilein7

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Ами ние бяхме миналата седмица, в малкия температурата беше супер, в големия , който се води река, беше много по-топло, пишеше 30 градуса, но температурата беше доста НАД телесната, поне 40 градуса/ не само по мое мнение, а и по това на други хора в басейна/. Не казвам,че това е лошо, а просто,че водата си е топла.

# 96
  • Мнения: 135
Селект Велинград не го препоръчвам, въобще не съм доволна от престоя си там.

В Астера Банско водата не е минерална, но наистина е доста топла и на малкия много му хареса аквапарка.

Люба, според мен  Ilein7 говори за Селект в поста си над теб, а не за Астера.

# 97
  • Мнения: 2 208
Да, за Селект говори ама не е вярно Peace. Бях там на 21 и 22 и не бих повторила. Басейн голям студен под 30 градуса, помещението и то студено и целия хотел така. Малкия басейн с част от джакузито се командва с програма , пуснат ли я почват дюзите да бълват студена вода. Щом аз дето съм си жаба се отказах втория ден да влизам правете сметка. Храната под всяка критика. Отидохме там преди 2 часа, просто по-рано бяхме в друг хотел. Не настаняват, след два. След два опашка, няма готови стаи, чакаме до 4 часа Shocked. В стаята халати и кърпи няма , чакаме да излязат от сушилнята, телевизора не хваща програми, отговор, ами пренастройте го. Някакъв ужас, храната лошо качество, малък избор. Само топлите лежанки ми харесаха. Не ,може хотел четири звезди да е с такива условия и обслужване.
Наистина топли басейни има в Римска баня село Баня, в Аквилон също Peace Под топли разбирам над 35 градуса. В Сапарева баня също и в двата хотела Емали и Германея са супер топли басейни и на двете места е минерална вода Hug

# 98
  • Мнения: 298
Хотел Фея - Чифлика  Peace

# 99
# 100
  • София
  • Мнения: 209
Бихте ли ми препоръчали хотел в района на Огняново-с топли басейни и добро обслужване! Благодаря предварително!  bouquet

# 101
  • Мнения: 2 208
Хотел Елеганс Peace

# 102
  • Мнения: 618
Аугуста в Хосаря и Велина във Велинград

# 103
  • София
  • Мнения: 209
Благодаря, sisitons!  bouquet

# 104
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
И аз се колебая къде да отидем в началото на Март - във Велина нямат свободни апартаменти, в Хисаря кой хотел ще препоръчате?

Общи условия

Активация на акаунт