Хотел с вътрешен топъл минерален басейн-препоръчайте!

  • 308 898
  • 865
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 6 362
Миналата събота ходихме до Сапарева баня и решихме да видим Германея. Показаха ни стаите и басейните. Стаите са малки и вехти, наистина за бюджетна почивка. Непоносимо горещо е навсякъде! А миризмата на сяра е още като се влезе в хотела, но това си показва, че наистина водата е минерална.
Излъгахме се да посетим Германея по отзивите на една съфорумка тук.
Няма да повторим. Евтино, захабено и мизерно е всичко, други определения за сега не се сещам. Видях най-миниатюрната и ужасна баня, къпеш се наведен над тоалетната чиния и водата облива вратата. Една педя телевизорче високо на стената. Топла вода в басейните, но не особено чисто, забелязва се дори в умишления сумрак. Храната е като в евтина закусвалня.
Съжалявам, че сте попаднали на такава стая. Без да агитирам когото и да било ще кача снимки от стаята, в която ние бяхме настанени и в никакъв случай не бих я определила като вехта и мизерна. Да, както споменах и преди хотела има нужда от освежителен ремонт, но за цената на която се предлага е сносен. Ние го посетихме основно заради лечебните качества на минералната гореща вода. И да тя е с по-тъмен цвят, поради високото съдържание на сяра в нея. Относно храната е ясно, че им различни мнения. На нас ни допадна, но ние не сме претенциозни и за 45 лв. на ден на човек, на база НВ не сме очаквали скъпи деликатеси и гурме ястия.  
Скрит текст:






Това е коридорът

Последна редакция: ср, 04 юли 2018, 10:30 от AnMary

# 481
  • Мнения: 2 352
На снимките изглежда такова. Заносено, скалъпено и вехто. И на фасада изглежда като обществена баня.
Малко са соц. хотелите, които стават за препоръки. 

# 482
  • Мнения: 65
И ние сме в издирване на хотели с топли басейни и затова реших тук да попитам Simple Smile
Спряла съм се на Старозагорските Бани. И се колебая м/у два хотела, ако някой е бил и в двата ще се раздвам да сподели къде СПАто е по-хубаво - това май ми е отправната точка  Mr. Green Хотелите са Калиста и Армира.
Всички отзиви ще съдат от полза  Hug
Калиста е доста по-добрия избор - и като хотел и като СПА

# 483
  • Мнения: 4 783
Калиста

# 484
  • Мнения: 382
В Калиста има ли вътреше детски кът и въобще подходящо ли е за деца? Който е ходил със делничния пакет включващ изхранване,може ли да сподели дали храната е хубава(доста сме капризни)
Благодаря!

# 485
  • Мнения: 14

...Младост , Шкорпиловци , Кранево и Константин и Елена са 31 - 33 градуса а Сириус е дори 37 - 38 Simple Smile Калиста и Армира не знам дали стигат 30 , особено Армира , питайте по тел. като си имате едно наум , че в повечето случай лъжат с 2 - 3 - 4 градуса.

Разгледах х-л Сириус и ми допадна доста, но би ли споделил лични отзиви, ако имаш такива, или пък на твои познати за нелетен сезон - зима или пролет. СПА-то работи ли, работи ли корабът ресторант и всичко, каквото се сетиш. Предварително благодаря.
Впечатления от 13.01- СПА център -добър. Водата топла-33-35 гр. вътрешен басейн , външен- 35-38 .Парна баня, сауна , солна стая -супер. И до тук.  Общите части на хотела неотопляеми. Нямаше централно парно- бяха пуснали един стар конвектор в стаята. След като протестирахме вечерта пуснаха централното отопление. Храната- никога не съм срещала по-ужасна закуска в хотел. Сервирана в кораба - изключително студен. Ако резервирате осигурете си храната и попитайте  за отоплението(да не би пак да имат профилактика)

# 486
  • Мнения: 24 467
Благодаря за отзив. Полезен ми беше. За мен отоплението на хотела е най-важното условие през зимата, че и през пролетта.

# 487
  • Мнения: 1 640
Съни Гардън-Вършец Simple Smile Температура на водата около 36 градуса

# 488
  • София
  • Мнения: 1 257
Да отбележа впечатления от петъчния ни престой в Германея, Сапарева баня. Този път ни настаниха в доста малка двойна стая, с изтърбушени матраци, и хипер тясна баня. В петък вечерта водата в кръглия басейн с хидромасажните дюзи не беше повече от 35 градуса, дали не беше и по-малко. Направихме забележка и на другата сутрин беше определено по-добре температурата. Ние изключително много държим на горещата минерална вода, поради тази причина посещаваме Германея, след миналогодишния престой, когато водата беше гореща, може би около 40 градуса. Закуската пак си беше с евтините продукт, но то и  нямахме кой знае какви очаквания. Като цяло хотелът си иска освежаване и подновяване в някои от статите.

# 489
  • Мнения: 1 331
Искам да споделя впечатленията си от хотел Никол, Долна баня, външен е басейнът, но водата е 40-44градуса, страхотна, не се усеща студа и снега как вали. Много съм доволна, кухнята чудесна, хотелчето е чисто и мноого топло, имахме и хидромасажна вана в стаята. В спато има доста голямо джакузи, сауна, парна баня, фишспа и фитнес.

# 490
  • Мнения: 4 783
Искам да споделя впечатленията си от хотел Никол, Долна баня, външен е басейнът, но водата е 40-44градуса, страхотна, не се усеща студа и снега как вали. Много съм доволна, кухнята чудесна, хотелчето е чисто и мноого топло, имахме и хидромасажна вана в стаята. В спато има доста голямо джакузи, сауна, парна баня, фишспа и фитнес.

Добре изглежда -цените  как са ?

# 491
  • Мнения: 6 362
Искам да споделя впечатленията си от хотел Никол, Долна баня, външен е басейнът, но водата е 40-44градуса, страхотна, не се усеща студа и снега как вали. Много съм доволна, кухнята чудесна, хотелчето е чисто и мноого топло, имахме и хидромасажна вана в стаята. В спато има доста голямо джакузи, сауна, парна баня, фишспа и фитнес.

Добре изглежда -цените  как са ?
Сериозни!

# 492
  • Мнения: 1 331
74лв за двама на вечер + закуска + спато.
Менюто е на нормални цени

# 493
  • София
  • Мнения: 103
Здравейте!Бихте ли ми препоръчали хотел с топъл вътрешен басейн и хубав детски кът на не повече от 150 км от София без значение посоката.С дете на годинка и половина сме.Благодаря!

# 494
  • Мнения: 1 640
Здравейте!Бихте ли ми препоръчали хотел с топъл вътрешен басейн и хубав детски кът на не повече от 150 км от София без значение посоката.С дете на годинка и половина сме.Благодаря!
Съни Гардън - Вършец е идеален за малки деца. Гарантиран топъл басейн и хотел.Детския кът също е хубав.

Общи условия

Активация на акаунт