Хотел с вътрешен топъл минерален басейн-препоръчайте!

  • 308 913
  • 865
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 241
Ами едното място,което ми е любопитно е хотел Роза в Стрелча,но намирам оскъдна информация , а като им звънях тези дни не си вдигат телефона.Някой случайно да е бил там?

# 631
  • Мнения: 382
Една позната беше ходила с детето си в Тетевен, но не знам нищо повече, спомням си, че беше много доволна.

# 632
  • Мнения: 241
Една позната беше ходила с детето си в Тетевен, но не знам нищо повече, спомням си, че беше много доволна.
Благодаря,и там ще погледна.

# 633
  • София
  • Мнения: 1 257
Ами едното място,което ми е любопитно е хотел Роза в Стрелча,но намирам оскъдна информация , а като им звънях тези дни не си вдигат телефона.Някой случайно да е бил там?
Ние сме били в Роза два пъти за Нова година, и още един-два пъти. Водата е доста топла,басейните са два малки закрити,разделени са на мъже и жени Simple Smile Има и външен,в който водата е по-студена. Хотелът си е хепи соц,но за процедури сигурно става,макар че ние не сме ползвали. Храната беше прилична. Имат опция за пълен пансион.

# 634
  • Мнения: 241
Това с разделението на басейните на мъже и жени много ме разсмя. Обаче се чудя,ако сме с детето то само при мъжете ли ще трябва да е...Grinning и въобще не е ли затруднение това за семейства... много странно. А мога ли само да те помоля да ми кажеш дали има някакви забавления за деца и дали изобщо е подходящо място за тях по твое мнение?

# 635
  • Мнения: 2 054
Това с разделението на басейните на мъже и жени много ме разсмя. Обаче се чудя,ако сме с детето то само при мъжете ли ще трябва да е...Grinning и въобще не е ли затруднение това за семейства... много странно. А мога ли само да те помоля да ми кажеш дали има някакви забавления за деца и дали изобщо е подходящо място за тях по твое мнение?
Не толерират деца при програмите на НОИ. Освен в Сандански, както написах.
Басейните са за водна гимнастика или по-топли само за киснене, когато са разделени се влиза гол..../В банчето в Баня например/
В Роза е ходила моя колежка. Деца не е имало, но каза, че външния басейн е по хладен и би могло да е добре за детето. Каза, че стола е добър и хората са любезни и може там да подгрявате храна за детето. Каза, че трудно вдигат телефона, да се звъни настоятелно.

# 636
  • София
  • Мнения: 1 257
Това с разделението на басейните на мъже и жени много ме разсмя. Обаче се чудя,ако сме с детето то само при мъжете ли ще трябва да е...Grinning и въобще не е ли затруднение това за семейства... много странно. А мога ли само да те помоля да ми кажеш дали има някакви забавления за деца и дали изобщо е подходящо място за тях по твое мнение?
Виждала съм и хора с деца, но все пак двата пъти бяхме за Нова Година. Хотела е в нещо като паркче, но все пак не мога много да коментирам по въпроса с децата, защото моите вече са големи и не ходят с нас почти никъде Simple Smile

# 637
  • Мнения: 241
Това с разделението на басейните на мъже и жени много ме разсмя. Обаче се чудя,ако сме с детето то само при мъжете ли ще трябва да е...Grinning и въобще не е ли затруднение това за семейства... много странно. А мога ли само да те помоля да ми кажеш дали има някакви забавления за деца и дали изобщо е подходящо място за тях по твое мнение?
Виждала съм и хора с деца, но все пак двата пъти бяхме за Нова Година. Хотела е в нещо като паркче, но все пак не мога много да коментирам по въпроса с децата, защото моите вече са големи и не ходят с нас почти никъде Simple Smile
.    Много благодаря.Ами ще умувам...

# 638
  • Сф
  • Мнения: 10 752
Детето е много малко.Санаториумите са като болници малко, деца няма.Дали ще го вземат изобщо?Аз съм ходила в Здраве Банкя само по клин.пътека, но има и по НОИ. Не му е работа да се бута по басейните със старци.Но наблизо има плаж, който се ползва по желание с- у 6 лв за вътрешни, т.е пациенти.Моята е на 10 но още не съм рискувала да я взема с нас.Много скучно, изморен си от процедури, само ти е до дете, ама знам ли..На Вършец съм виждала дете в СБР то.То е точно в парка, а на 2 крачки е Ата хотел с плаж на който пускат външни с - у заплащане естествено.Виж и Тинтява пак там .По прилича на станция.
Детето отива друг. седмица в Девин в Орфей, на зелено.И там ходят по Нои, както прочетох и се потресох:).Внимавай и със състава на мин.вода, не навсякъде е подходяща за деца.Аугуста Хисаря май пак ходят по Нои+ външни..То всъщност по Нои хич не е евтино толкова и не мисля, че си заслужава..Защо не пробвате по клин.пътека , айде да не е е Здраве, Банкя, че все едно сме си в Сф, ами да звъннете да попитате във Вършец в СБР то, забравих му името, поне да е без пари ако не ви хареса толкова .

# 639
  • Мнения: 241
Ами незнам... видях че някой от базите които работят с Нои са хотели с 3звезди и си мислех,че ще можем да отидем с детето и да си правим и процедурите.Той всъщност си е на обща храна и в др. хотели си яде храна от ресторанта. Просто не ми се искаше да го оставям за толкова дни... Но като гледам мненията, ще погледна и местата в Хисаря и Вършец,които ми препоръчва PureLove, и ако там не се получават нещата започвам да обмислям тази година да отидем някъде за по малко дни но с по-добри условия пак с процедури.    Мили мами,много ви благодаря за отзивчивостта

# 640
  • Варна
  • Мнения: 3 963
Ами едното място,което ми е любопитно е хотел Роза в Стрелча,но намирам оскъдна информация , а като им звънях тези дни не си вдигат телефона.Някой случайно да е бил там?

хич не го гледайте Роза , съседния ''Митьова Къща '' е далеч по добър - бяхме там преди 2 седмици и сме доволни Simple Smile

# 641
  • София
  • Мнения: 1 257
Ами едното място,което ми е любопитно е хотел Роза в Стрелча,но намирам оскъдна информация , а като им звънях тези дни не си вдигат телефона.Някой случайно да е бил там?

хич не го гледайте Роза , съседния ''Митьова Къща '' е далеч по добър - бяхме там преди 2 седмици и сме доволни Simple Smile
Петре,жената иска да прави процедури,не знам в Митьова къща да предлагат процедури и рехабилитация.

# 642
  • Варна
  • Мнения: 3 963

Петре,жената иска да прави процедури,не знам в Митьова къща да предлагат процедури и рехабилитация.

Вземаш от джипито протокол номер 3 и ти се полагат преглед от лекар и 20 процедури в мед.център залепен за банята с басейна на 5 мин. от Митьова Къща : аз правих 5 дни по 4 процедури Simple Smile

# 643
  • Мнения: 241
Хм...това е много любопитно. Ако правилно съм разбрала имам ли само направление за физиотерапия без каквато и да е друга документация мога да си отида в хотел по избор и да ползвам само физиотерапията в хотели или др. места които работят с Нои или здравна каса,така ли? Извинявам се за отклонението от темата,но аз действително търся място с хубав минерален басейн и добри условия,и ако мога да го съчетая с физиотерапия ще е чудесно.

# 644
  • Мнения: 2 054
Хм...това е много любопитно. Ако правилно съм разбрала имам ли само направление за физиотерапия без каквато и да е друга документация мога да си отида в хотел по избор и да ползвам само физиотерапията в хотели или др. места които работят с Нои или здравна каса,така ли? Извинявам се за отклонението от темата,но аз действително търся място с хубав минерален басейн и добри условия,и ако мога да го съчетая с физиотерапия ще е чудесно.
Можеш да го ползваш в лечебно заведение, работещо със здравната каса.
По НОИ - не.

Общи условия

Активация на акаунт