ЦДГ 6 "Златно зрънце" - Варна нова тема

  • 24 303
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
ами нищо незнам ние още не сме там предполагам че в сряда или четвъртък вече ще сме на градина питаи някой друг който вече е там те ще ти кажат.

# 16
  • Мнения: 379
в петък поне не са излизали вън

а мъжът ми ме изненада току що, че той депозит не е оставил, а и не са му искали  newsm78; може би всичко ще започне след родителската среща - така или иначе за сега децата са малко /фокус група  Laughing/

# 17
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Здравейте аз нямах време тези дни да се включа  Grinning
Децата ги извеждат , но единственият проблем на мястото е , че много духа.
Депозит ще искат мисля, че 48лв (50) и мисля. че трябва и първа такса да искат.
Учебните материали трябва да ни ги кажат след родителската среща.
От понеделник вече всички ще са по групите си.
Не бъдете толкова нетърпеливи всичко се нарежда   bouquet
Аз също бих се включила с каквото трябва само да видим все оак от какво имат нужда  Grinning

# 18
  • Мнения: 10
Аз честно да ви кажа малко се притеснявам защото моята не е ходила на ясла преди това и незнам как ще реагира въпреки че е много контактна ама няма да разбера докато не тръгне така или иначе.Дано всичко да е наред.Чакаме само иследванията и сме готови

# 19
  • Мнения: 10
Аз между другото съм чувала че депозита се дава при постъпването на детето в градината поне на други места е така а за нашата незнам как ще е ама ще разберем вторник-сряда.

# 20
  • Мнения: 924
Да, депозитът се дава при постъпване, а такса след изтекъл месец.  Peace Благодаря за информацията на всички   bouquet

# 21
  • Мнения: 10
Момичета някой има ли информация кога ще е откриването на градината?

# 22
  • Мнения: 379
Добро утро момичета,
Днес дечицата са отново в сборна група, а не както се очакваше - разделени; Мъжът ми каза, че имало опашка при сестрата за приемане, но явно няма много за 1ва група и затова не ги разделят; Няма откриване или бележка за това - довечера ще проверя лично  Wink
Хайде който има мъници за първа група да ги пуска - сега е момента!!!; госпожите им обръщат повече внимание, защото са най-малки и привикването става по-лесно Peace Нашият малък мъж вече го познават и го посрещат на вратата  Flutter И на него му харесва - ходи с желание и не се разстройва, както в яслата  thumbsup

# 23
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Добро утро  Grinning
Аз питах госпожите днес ,но не знаят нищо още  newsm78

# 24
  • Варна
  • Мнения: 96
Здравейте на всички мами!Да предоставя малко актуална информация за ДГ 'Зрънчо' за мамите, които нямат време да ходят на място ,тъй като и аз съм от тях и досега черпех информация само от този форум за което благодаря.
Днес заведохме и нашето дете в градината.Има 20 деца в сборна група с 6 учителки.Много от децата са първа група и по думите на госпожата скоро ще бъдат разделени.Ние заведохме детето в 09 40 часа и след нас идваха още дечица за приемане.
Госпожите изглеждат много мили, но на много от децата им е за първи път и явно имаше и сърдити.Но госпожите полагаха усилия да ги успокоят и като цяло добре се отнасяха.Не можах да огледам помещенията, защото точно тогава ги преобуваха , за да ги изкарат на двора.
Говорих с директорката не знае кога ще има официално откриване, но със сигурност няма да е утре както се обсъждае във форума.
Таксата за депозитът ще се събира от другата седмица когата се изнесът списъците кое дете в коя група ще е .
Няма още прокарам тел. на детската градина.При поискване госпожите дават техните мобилни.
Това е което знам за сега.
Хубав ден на всички!

# 25
  • Мнения: 10
Мами я да ви питам първия ден децата нахранени ли да са или там ще закусват? newsm78

# 26
  • Мнения: 924
Мами я да ви питам първия ден децата нахранени ли да са или там ще закусват? newsm78
По-добре я нахрани, едва ли ще и е до ядене в първите минути. Ако пък реши да хапне още по-добре.

# 27
  • Мнения: 379
от днес децата от първа група са разделени от големите; някой питал ли е госпожата как се казва, че ние се запознахме, но аз пропуснах ...  Embarassed

# 28
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Съжалявам мила ние сме втора и не мога да ти помогна  Simple Smile

# 29
  • варна
  • Мнения: 147
тази госпожа,с която ние се запознахме се казва Делчева.Утре и ние тръгваме и ще питам пак за името.на колко от вас дечицата вече ходят?
Понеделник и вторник са почивни дни и няма да ходят,нали?

Общи условия

Активация на акаунт