може ли жена в цикъл да гледа бебе

  • 19 312
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
е как са го зъбрали този мензис?

Не знам, ма йтрябва да попитам, щото и аз се чудя същото:)). Сигурно е бил разреден с вода  Sick
Хайде като попиташ и го постнеш да предупредиш по някакъв начин, за да не влизам повече в темата.  Sick

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
По друга причина разбрах, че майка ми е била в цикъл точно, когато изписвахме бебето и се прибахме вкъщи.
ДИВОТИИИИИ!
Мъже, които са с ерекция могат ли да влизат при бебето, може ли да си мисля лошо докато съм край бебе, ако съм потна или ... Уф, аман

# 17
  • Мнения: 2 498
А случайно да си изполивала бебето си със солена вода.....някои бебета се обриват от солта.....

# 18
  • Мнения: 2 849
Това са суеверия от преди сто години .Дори съм чувала ,че слагат пирон с червен конец под прага на вратата ,ако влизат жени в такова състояние да не се отрази на бебето #Crazy newsm78

# 19
  • Мнения: 2 849
Малко извън темата ,ама пак преди доста години жената доката минат тези 40 дена след раждането била нечиста и стояла затворена в стая ,където никой не влизал . #Crazy

# 20
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Все си мислех,ч е съм чула диста от бабепките девитини, но това определено успя да ме изненада Shocked

# 21
  • Мнения: 6 243
Тези пъпчици са резултат от "майчините" хормони, които все още се намират в бебешкия организъм като остатък от утробния период. появяват се около 4 - 5 седмица. В литературата на английски са описани навсякъде, не мога да си обясня защо повечето педита тука нищо не казват по тоя въпрос. На нас като ни се случи (само с второто дете, първото нямаше, пък може и да е имало, ама да не съм обърнала внимание newsm78), една видна неонатоложка ми обясни, че детето има фотодермия и ме сложи на диета, в качеството ми на кърмачка. С диета или без, оправи се само след десетина дена. Иначе някои умни доктори ги лекуват с кортикостероиди.

# 22
  • Мнения: 3 423
и аз мисля ,че тия неща са суеверия и нямат значение но разбирам ивелинка ,че се притеснява аз още не съм родила мойто бебо но и аз се паникьосвам от всичко реално и нереално което мисля ,че може да му навреди Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 427
И на мен ми бяха казали преди време подобна простотия. Тогава точно една приятелка роди и аз отидох...в цикъл, пък на бебето нищо му нямаше.

А каква друга история чух, направо отврат. Пак заради същата простотия, преди много години, бебето се изприщило, решили, че е заради жената, която отишла при него в цикъл и кво си мислите, че направили....измили бебето в.... мензис! Коошмар! И това е съвсем реална история, случила се на една приятелка.
Ай,стига бе! ShockedЕ,това надминава всичко в графата"бабини деветини".Боже,горкото дете!

# 24
  • Мнения: 6 164
Ууухаа... Мислех си, че тези бабини деветини са просто глупави, но се оказа, че съм ги подценила. Имало и подкатегория "гнусни"  Confused

Не им вярвайте, само обременяват психиката, животът е достатъчно сложен и без тях.

# 25
  • Мнения: 6 206
Ей и на мен това ми дойде изневиделица! Laughing

Тези пъпчици са резултат от "майчините" хормони, които все още се намират в бебешкия организъм като остатък от утробния период. появяват се около 4 - 5 седмица. В литературата на английски са описани навсякъде, не мога да си обясня защо повечето педита тука нищо не казват по тоя въпрос. На нас като ни се случи (само с второто дете, първото нямаше, пък може и да е имало, ама да не съм обърнала внимание newsm78), една видна неонатоложка ми обясни, че детето има фотодермия и ме сложи на диета, в качеството ми на кърмачка. С диета или без, оправи се само след десетина дена. Иначе някои умни доктори ги лекуват с кортикостероиди.
Ами, ха де и мен знаеш как ме забърка джипката, аз както изтерясвах на тема стафилокок и само го гледах за пъпчици като ги видях и изпаднах в депресия. Извиках я веднага и тя ми каза да го намажа с онези лилавите неща. Една седмица ходеше като лилаво чудовище малкото ми котенце.
После дойде една позната детска сестра и тя ме светна, да е жива и здрава.

# 26
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Малко извън темата ,ама пак преди доста години жената доката минат тези 40 дена след раждането била нечиста и стояла затворена в стая ,където никой не влизал . #Crazy
А бебето кой го е гледал през това време казва ли се? Щото мен ме устройва идеално някой да ми гледа детето 40 дни и да ме вика само да го кърмя примерно. А това другото още сега ще го кажа на мъжа ми и почвам всеки месец да по 6 дни да не пипам бебето. Пък той през това време ще се оправя сам с него. Ееееех размечтах се даже.

# 27
  • Мнения: 2 849
 Smile SmileНямам идея кой го е гледал бебето ,ама хора и истории всякакви .

# 28
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Шефът ми е от махала из Пирин и разправяше, че през първите 40 дни майката се затваря с бебето-не излиза, оставят й храна пред вратата и никой не трябва да я вижда. Така че-няма спасение 2 в 1.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 550
И тъй като основният въпрос е: "Може ли жена в цикъл да гледа бебе?" Може. На мен след като ми се възвърна цикълът след раждането да не би да викам комшийката да ми го гледа?!?

Общи условия

Активация на акаунт