СПА СРЕЩА ЮЛЧЕТА 2008

  • 9 524
  • 242
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 142
Кети, що да се изплашат? newsm78 Ние няма да ги правим някакви зомбита с кръв и т.н.
Нещо по-бебешко - примерно принцеска, призраче, ей такива. В краен случай ще взема един стар чаршаф и ще дегизирам Сами като Каспар доколкото мога да го оприлича  Crazy
Ако с костюмите пропадне че е малко по-сложно, все пак предлагам да занесем няколко тикви и да направим фенери.

# 181
  • Мнения: 367
Ние се отказваме  Tired Кати е втора смяна,свършва в 6:30 .Пътят е доста дълъг и не си струва да тръгваме толкова късно.Не мога да я освободя,че имат ограничение в отсъствията.Приятно изкарване на всички!

# 182
  • София
  • Мнения: 18 679
Еее, стига дееее Sad Вземи и един ден болничен, какво толкова...

# 183
  • Мнения: 367
Еее, стига дееее Sad Вземи и един ден болничен, какво толкова...
Да си кажа право не е само Катето.Има още няколко причини поради които се налага да се откажем  Peace

# 184
  • Мнения: 142
Ивии, много жалко  Sad

# 185
  • Мнения: 367
Да,жалко.И на мен ми се идваше но...  Извиних се на хотела,бяха ми изпратили проформа

# 186
  • София
  • Мнения: 18 679
Тъжна съм пък. А Ники колко ще е тъжен Cry

Той между другото изневерява hahaha Вчера ми каза, че си имал гадже, Кетито от групата Joy

# 187
  • София
  • Мнения: 2 913
Тъжна съм пък. А Ники колко ще е тъжен Cry

Той между другото изневерява hahaha Вчера ми каза, че си имал гадже, Кетито от групата Joy

 Joy Joy Joy hahaha

# 188
  • Мнения: 367
Ех,тези Катета  Whistling

# 189
  • Мнения: 79
Иви, много жалко , че няма да можете да дойдете Sad, нищо на следващата  среща.

# 190
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile Аз също получих фактурата... Тя ползва ли се по някакъв начин или само трябва да преведа пари? Извинявайте за глупавия въпрос, но изобщо не разбирам от тези неща Simple Smile

# 191
  • София
  • Мнения: 18 679
Само преведи пари Wink

# 192
  • Мнения: 690
Момичета, аз съм в чуденка дали има смисъл да идваме. Николета с тези 'изненади' ми е трудна да планирам каквото и да било. Май ще звънна да отменя резервацията  Confused

# 193
  • София
  • Мнения: 18 679
Джоли, има много време до тогава. Дано се оправи мъничката!

# 194
  • София
  • Мнения: 2 913
Стига бе Джоли Sad
То никой не знае дали ще  здрав тогава.Това му е гадното на организирането Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт