НОВ страхотен сайт за маркови дрехи от Германия... Моля за съдействие.

  • 95 817
  • 222
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 232
Като се върнеш в България се оказва,че тук цените са същите,но в лева.
Къде в България има дрехи на C&A?

# 196
  • Мнения: 87
Цитат
Къде в България има дрехи на C&A?
Дрехи на C&A незнам,дали има в България,имах предвид качеството на самите дрехи и от там съответно цената.

Последна редакция: сб, 24 апр 2010, 17:44 от elij

# 197
  • Мнения: 502
... чак пък пазарски стоки...  Къде има такъв пазар в БГ?  Laughing

Иначе по етикетите се появиха и надписи на български, което означава, че скоро ще отворят магазин.  Wink

# 198
  • Мнения: 87
Цитат
Къде има такъв пазар в БГ?
В Димитровград.
Цитат
... чак пък пазарски стоки...
И под пазарски,не разбирайте винаги нещо некачествено.Има и много качествена стока,просто наемите са по-ниски и от там съответно цените.

# 199
  • Мнения: 0
Здравейте!
Аз не съм много съгласна!Може качеството да не е безупречно,но нещата си струват!Не може да ме убедите,че са пазарски стоки,аз имам направени над 20 поръчки и досега не съм попаднала на "пазарска" стока.Уточнете се ,моля какво разбирате под пазарска стока.Нима всички останали онлайн-вериги/по-евтини/ имам впредвид ,не предлагат същото качество?

# 200
  • Мнения: 6 616
C&A е евтина верига в Германия,има магазини във всеки квартал,качеството не е кой знае какво,на снимките са красиви,но в действителност не е така.Има и добри попадения,но повечето не си струват.Общо взето пазарски стоки...но с цени в евро.Като си там се изкушаваш от цените спрямо други магазини.Като се върнеш в България се оказва,че тук цените са същите,но в лева.

Аз няколко пъти поръчвам от сайта на тази марка и мога да кажа,че реално дрехите изглеждат много по-добре реално,отколкото на снимките.Като качество на материя и иазработка са доста добри за масова марка.За тези пари тук мога д акупя единсвено китайски или турски стоки. За сравнение ,тези от Ларедут  са доста по-назад.

# 201
  • Мнения: 0
И аз съм напълно съгласна!

# 202
  • София
  • Мнения: 35 255
Момичета,някоя от вас може ли да обобщи всичко- поръчка,доставка,посредници......?????

# 203
  • Мнения: 6 616
Момичета,някоя от вас може ли да обобщи всичко- поръчка,доставка,посредници......?????

Не знам з а посредници, на предната страница иамше.Аз поръчвам,чрез мои близки в Германия,като плащам доставката до адрес там и след това 17 евро до тук ми излиза голям кащон с дрехи .Пак да с еповторя ,че за минути свършват понакога номерациите,след изввестно време зареждат пак,ако ги имат на склад.Така,че трябва да се действа на момента.

# 204
  • Мнения: 822
Имам доста дрешки от тази марка - все са ни подарък - не знам какво не им харесвате на качеството. Всичко е пипнато - модели, цветове, шевове, материи. Попаднах дори на едно панталонче в Бард С и А - съвсем на прилична цена. Имам и Х и М - също съм много доволна - плюшени комплекти, рокли, дънкови сукмани на Хелоу кити. Като цени не знам как са, може би са ми ги подбирали, но като качество и двете марки са сравними.  

# 205
  • София
  • Мнения: 1 641
Здравейте!
Получих поредната си поръчка от cunda.de и съм много доволна.Този път поръчах чрез едно момиче и останах очарована ,бързи и много коректни!Който желае може да се свърже с нея на скайп genisi,почти винаги е на линия и е много отзивчива!ДЕРЗАЙТЕ!

Кажете какви са условията, моля.

# 206
  • Малка къщичка - близо до морето!
  • Мнения: 176
   И аз се интересувам колко излиза като тотал с доставката?  Дали се очакват и по-големи намаления и, ако да - от кога?
 Предварително благодаря за отговорите!

Хубав ден на всички! Hug

# 207
  • Мнения: 1 232
На този панталон може ли някой да разчете номерациите, напр.: 32/30,  32/32   , 32/34 какво означават?

http://www.cunda.de/Shop/HtmlProduct/product.html?l1='Men&# … 9;&cP='1'

# 208
  • Мнения: 7 605
На този панталон може ли някой да разчете номерациите, напр.: 32/30,  32/32   , 32/34 какво означават?

http://www.cunda.de/Shop/HtmlProduct/product.html?l1='Men&# … 9;&cP='1'

първото число е талията, второто дължината

# 209
  • Мнения: 540
на сина ми редовно купувам тази марка от германия,пера дрехите нон стоп и не са мръднали,всичко е перфектно,не мога да кажа че са пазарски въобще,и кожени якета има и дисни и какво ли не. Peace

Общи условия

Активация на акаунт