НОВ страхотен сайт за маркови дрехи от Германия... Моля за съдействие.

  • 95 783
  • 222
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 232
На този панталон може ли някой да разчете номерациите, напр.: 32/30,  32/32   , 32/34 какво означават?

http://www.cunda.de/Shop/HtmlProduct/product.html?l1='Men&# … 9;&cP='1'

първото число е талията, второто дължината
Дължина на панталона или крачола само.

# 211
  • Мнения: 19
C&A е евтина верига в Германия,има магазини във всеки квартал,качеството не е кой знае какво,на снимките са красиви,но в действителност не е така.Има и добри попадения,но повечето не си струват.Общо взето пазарски стоки...но с цени в евро.Като си там се изкушаваш от цените спрямо други магазини.Като се върнеш в България се оказва,че тук цените са същите,но в лева.

Аз няколко пъти поръчвам от сайта на тази марка и мога да кажа,че реално дрехите изглеждат много по-добре реално,отколкото на снимките.Като качество на материя и иазработка са доста добри за масова марка.За тези пари тук мога д акупя единсвено китайски или турски стоки. За сравнение ,тези от Ларедут  са доста по-назад.



Наистина и в Швейцария C&A се слави като евтина марка с не много високо качество. Но, разбира се, не е казано, че няма хубави неща там. Просто като съм влизала в магазините и съм оглеждала добре стоките има и от двата вида, но определено тази е от непредпочитаните марки там.

# 212
  • Мнения: 229
C&A е една от най-евтините и нискокачествени вериги магазини в Германия. От време на време там може да се уцели нещо хубаво, но е по-скоро по изключение. Не се лъжете по ниските цени, много добре са написали по-горе някои момичета, че снимките лъжат и реално дрехите не изглеждат толкова добре.

# 213
  • някъде
  • Мнения: 979
Е,не мога да се съглася с последния пост NaughtyКупувала съм дрехи на марката от Холандия и съм много доволна.Материи,изработка,цветове-всичко си им е наред.

# 214
  • Мнения: 242
Е,не мога да се съглася с последния пост NaughtyКупувала съм дрехи на марката от Холандия и съм много доволна.Материи,изработка,цветове-всичко си им е наред.

И аз мисля така.Аз съм пазарувала марката от Швейцария и за 3 години нищо не е мръднало.Пък и всеки се разполага според чергата си.Аз не мога да си купувам скъпи дрехи и съм предоволна от C&A,H&M и разни други подобни по-евтини марки.И знам със сигурност,че Мис Сиксти или Дизел и т.н. в Швейцария ги нямат за нищо..Говоря за италианската част на Швейцария..Както и Тейли Уейл /или както там се изговаря.../ Обаче тук са голяма гъзария...
Но това си е въпрос на вкус.Аз не съм свръх претенциозна по отношение на дрехите,затова си купувам това,което ми е удобно и ми харесва,а не това,което задължително е скъпо и "качествено"..

# 215
# 216
  • Мнения: 6 612
C&A е евтина верига в Германия,има магазини във всеки квартал,качеството не е кой знае какво,на снимките са красиви,но в действителност не е така.Има и добри попадения,но повечето не си струват.Общо взето пазарски стоки...но с цени в евро.Като си там се изкушаваш от цените спрямо други магазини.Като се върнеш в България се оказва,че тук цените са същите,но в лева.

Аз няколко пъти поръчвам от сайта на тази марка и мога да кажа,че реално дрехите изглеждат много по-добре реално,отколкото на снимките.Като качество на материя и иазработка са доста добри за масова марка.За тези пари тук мога д акупя единсвено китайски или турски стоки. За сравнение ,тези от Ларедут  са доста по-назад.



Наистина и в Швейцария C&A се слави като евтина марка с не много високо качество. Но, разбира се, не е казано, че няма хубави неща там. Просто като съм влизала в магазините и съм оглеждала добре стоките има и от двата вида, но определено тази е от непредпочитаните марки там.

Ами, значи аз от толкова поръчки все на изключения попадам тогава Simple SmileКупувала съм от Италия други марки, на доста по-високи цени за детските дрехи специално и мога да кажа ,че съм по-доволна от тази марка.За сравнение ,едно яке на Бенетон(също не скъпа марка ,но масова)  го купих за 70 евро за 3 годишно детенце, вярно с  гъши пух, но се износи за месец и половина.А от тук,якета з а по 35 евро цяла зима не мръднаха.Както и на Марк и спенсър, също масова марка ,еми...предпочитам тази.Въпрос на избор.И пак да с еповторя,че не говим за скъпи брандове,за мен е неоправдано д адам за 4 годишната ми дъщеря 400 евр за палто,което ще носи 1 сезон.На който не му харесва, никой не го кара насила д акупува в крайна сметка:)

# 217
  • Мнения: 7 605
На който не му харесва, никой не го кара насила д акупува в крайна сметка:)

Разбира се, но виж заглавието на темата - страхотен сайт за маркови дрехи. Който не познава марката, ще се заблуждава, а същност марката е куче марка.

# 218
  • Мнения: 6 612
На който не му харесва, никой не го кара насила д акупува в крайна сметка:)

Разбира се, но виж заглавието на темата - страхотен сайт за маркови дрехи. Който не познава марката, ще се заблуждава, а същност марката е куче марка.

О, видяла съм как е озаглавена темата и този факт,сам по себе си не ти ли говори ,че авторката харесва марката и темата е за това,как може да пазарува от сайта?Simple SmileКуче или котка, темата е за потребителие,които искат да пазаруват от сайта:) А пък каква порода е , това явно е много субективно понятие:)

# 219
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Мисля си, че е въпрос на късмет,  от всичките детски дрехи само 1 пижама се разтегли и избледня лепенката, въпреки, че пера според указанията. Но за себе си повече не купувам онлайн, а само след мерене и..след като съм пипнала на място в магазина. Х&M ми бяха пратили дефектна блуза, която в магазина отказаха да заменят, трябваше да връщам с пакет и ми възстановиха парите след като им  писах мейл. C&A искаха да им платя само чрез наложен платеж, което оскъпяваше поръчката. Куча или котешка марка...имат и читави одежди на приемливи цени, но..купувам само на място. И са по-добри от Кик или НКД

# 220
  • Мнения: 4
Малко избягахте от темата а именно как можем да пазаруваме от сайта.Та така аз ще пазарувам от там и ако някоя мама се интересува може да ми пише на лични.Не ме разбирайте погрешно няма да нарушавам правилата.

# 221
  • Мнения: 8
Здравейте колеги,

Искам да попитам: Има ли фирма за транспорт от Германия до България , с немски адрес-подобна на англииската Гиветранспорт? Където колети изпратени от Германия се събират на този адрес и след това с групаж се доставят до България.
Благодаря!

# 222
  • Мнения: 61
http://www.e-top.bg/
Скоро ще се възползвам от тях

Общи условия

Активация на акаунт