ЯНУАРЧЕТО се радва с мама от сърце, красавицата Айя вече е добре!

  • 24 330
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 289
Още няма теми от по 50 страници!  Crossing Arms А и ние имаме повод за нова тема с посвещение!  Crossing Arms  Mr. Green  Hug

Снощи бях на моминско парти.  Flutter "Момата" има бебе на 10 месеца, ама карай - трее се пие!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green На 20 септември - в неделя - ще се играят хора: спирам яденето!  Tired (имало още хора, дет се женят, ей!  Rolling Eyes )
Има,има - и аз на 26-ти ще пия благата ракия на брат ми Simple Smile Ама днес си търсих парцалки,ама все за анорексички Simple Smile Ти поне знаеш за какво говоря.Пуснах си панталон и ризка от един сайт,като дойдат тия дни да видим дали си отговарят на номерата...


Ваня,дано този кощмар свърши и куклата да не помни нищо от случилото се.  Praynig

Нимски,перфектна си,две мнения няма   bouquet

Последна редакция: нд, 13 сеп 2009, 22:48 от Мимито

# 46
  • Мнения: 7 420
   Барби,как си? Grinning 15 минути остават до празника! Wink

    Заповядай едно за загрявка! Hug На здраве!  Hug

# 47
  • Мнения: 7 420


  Честит рожден ден,мила Барби!Много усмивки и слънчево настроение ти пожелавам!Любов и сбъднати мечти!  Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 4 111
Честит рожден ден, Барби! Много здраве, щастие, любов, късмет и усмивки ти желая!  Hug Весел празник!

# 49
  • Мнения: 857
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БАРБИ!!! САМО ХУБАВИ НЕЩА ТИ ПОЖЕЛАВАМ ПРЕД СЛЕДВАЩАТА ГОДИНА!

# 50
  • Мнения: 1 317
Честит рожден ден, Барби! Жива и здрава да си, все така смела, борбена и справяща се!!!  Hug Hug Hug
Ним нямам думи! Изглеждаш зашеметяващо!   bouquet

Днес ми е първият учебен ден в университета, колегите ми са набор 91-92  Thinking

# 51
  • Мнения: 871
Честит рожден ден, Барби!  Не трупай години – живей диво и честито! Наздраве!

# 52
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Честит рожден ден, Барби!

# 53
  • Русе
  • Мнения: 249
Честит Рожден Ден Барби!!! Много здраве и щастие!!!   bouquet


Ели, разбий ги!!!
... колегите ми са набор 91-92  Thinking
Съученичките ми имат деца в тези набори  ooooh!

# 54
  • София
  • Мнения: 3 099
Честито, Барби!
Много щастие ти желая!


# 55
  • Мнения: 244
Барби, здраве, любов и късмет ти желая!

# 56
  • Мнения: 1 371
Барби, честит рожден ден. Много здраве, щастие, успех и любов ти желая.   bouquet

# 57
  • Мнения: 678
Мила Барби
 

# 58
  • Мнения: 4 111
Ели, много успехи ти желая и да ти върви всичко гладко и безпроблемно! Аз тази година случих на колеги, възрастта им е много шарена, но сме 4 курс и най-малките да са '88  Thinking или някъде там, че не ми се смята сега.
Сестра ми е набор 92 и не си представям баш с нея да сме колежки. Твоите колеги обаче ще са готини, а и изглеждаш млада и неопетнена  Laughing ще се сработите и ще си помагате  Hug

# 59
  • Мнения: 678
Стискам палци Айя да се оправи бързо и никакъв спомен да не остане у нея за случилото се  Praynig
Иначе аз съм на вълна детска ясла. Сутринта стана с рев от леглото и търсеше спасение, който и да е да го гушне, но да не ходи на детска. Накрая сякаш се беше примирил като го оставяхме и ревна докато лелката го гушна. По- големият проблем ми е, че нищо не яде по цял ден и вечер като се прибере от градина се нагълтва с огромни количества храна. Още по-лошото е, че като чета менюто в детската 90% от яденетата не ги яде - заявява, че сиренето е гадно, макарони не е ял никога, а и медицинската сестра си ми каза директно "Не искам да те лъжеме, че яде. На обяд яде само сух хляб, сутрин не закусва." В събота го оставихме да спи и отидохме до София. И после майка ми каза, че едвам са го успокоили като се е събудил. Постоянно е питал къде съм и защо не съм дошла да го взема, което ме навежда на разни мисли ... Още повече, че плаче и като го вземам от градина.
Та в тази връзка - Селма струва ми се, че е по-добре Алекс да го даваш на градина. Веско и под мой кантрол беше "изпуснат" и сега предпочита всякакви боклуци - чипс, желирани бонбони, вафли, пасти - но се оказа, че е развил и болезнена привързаност спрямо моя милост  ooooh!, а това е нещото, което не съм желала да предизвиквам у детето си никога  Tired
На учениците честито   bouquet Пожелавам ви да сте отличници не само в университета, но и в живота.

Общи условия

Активация на акаунт