ЯНУАРЧЕТО се радва с мама от сърце, красавицата Айя вече е добре!

  • 24 329
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 420
  Ивонска,беше ми интересно,какво е и твоето мнение по въпроса.Благодаря! Simple Smile

  Уау!Ним!Каква изискана дама си с този тоалет!Великолепни снимки! newsm10
  Да се похвалиш(ако може и със снимки) и от следващите  две съботи! Wink

# 31
  • Мнения: 857
ЕЕЕ страхотни сте!!! Ивонска благодаря за темата, и за подкрепата на всички!
Айя е добре ,КайРен може да потвърди,че днес ни бяха за няколко часа на гости и Айя се държа така сякаш и няма нищо Wink
Снощи доиде лекар да я прегледа в къщи и ни даде с какво и как всяка сутрин и вечер да и сменяме превръзката и да я мажем.
 Айя плаче и се сеща,че е изгоряна само тогава кагато види раната и като трябва да я мажем. Лекаря ни успокои,че е малка и,че с тези мазила нямало да остане белег.
Утре ще я водя да и взимат кръв за необходимите за детската изследвания и като зарасне раната ,може би първата седмица на октомври ще я пусна.
Селма за средата в детската е ясно ,че не може да я избера съвсем,но аз лично на вън когато излиза с мен на разходка доста подбирам децата с който да играе. Може и да прекалявам с предпазването,но не искам да се учи как да яде чипсове и шоколади, да говори неправилно и други неприемливи за мен неща.
Ним изглеждаш много добре.
 Забравих да ви кажа, какво трябва да се прави при случаи на такива изгаряния, защото аз лично не знаех и първата ми реакция не беше правилна (дано разбира се на никой да не се случва). Първо мястото се охлажда,но не с лед,а с хладка вода. После може да се сложи суров картоф и да се намаже с дефламол или нещо за изгаряне. Ако изгарянето е както при нас с мехури (2ра степен), тънката кожичка на мехура не трябва да се премахва в никакъв случай, а раната трябва също да се намаже с някакъв мехлем, препоръчван за тази цел, а после да се покрие със стерилна марля и да се завърже с бинт.

# 32
  • Мнения: 4 111
Ваня  Hug благодаря за съветите, дано не се налага да ги използваме  Praynig

Анджелина, Свилен се беше отучил от нощното мляко, но все по-рано започна да го иска и стигнахме пак до нощно мляко, пие го към 4-5 часА. Приготвяме го от вечерта, защото едната сутрин яко си пресрещнах пръстите на краката и от болка не заспах (тогава гледах предаването по Нова, което разказах на Ноеми)

 newsm09 Ним, изглеждаш зашеметяващо! Прекрасна си, а колко много си отслабнала! Браво! Това заслужава наздравица!  beer2

# 33
  • Мнения: 244
Ним......уау, без думи съм....зашеметяващ тоалет, а пък как ти седи....

Аз също идвам да мрънкам....Ели е с повръщане и дрисък от вчера......баси и енергийния модел, баси и чудото (извинете за френската приказка). А даже не беше на градина. Първият учебен ден се отлага, добре, че взех 2 дни отпуска (за адаптация в градината  Close ), но ще ги ползвам за боледуване, аман вече.

Цвета, бързо оздравяване на Мишата!

Селма, смятам, че момичетата са прави-ние да показваме и учим какво е добро и лошо, а децата да могат да го прилагат към средата. Мисля си, че си положила повече от добри основи в тази насока и Алекс, попадайки в "кофти среда", няма да попива лошото! Иначе за извън градинската среда си права, ако поведението на съседски или квартални деца не ти допада, няма какво да търсиш при тях.
Иначе мъжът ми е пример за това как домашното възпитание и среда са определящи за характера, а не заобикалящата обстановка. Израстнал е в кв. Банишора, където голям процент от съучениците и кварталните му дружки в момента са или са излежали по някоя и друга присъда. Е, няма нищо общо с тях, дори моделът на кварталния хулиган не фигурира, дори бегло, в поведението му.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 249
Говорите за възпитание и среда, ама аз не мога много да се включа, защото отдавна съм признала, че моето дете не случи на майка.

ОБАЧЕ искам да ви питам
забелязвате ли ... хмм... да го кажем мании, които се оформят в децата ви? За Симона абсолютна мания са количките. Ей така заспива и ей това тук и тук е малка част от автопарка й. Има още при бабите й, да не говорим колко сме затрили навън.  ooooh! При вас подобни залитания забелязват ли се вече?

# 35
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз да кажа, че изглеждащ зашеметяващо, Нимски Grinning
Незнам дали е мания Rolling Eyes по-скоро увлечение. Миша има бебета Mr. Green кукли и сменя фаворита постоянно. и ако случайно го няма бебето, с което спи, се стига до истерии. Гушка го цяла нощ, целува го, говори му. Въпрос на вкус според мен

# 36
  • Мнения: 471
Ним от къде намерихте малкия рейс? Димитър спи с един рейс, ама много голям и не може да го носи в градината, че ще стане лудница за него. Искам да му нмеря малък и него да си носи.
Анджи и Мите е нощно млекопитаещо. Ама нали по цял ден не яде, та не го спирам, даже му се радвам.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 249
Лиле, не е малък рейсът. Ей сега го премерих - 35 см е.  Simple Smile  Иначе е купен от сергия с дрънкулки в северния парк... ако не ме лъже паметта.


Момичета, благодаря ви за комплиментите.  Blush

# 38
  • Мнения: 244
По предмети няма силни залитания.....може би към флумастери до някъде. Обаче държи нещата да са на точно определени места-напр. гърнето трябва да е долепено до един шкаф и ако го преместя съвсем малко, може да изпадне в истерия ако е вкисната в този момент. Ако е спокойна, го мести няколко пъти докато застане по определен начин. Ако сме някъде на хотел, си избира ново място и пак държи да се спазва позицията.

# 39
  • Мнения: 7 420
Ей така заспива и ей това тук и тук е малка част от автопарка й.
    hahaha
     Трябва да снимам и колекцията на Алекс,дали ще се събере в една снимка...? newsm78  Laughing
     Но признавам,хич не е типично едно момиче да си пада до такава степен по колички(уж мъжки играчки).
     Да не отглеждаш бъдеща автомобилна инженерка? Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 3 099
Ним, неизбежно е да отбележа, че ти и тоалетът сте зашеметяващи!  newsm10



# 41
  • Мнения: 871
Ваня, радвам се за развоя с Айя  Hug
Нимско, ма, много си се нагласила.....я кажи ся за тоз' грък  Thinking Те не правят комплименти без да пристъпят в действие Mr. Green Mr. Green Mr. Green Иначе наистина изглеждаш страхотно  Hug Чудя се Симо как те е пуснал.....
Ая мании няма, освен да ме нервира, ама няма да ви показвам снимки, щото няма да са хубави Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 3 099
...Нимско, ма, много си се нагласила.....я кажи ся за тоз' грък  Thinking Те не правят комплименти без да пристъпят в действие Mr. Green Mr. Green Mr. Green Иначе наистина изглеждаш страхотно  Hug Чудя се Симо как те е пуснал.....

Ним, мани я Стуцимира - хапвай смело морски екстри, посръбвай узо и не мисли за Симо - гърците стават за много малко неща по принцип, но пък ги бива яко...  newsm53 (говоря за бизнес, мръсници такива!!!  smile3516)

 newsm47

# 43
  • София
  • Мнения: 3 249
Нищо не казвам!  smile3505  Айде наздраве! Снощи се мъчих цяла вечер над едно червено вино, което накрая дори ми се услади  Mr. Green

# 44
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
 newsm27
Аз пак се промъквам тук по тъмни доби, но такъв ми е режимът напоследък.
Мога да потвърдя думите на Ваня - Айя е готова за нови подвизи Simple Smile. И да допълня указанията при изгаряне - не бива да бързате да събличате дрешката (ако има такава), добре е да се разреже, за да не се свлече попарената кожа.

Ним, и аз искам във фирма, за която да ми се наложи да си слагам такива дрешки Wink.

Общи условия

Активация на акаунт