Почитатели на Майкъл Джексън 11 - ONE DAY IN YOUR LIFE

  • 25 826
  • 719
  •   1
Отговори
# 60
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Ами аз предложих анкета да се пусне,но сигурно е лоша идеята newsm78

# 61
  • Мнения: 59
Момичета  Hug
Moon Walk честит празник.
От доста време не бях плакала,но днес......

# 62
  • Мнения: 522
Чета и гледам всичко тук,но последните дни думите просто не ми идват.Чуства,мисли,сълзи,а сякаш всичко вече е изказано...
Момичета от Бургас,моля когато разберете дали ще го има филма по кината и къде да пишете.Може и ние да се организираме да отидем заедно.

# 63
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Ами аз предложих анкета да се пусне,но сигурно е лоша идеята newsm78

Само кажете какво да питаме и пускам  Wink
Нещо от сорта кой иска да дойде ли?
Щото то още дати няма....  newsm78

# 64
  • Мнения: 2
За This is It в София, аз вече казах, че съм съгласна да се наема с покупката на билети, пък ако някой иска да дойде за подкрепление в борбата - добре дошъл Mr. Green Laughing
За анкетата - мисля, че със сигурност ще е от помощ! 

# 65
  • Мнения: 87
Аз пък мисля,че тази анкета е загуба на време.
Щом cappuchina се заема да вземе билетите,всеки,който иска да й пише на лични,да й се изпратят парите и тя да избере "помощник" и да се борят на фронтовата линия.Защо ни е анката като пак ще стигнем до там някой да ги копува билетите?

# 66
  • Мнения: 2
Аз пък мисля,че тази анкета е загуба на време.
Щом cappuchina се заема да вземе билетите,всеки,който иска да й пише на лични,да й се изпратят парите и тя да избере "помощник" и да се борят на фронтовата линия.Защо ни е анката като пак ще стигнем до там някой да ги копува билетите?

Лили, щом няма да си на фронтовата линия с мен, значи наистина ще избирам помощник, че борбата ще е тежка Grinning
За анкетата - смисъла е, че поне някакви ориентировъчни данни за това колко души ще бъдем и колко билета приблизително ще се вземат може да даде - 5 ли, 50 ли...знам ли и аз Laughing

# 67
  • Мнения: 87
Мисля,че трябваше да се даде точен ден.Прожекцията ще върви 2 седмици.Аз,например искам да бъда там на 28.10. и ме устройва като дата.А по принцип това е работен ден и на много от вас не е удобен,така че,kloi сложи и дата.

# 68
  • Мнения: 0

В Замундата са качили филм по книгата на Тараборели - The Magic, The Madness, The Whole Story. До няколко дни ще има и субтитри.

http://DMCA-removal-from-Google/download.php/187992/The.Michael. … .XviD-FTP.torrent


# 69
  • Бургас
  • Мнения: 10
Момичета ето и наградите с хубаво качество - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=564ea248dcec8c61d … 4668b66c35a7adc47

# 70
  • Мнения: 1 182
Ето ме и мен при Вас!Днес ще изпращаме второкласник.На всички ученици много късмет днес.

Момичета,как ще изгледам този филм незнам. Cryвчера само на трейлъра се скъсах от рев.Детето казва на малкия: Мама пак плаче за Майкъл. Sad

# 71
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Ето ме и мен при Вас!Днес ще изпращаме второкласник.На всички ученици много късмет днес.

Момичета,как ще изгледам този филм незнам. Cryвчера само на трейлъра се скъсах от рев.Детето казва на малкия: Мама пак плаче за Майкъл. Sad

И аз имам ученик днес Laughingмного късмет и успех на всички деца!  bouquet
А за анкетата може би и по градове да се разпределят резултатите,както беше с идеята с балоните? newsm78

# 72
  • Мнения: 1 533

В Замундата са качили филм по книгата на Тараборели - The Magic, The Madness, The Whole Story. До няколко дни ще има и субтитри.

http://DMCA-removal-from-Google/download.php/187992/The.Michael. … .XviD-FTP.torrent


rasar, ти гледа ли го? Да не би да е това?

The Michael Jackson Story 1958 - 2009 (part-1)

# 73
  • Мнения: 77
Честит учебен ден на всички  с ученици.!

# 74
  • Мнения: 0
Kalin@, не съм го гледала, но със сигурност започва така, значи е същото. Целият филм е около 45 минути, това видях.

Успех на всички ученици и от мен, на майките им също.

 Фльор предполагам още учи - много успех и на теб, мила Hug!

Тази сутрин изпратих дъщеря ми до училището, но не влязох - вече е 6-ти клас, голяма. След 2 минути ми се обади - "Мамо, познай с каква музика ни посрещнаха, с Майкъл Джексън" Grinning

Общи условия

Активация на акаунт