Тема: Twilight/"Здрач" : тема 39 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 26 870
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 343
Оле олеееееее с оя счупен английски си го преведох Simple Smile
Е сега незнам какво го чака  Joy hahaha горкия

# 676
  • Мнения: 1 343
At least you know he doesn't have a Twiiter account. Lol. Down with the posers.

от преди 9 мин Simple Smile Опровержение от Питър . Съжалявам дами Simple Smile

https://twitter.com/peterfacinelli

# 677
  • Мнения: 21
За бюлетините няма да ни е лошо по 2, аз и без това разчитам само на тях за новини  Grinning


A, мисля, че ще скоро ще станат 3  Laughing- Дени ако вземе да събере линковете, дето си ги пуска отделно..може да сглоби един приличен формат..
Пък ако някой от другите 20 Здрач фенблога надушат, че може да се запишат в бг-мама и да пускат и те линкове към тях си, стига да е добре оформено и полезно за читателите, ще трябва да раздаваме номерца на входа (que management.. "управление на опашките" ли му викат)  Laughing  Laughing
Явно нещо няма да можем да се разберем за тези неща в темата... Оставям на бг-мама и на нет.инфо да си преценяват тези въпроси с външните препратки, но за да избегнем евентуални проблеми със сегашните "редовни" бюлетини, ще говоря със сегашните редакторки да не слагаме линкове в бюлетините, препращащи към български блогове въобще- включително този, където качваме бюлетините или Кристабел публикува своя ФФ... а пък нека който каквото иска друго да пуска и да си носи отговорност  Peace

До утре! (ще пусна сутрешния бюлетин, ако някой не ме изпревари  Joy)

# 678
  • Мнения: 0
Роб пише от Twitter-а на Петер:
Thanks a million. Here's Rob... Hi, it's Rob... My first and last tweet. My dad made me do it.

# 679
  • Мнения: 6
Ако на всеки милионен последовател Питър кара Роб да туитва...мисля че фенките сме доста и можем да направим по няколко акаунта Laughing....
Да ви кажа вече си имам скрийн на страницата и ще си го гледам... Mr. Green
И всъщност моментът май е тотално подходящ за няколко снимки!


п.п. Уоми то е ясно, че няма акаут там иначе щяхме само него да следим Mr. Green

# 680
  • Мнения: 2 897
A, мисля, че ще скоро ще станат 3  Laughing- Дени ако вземе да събере линковете, дето си ги пуска отделно..може да сглоби един приличен формат..

На мен така отделно си ми харесва. Обичам да съм различна.

 Sunglasses Mr. Green

# 681
  • София
  • Мнения: 504
Включвам се точно навреме май Crazy
Чувствам се като неуправляема тийнейджърка... о, чакайте, аз съм точно това, не се брои Crazy
Предвиждам продънване на Twitter  тази нощ Laughing


Поне имаше нещо което да ме разсее от депресията, че изядох 4 бонбона Joy
Празнуването продължава с пълна сила, сещате се hahaha

Честито на всички с поводи  bouquet

И благодарско за двата бюлетина днес, страшни сте Peace

# 682
  • Мнения: 264
Мон, тъкмо за теб си мислих, колко непростимо е, че не си на линия да се радваме на туита  Hug

# 683
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз пак не съм в час с технологиите, нищо не му разбирам на туитъра..Що се вълнувате толкова? Роб пише и това е, или аз изпускам нещо..Пък кой знае дали изообщо Питър не се бъзика...  Mr. Green

# 684
  • Мнения: 2 897
Аз пак не съм в час с технологиите, нищо не му разбирам на туитъра..Що се вълнувате толкова? Роб пише и това е, или аз изпускам нещо..Пък кой знае дали изообщо Питър не се бъзика...  Mr. Green

Аз му писах на Питър, че не е стигнал милион... така че... на милиона - още 1 туит от Роб! Ми така е редно Mr. Green!

# 685
  • Мнения: 264
Дени, добре си му го казала  Whistling Именно защото няма милион мисля, че наистина е Роб, ако Питър пишеше щеше да изчака да стане милион  Praynig Красе, и аз не знам защо се радвам, ама е хубаво  Crazy  Heart Eyes

# 686
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Дени, добре си му го казала  Whistling Именно защото няма милион мисля, че наистина е Роб, ако Питър пишеше щеше да изчака да стане милион  Praynig Красе, и аз не знам защо се радвам, ама е хубаво  Crazy  Heart Eyes
Добре де, ама аз не разбирам на кое точно да се радвам, а това ме права да се чувствам тъпо  Mr. Green

# 687
  • Мнения: 34
Роб и Twitter? Вие полудяхте......Монка отваряй шампанското!

# 688
  • Мнения: 2 897
В туитър в момента е такова шоу... Голям бъзик пада... Има много туити от рода на "все още рефрешвам акаунта на Питър, за да видя дали не се шегува.. не.. няма промяна" или "ако отново промотирам акунта на Питър моля ударете ме с лопата по главата.. това беше разочарование" hahaha

На Питър аз лично му писах (не че има шанс да го е прочел, кой знае колко хора му пишат) 1во "уау колко е ентусиазиран Роб.. направо заразително ЛОЛ" и после му яисах това как още няма милион.. и нали.. Sunglasses

# 689
  • Мнения: 6
Красе, ами готино е, защото.....защото....Роб е прекрасен! И туитва ииииии е прекрасен!
Монка, айде днес може да се отдадем на тийнеджърски ахкания и охкания Crazy
В процес на търсене на снимки съм Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт