Тема: Twilight/"Здрач" : тема 39 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 26 873
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ще чакаме ново съобщение от Роб? Офф, хич не вдявам, отивам да спя, утре може да намеря някой младеж по-млад от мен да ми обясни  Blush Аз на фейсбук нищо не разбирам, камо ли на това чудо. Скайп, скайп....  Mr. Green
Ама то така е написано, все едно точките са интервали за писъци  Mr. Green

# 691
  • Мнения: 2 897
А на Роб туита беше като измъкнат не с ченгел.. ами с клизма..

# 692
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Отказвам се, утре ще ме осветлите колко точно е прекрасен РОБ и какво е написал още  Mr. Green
Аз отивам да пся и ще сънувам вампириии

# 693
  • Мнения: 264
Нормално. Той, милият, се чуди къде и как да се покрие, а сега го карат сам "да се пъха в устата на лъва"  Laughing Прекрасен Роб

# 694
  • Мнения: 2 897
Отказвам се, утре ще ме осветлите колко точно е прекрасен РОБ и какво е написал още  Mr. Green

"Thanks a million. Here's Rob... Hi, it's Rob... My first and last tweet. My dad made me do it."

# 695
  • София
  • Мнения: 504
Да, и аз видях, не стига че Роб /евентуално/ се е съгласил да пише, ами сега са и недоволни Naughty
Ние пък сме си доволни и точка.
Весе, шампанското идва Crazy


Колко чаши да вадя? Crazy


Цвети, тази вечер ще съм от клуба на ахкащите и ще разчитам на вас за дозата Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 2 897
Монка, ако следеше редовно туитър и ти щеше да си разочарована Wink То беше такова чакане.. Такива обещания.. очаквания.. да не говорим, че Питър е уникално запален туитър и винаги пуска големи майтапи.. както и другите гост туитващи.. Роб е 1ият толкова лаконичен.

# 697
  • Мнения: 6
Някой ще ме ориентира ли по въпроса с часовите зони...във Ванкувър са -8...т.е. там сега е ъъъъм 3 следобед? Просто ми дойде на ума...нищо интересно Laughing

Деничка, и едно изречение става. Въпреки, че ако бяха 2 или 3 или 4 сигурно нямаше да спим цяла нощ. Кой знае може Питър като направи милион пак да ни изненада Mr. Green

Монка, ето - първо специалната снимка - + още две

# 698
  • Мнения: 0
Монка като гледам доста чаши ще ти трябват  Grinning
Малко доза Роб - Едуард, Крис - Бела  Crazy
http://api.ning.com/files/JEB-a6*JeR3xqxSgXI8HkspcACozN7x7U7V2*l … Vampirecouple.jpg

# 699
  • Мнения: 2 897
Деничка, и едно изречение става. Въпреки, че ако бяха 2 или 3 или 4 сигурно нямаше да спим цяла нощ. Кой знае може Питър като направи милион пак да ни изненада Mr. Green

Максимумът на един туит е 140 символа (не думи, а символа), така че не сме очаквали кой знае какви слова... Но Роб използва около.. 35.. Ми можеше до 140 да се понапъъъъъъне малко (като сложите часттаа на Питър, която също е около 20-30 символа.. не искаме чак толкова много) Whistling

# 700
  • София
  • Мнения: 504
Деничка, наистина не следя редовно, но знаех за големите очаквания.
Наистина нямам идея защо беше толкова накратко и не искам да спекулирам, но предполагам, че Роб просто не иска да привлича повече внимание към
 себе си /най-малко 1 милион четящи.../ или пък Питър е обещал без съгласието му и го е накарал насила.

Цвети, 10 часа назад от нас Wink

# 701
  • Мнения: 229
Пуснах новата тема, защото тази ще я изпишете до сутринта Heart Eyes
Сега си лягам Peace
Дайте идеи за анкета... утре ще я пусна  Peace
Лека... Hug

# 702
  • Мнения: 2 897
Анкета - какво мислите за туита на Роб

А аз лично тутитнах ето това

@peterfacinelli what an enthusiasm from Rob… it’s… infectious LOL

@peterfacinelli and btw you have only 992,812 followers sooo on 1 mln you have to make Rob tweet again LMAO

 Grinning

# 703
  • Мнения: 6
Мисля, че първоначалното вълнение ми попремина малко, а и ме заболя лицето да се усмихвам/хиля Laughing и вече съм в очакване (малко безнадеждно) за следващ туит от Роб или поне Питър...който може и да се е поизгаврил с нас и да го каже след няколко дни, нооо на кой му пука Mr. Green

# 704
  • Мнения: 34
Часът във Вансити ще бъде: 14,20

Общи условия

Активация на акаунт