Тема: Twilight/"Здрач" : тема 39 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 26 857
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 504
Стефи, коя е тази? Ревнувам Crossing Arms
 hahaha


Цвети, тази нощ само ще гледам и ще повтарям "Роб е прекрасен" Heart Eyes
Особено на специалната снимка...

И третата, хаха, прилича на мен като се опитвам да нося 100 неща с две ръце, ежедневие Laughing


Btw реших да си нося лаптопа докато ме няма, така че ще ви навестявам пак Simple Smile

# 706
  • Мнения: 6
Монка, разбирам те абсолютно.  Mr. Green

Каква ще е анкетата за новата тема?

Доволни ли сте от туитването на Роб:
-Много
-Супер много
-Хипервентилирам
-Хващам си полета за Вансити  Laughing

Шегувам се..

Айде момичета казвам ви лека нощ, пък ако не ме хване сънят пак идвам да досаждам  Flutter

# 707
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Аз си сложих страхотна снимка на Роб от Италия на новия телефон и страшно му се радвам. Търсих, търсих най-подходящата и еднам избрах една Wink

# 708
  • Мнения: 264
Мон, как коя? Девойка, чийто живот не й е мил  Joy
Miriel, коя снимка?  Whistling
Цвети, лека нощ  Hug

# 709
  • София
  • Мнения: 504
Мда, добре че май е стара и не особено разпространена, чееее Joy

Miriel, завиждам ти за снимката Simple Smile Моят телефон минава през прекалено много ръце и гледам да не привличам внимание Laughing
Задоволила съм се с един постер на Здрач и засега съм единственият човек, който знам, че го харесва Mr. Green

Нормалните хора лягат да спят, аз почвам да качвам снимки в галерията Blush
А, да, скривам я докато не оправя всичко, че става страшен миш маш Joy

Последна редакция: сб, 19 сеп 2009, 02:09 от eaven (MonkA)

# 710
  • Мнения: 116
Абе момичета, това е, човек да изчезне за два дни и после да се окаже, че не само вие сте изписали сто хиляди страници, ами и Робърт прописал.....Срамежливият Робърт.Дето бяга от камера като от вампир Simple Smile
Е, не!
По тази логика, ако ме няма един месец например, като се върна, какво да очаквам - Роб е станал репортер за CNN и излъчва репортажи на живо от дома си....

# 711
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добро утро!
Мон, аз не бях запозната с туита, затова не съм в час с реакцията  Mr. Green
Но Роб е Прекрасен!
Събуждайте се дами, цял ден ще ви досаждам, последна дневна оеее  Party

# 712
  • Мнения: 229
Добро утро Peace
Станах само да пусна анкетата... пак лягам Heart Eyes
Цвети, мерси за идеята  Mr. Green Wink

# 713
  • Мнения: 264
Добро утро  Hug Докато чакаме кафенцето в Робските  Laughing чаши, ето един не-толкова прекрасен заместител
Аз вчера пак легнах по никое време и сега ми тооооолкова зле, не е истина.  Sick

# 714
  • Мнения: 0
Добър ден!

# 715
  • Мнения: 3
 Денят е започнал. Добро утро, надявам се пишем още тук.
 Кафенца, ааа Grinning
 И аз като Красето ще разпитвам днес за туита. Горе долу ми е ясно за какво става въпрос, но искам повече. От момента със здрач стола на Питер все научавам по нещо, а и нали следим някои събития от там  Grinning    Питър си туитва и дано разберем нещо повече за вчерашния запис от Роб. Имам предвид от вас да разбера  Laughing

 Мисля да си сложа най-после нещо Робско на телефона, я снимка, я някой рингтон от снощния бюлетин.
 Много минорно и Форкско навън днес.

# 716
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903



Тази снимка. Тъй като е с добро качество изглежда просто прелест. Обаче като си прелиствах албума видях още подходящи. Ще си кача няколко и ще си ги менкам.

Добро утро на всички.

Ринг тона е следващото Peace Не съм разучила още телефона така че половинката, тим Джейкъб, ще трябва да преглътне и да ми го сложи Joy

# 717
  • Мнения: 3
 Мириел, Канските снимки са едни от най-добрите Робски снимки за мен, защото не са от сесия, а са страхотни просто. 
 Мъж ти ще постъпи по едуардовски  Laughing

# 718
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Mriel, защо снимки, сложи си цяла тема. Тук има:
http://www.zedge.net/themes/2253/sony-ericsson-w595-themes/0-4-1 … emes&updPhone
Аз сложих Новолуние и се радвам на удоволствието вече 2 седмици
То и аз се обзаведох с нов телефон и съм направо влюбена в него, да не говорим, че съм намърдала и Здрач Simple Smile

# 719
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Здрач ми е конвертиран снощи и само чака да го кача. Пак моя, милия, го направи Wink

Красе, моя телефон е друг. Но пък мога и сама да си направя и да си кача Laughing

Общи условия

Активация на акаунт