Боли ли ви костта отпред между краката?

  • 1 368
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 952
Сега като виждам,4е не съм само аз , зна4и е нормално.За калция - нямам липса , тук  правят кръвни изследвания по4ти всеки месец подробни , много  зорко се следи здравето...100 пъти дадох  кръв...вси4ко ми е в нормите , слава Богу!

Мерси за отзивите! Супер сте вси4ки. Peace

# 16
  • Мнения: 2 807
Болеше ме - и двата пъти, нормално е.
Предполагам, че влеяние оказва и напиращото да излезе бебче  Wink

# 17
  • Мнения: 527
И при мен започна да ме наболява леко в началото на 8мия месец и 9тия вече не можеше да се търпеше, това е от разширяването на таза. Явно на някой започва да се разширява по-рано или просто към края е по осезателно.
Колкото до разходките, аз 9тия месец по два пъти на ден минавах Главната на Пловдив и въобще гледах да съм постоянно в движение, но за съжаление при мен не помогна  Cry вие там имате големи паркове, използвай ги пълноценно, желая ти успех и най-лекото раждане.  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 6 164
Абе какво става, мен ме боли "опашката" и ми пука понякога, а дори нямам корем още и таза ми не е от най-тесните??? Shocked Какво ми е?  Sad

# 19
  • Мнения: 7 186
Абе какво става, мен ме боли "опашката" и ми пука понякога, а дори нямам корем още и таза ми не е от най-тесните??? Shocked Какво ми е?  Sad

И при мен от опашката започна болката. В по- късните месеци взе да ме боли и целия таз, а и отдолу. Мисля, че няма значение какъв ти е таза, той просто физиологично се разширява и се подготвя за предстоящото раждане. След това мисля че до 1 година след раждането си възстановява предишните размери.

# 20
  • Мнения: 1 259
Мда боли ме от скоро.Лекарката ми каза да не се притеснявам.Нормално.

# 21
  • Мнения: 1 464
И мен ме болеше,накрая едвам ставах от леглото Sad

# 22
  • Мнения: 827
Леле, и аз се бях паникьосала, когато ми се случи. Помислих точно това, че съм се обездвижила. Но после разбрах какво е. Боля ме докъм началото на 9тия месец. Confused

Общи условия

Активация на акаунт