Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ - да поговорим!

  • 39 893
  • 717
  •   1
Отговори
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Здравейте, момичета! На мен се пада честта да отворя новата тема, с надежда да "повлека крак"  Hug
Моята история е следната - заради лоша морфология на спермограмата на мъжа ми, бяхме насочени към инсеминации.
В последствие, на 15 август си сложих инжекция Овитрел (на естествен цикъл, с един доминантен фоликул), на 16 и 17 ми бяха двете инсе-та. На 30 август получих първия си положителен  резултат на домашен тест за бременност, кръвният потвърди, че чудото е станало  Grinning

Пожелавам този късмет на всички ви, много вяра и оптимизъм, и само хубави емоции от тук нататък  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fertilization Успех!!!  babydust7

Линкове към стари теми

Полезни статии
Стимулация на овулацията

Статиите на тема "инсеминация" в зачатие.орг

И едно клипче на английски:
3D animation of how IUI works

Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 02:03 от Mentha

# 1
  • Мнения: 1 622
Мили момичета,

желая ви да последвате Мента и да имате нейния късмет!

На тези, които преминават към по-тежката артилерия (ин витро, ИКСИ) пожелавам да имат моя късмет!

А пък на мен само ми се радват какви вени имам  Simple Smile-не могат да си изберат от коя да боцнат  Crazy И от толкова избор,все си ходя посинена-като наркоманка  Sad ...ама, май и аз съм си виновна,че все бързам и не мога да изчакам 10-те минутки да стискам памучето.

Хриси, абсолютно права си в предположението си за синините. Аз нямах НИКАКВА следа от това, че ми вземаха всеки ден кръв за хормони, а и 2 дни след пункцията имах само точица на мястото, където беше абоката (при мен беше в китката, че не беше останало място при лакета). Така че силното притискане на памучето за 5 мин след вземането на кръв си е наистина от значение!

# 2
  • Мнения: 286
Хоп и аз да се запиша.
Menthа, много се радвам за теб мила.
Хриси, дано да си заслужава боцкането и да се похвалиш после.
Margaritka, пожелавам ти да изкараш едни леки 9 месеца.
Аз днес бах на преглед и започваме с 4-тото инсе.

# 3
  • Мнения: 72
Записваме се и ние Simple Smile Днес на прегледа се оказа, че този път сме произвели 2 фоликула: единия е 25мм Shocked, а другия- 20мм (шокирахме се за големината защото е 10-ти ден). Хубавото е, че този път не спомена нищо за кистата  Whistling И в сряда сме на инсе Hug Пожелайте ни успех  Praynig
А, и ако някой го интересува в аптеката на Щеревата има Прегнил 5000 Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 988
Извинявайте за нахлуването, но съм много развълнувана.  Party
Рядко отварям тази темичка, но от няколко дни четейки дискусия в друга тема, в която Мента  Heart Eyes е активна списвачка, нещо все ме човъркаше... Очакваща била и аз не загрях какво очаква...  Hug Едва си събирам мислите от радост.  Grinning Мента, мила, безкрайно се радвам за теб. Сълзи от щастие има в очите ми. Пожелавам ти лека и безоблачна бременност. Дано да си все усмихната! Пази се, наслаждавай се...  Hug
Прегръщам те силно!  Hug

Късмет, момичета! На всички! Flowers Four Leaf Clover

# 5
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Кюбит, просълзи ме   bouquet От сърце ти благодаря за пожеланията и милите думи  Hug

... и да ти се връща   Wink

ou_topus, какви великани си отгледала  Hug
В сряда на спукан фоликул ли би следвало да се пада инсето?

Margaritka, видях ти линийката - имаме една седмица разлика, Grinning  желая ти лека и щастлива...    Hug

pepa_25,  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover

За вените, мисля, че зависи и как сестрата поставя инжекцията. В нашата лаборатория има една сестра, която вече избягвам - всеки път ми оставя лилава следа, просто къса вената, или както там се казва, младичка е, може да е от липса на опит...За всеки случай, ако имам избор, сядам при някоя от другите...

# 6
  • София
  • Мнения: 6 232
Mentha, вече съвсем официално ЧЕСТИТО  newsm44  Hug пожелавам ти много леко и безпроблемно бременеене. Болки, дискомфорт и неразположения-да са останали до вчерашния преглед. От тук насетне да имаш само хубави емоции и изживявания  hug
На всички момичета с първа процедура, пожелавам късмета на Mentha и на Margaritka-първа и единствена  newsm10 и на останалите, които сте  за поредното инсе сега -да напълните много бързо темичката с положителни тестчета и една през друга да отвяряте нова  newsm17
ou_topus , pepa_25 -вече наистина да е последно, с резултат  EFP  Hug

# 7
  • Мнения: 1 045
Мента, благодаря ти за новата темичка. Дано наистина повлечеш крак и всички момичета от темичката да се похвалим с положителни тестчета. Нека всеки получи своя подарък:


pepa_25, ou_topus пожелавам ви успешни инсета и дано този път бъдат последни fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover

# 8
  • София
  • Мнения: 150
Мента, лека бременност мила и здраво бебче, което само да те радва Hug Аз май се повтарям, защото избързах с поздравленията първия път  Embarassed , но сега още веднъж: честито!

pepa_25, ou_topus успех и  EFP и от мен  Hug Hug

# 9
  • Мнения: 3 453
Мента,
прекрасна новина! Много, много ме зарадва! Еййй, благодаря ти, Боже! Praynig Седя и се усмихвам тъпо, днес е прекрасен ден! Party Лека и безпроблемна бременност, мила! Пожелавам ти едно здраво, сладко и пухкаво чудо! Наслаждавай се на всеки миг защото е неповторим! Прегръщам те! Heart Eyes

# 10
  • T"A
  • Мнения: 2 515
_Hope_ , благодаря ти много, много  bouquet

Написах го и в миналата тема, ще го повторя - вдъхнахте ми много сила и надежда в този форум. За мен борбата за бебе, макар и кратка, беше много мъчителна и изтощителна, и споделянето с вас много ми помогна, успехът се дължи в голяма степен и на вас  Hug В такъв момент грижите за душевното здраве са важни колкото и тези за физическото такова  Peace (поне за мен това важеше с пълна сила)
Сега молитвите ми са за това всяка от вас да получи тези резултати, зная колко го заслужавате и че тези трудности, през които минавате, просто трябва да бъдат увенчани с успех...  Flowers Four Leaf Clover

Хриси, Ани, Рослем (с тази снимка ми напълни душата),  в мислите си не преставам да съм с вас  Hug
Благодаря ви, момичета!  bouquet Hug

# 11
  • Мнения: 608
Мента, благодарности за новата тема Hug. IUI клипчето е страхотно. Пази се много и се наслаждавай на всяка минута от бременността си!

ou_topus, дано тази сряда е твоята, най-късметлийската Praynig

pepa_25 и на теб желая успешно последно 4-то инсе!

Мента е много права, душевното здраве е много важно за всяка от нас, поела този не лек но сладък път. И наистина този форум, изпълнен с толкова много драматични съдби, и не по-малко всеотдайни момичета, помага много, поне на мен и ме зарежда с много вяра и оптимизъм!
 Hug Hug Hug на всички



# 12
  • Мнения: 63
Мента честито и от мен  bouquet,  лека бременност и дано успееш да ни заразиш  baby_neutral

# 13
  • Мнения: 72
ou_topus, какви великани си отгледала  Hug
В сряда на спукан фоликул ли би следвало да се пада инсето?

Да,на спукан би трябвало да е Hug

Благодаря ви за пожеланията,да ви се връщат двойно
Crazy

# 14
  • Мнения: 286
Много благодаря за подкрепата на всички.
И аз се зареждам с много вяра и позитивизъм и вярвам, че и ние ще успеем.

ou_topus, хайде да стане едно хубаво бебче от тези Ф.

Общи условия

Активация на акаунт