Препоръчайте ми тапицер във Варна

  • 31 725
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 312
Тази цена предполагам е за специализиран авто тапицер или ?
Да, обаче предполагам, че и друг, неспециализиран може да го направи.
И няма да ми свали кожата за един таван.

# 16
  • Мнения: 129
и аз така мисля. пробвай с обикновен.има доста обяви в позвънете.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Някой скоро да е оставал с добри впечатления от тапицер? Препоръчайте ми някой, с по-ниски цени, защото става въпрос за старо кухненско диванче, което да издържи още 2-3 год.

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте!

Миналата година си претапицирахме дивана в хола,котката го  беше надраскала.Стана супер.

Сами си избрахме дамаска(по здравичка)Simple Smile).Намерихме тапицер от вестник позвънете,който се съгласи да ни тапицира дивана с наши материали.Майстора дойде и ни направи диванчето у дома,цялата дандания беше за около 3 ч.Много сме довволни.
Ако някой се интересува мога да дам телефонче.

# 19
  • Мнения: X
Аз пък трябва да си претапицирам тавана на колата и ми искат 350 лева ooooh!
Кажете къде да отида да ми го направят по-евтино, че такива суми не ми се плащат.

Бръмбофръц,
С две ръце препоръчвам цехчето, което е специализирано за претапициране
на тавани на МПС-та. Процедурата е особена, понеже се "изважда" кората.
Намира се срещу Терапията / изхода за МПС-та/.

Преди 2г таван с гюрук /техен материал- еко кожа/ - 90 лв.

"Стъпки при претапициране на таван на лек автомобил"
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=36&t=19177

Последна редакция: вт, 13 мар 2012, 08:01 от Анонимен

# 20
  • Мнения: 1 312
Аз пък трябва да си претапицирам тавана на колата и ми искат 350 лева ooooh!
Кажете къде да отида да ми го направят по-евтино, че такива суми не ми се плащат.

Бръмбофръц,
С две ръце препоръчвам цехчето, което е специализирано за претапициране
на тавани на МПС-та. Процедурата е особена, понеже се "изважда" кората.
Намира се срещу Терапията / изхода за МПС-та/.

Преди 2г таван с гюрук /техен материал- еко кожа/ - 90 лв.

"Стъпки при претапициране на таван на лек автомобил"
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=36&t=19177
Мерси, ама го направих още тогава..., преди 2 години.

# 21
  • Мнения: X
Аз пък трябва да си претапицирам тавана на колата и ми искат 350 лева ooooh!
Кажете къде да отида да ми го направят по-евтино, че такива суми не ми се плащат.
Бръмбофръц,
Преди 2г таван с гюрук /техен материал- еко кожа/ - 90 лв.
Мерси, ама го направих още тогава..., преди 2 години.
   Embarassed
Е, това си е за....2 години. Simple Smile Луда работа, откъм моя страна.  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 342
и мен ме интересува

# 23
  • Мнения: 0
Много съм доволна от  едни тапицери(мъж и жена),телефончето е;0887/69-23-23.
Препоръчаха ми ги едни наши приятели.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 535
Здравейте, някакви актуални координати и препоръки за фирми които претапицират? Ако може да го вземат или на място да работят. Почти нов диван на cotta взе да се люспи и да се пука по шевовете, където е минавала иглата Expressionless

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Актулаен тапицер на кожени дивани във Варна???

# 26
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Срещу НАП улицата - Царевец Simple Smile Малко по-нагоре от завод "Дружба", до автомивка Фреш в една ..Хмм, барака да го наречем Simple Smile Работи на много читави цени и е кадърен. Само положителни неща мога да кажа за него Blush
Единствено не знам дали ходи на място - ние каквото имахме за претапициране, на място го носихме

Надявам се да се отваря линка,че съм през телефона и не знам успях ли да копирам...
https://www.google.bg/maps/@43.2166281,27.9271152,3a,75y,78.96h, … 3312!8i6656?dcr=0

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Мерси - отворих линка - до у-щето е...ползвали ли сте го....дали ще дойде на място в къщи Цветния кв. да види олющения кожен диван който е над 200 кг. и няма мърдане?  

# 28
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Мерси - отворих линка - до у-щето е...ползвали ли сте го....дали ще дойде на място в къщи Цветния кв. да види олющения кожен диван който е над 200 кг. и няма мърдане?  
Изобщо не ми е изкарало в известията,че има отговор... извинявай,сега го виждам Sad Дано сте намерили кой да ви го претапицира Heart Exl Но за идване на място цените обикновено са доста стабилни... Бях питала за на съпруга ми офис стола и ми искаха 120 ,за тапициране на място. За 250 си купихме нов Frowning

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Мерси - отворих линка - до у-щето е...ползвали ли сте го....дали ще дойде на място в къщи Цветния кв. да види олющения кожен диван който е над 200 кг. и няма мърдане?  
Изобщо не ми е изкарало в известията,че има отговор... извинявай,сега го виждам Sad Дано сте намерили кой да ви го претапицира Heart Exl Но за идване на място цените обикновено са доста стабилни... Бях питала за на съпруга ми офис стола и ми искаха 120 ,за тапициране на място. За 250 си купихме нов Frowning

Не - не съм търсил нищо друго все още....изчаквам да мине странната зимна виелица във Варна за първа зима -  пардон пролет 20 март.

   Ако се сетите нещо - пишете...Моля ...Има време -  мисля като се стопли другия уикенд 31 март и 1 април  -  да се разтърся сериозно за тапицер........

Общи условия

Активация на акаунт