Защо е този постоянно запушен нос на бебка, трудно се кърмим?!

  • 1 428
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206
И аз мисля, че един месец запушен нос не е много нормално.
Какво казва джипито?

# 16
  • Мнения: 980
Не обърна внимание.  Rolling Eyes но нослето не е постоянно запушено, има засъхнали секрети, които като изчистя с физиологичен разтвор, пак се появяват. Педито каза, че е нормално понякога да се чува едно хъркане - смъркане от носа, но аз й нямам особено доверие.
Малко ОФФ: Поля, кой е вашият педиатър, доволна ли си, че искам да я сменям мойта...

Зъхи, нослето на Ема беше запушено или имаше секрети? Задължително ще направя това изследване. Трябва педито да го вземе или да ходя направо в лаборатория? Исками се да е преди ваксината на 15-ти...
Вярно е също, че при мен гърлото е слабо място, т.е. постоянно ме боли. Пия чайове и лапам мед откакто се помня. Дано това да не влияе на бебка. Не е заразно, така, че не би трябвало. Embarassed

# 17
  • Мнения: 181
Ох, и ние сме така, Влади се измъчи, а и аз покай него Sad Но това което описваш е различно от стафилококите, тях вече ги лекувахме. Аз слагам и морска вода ,и капки, но ефект няма, ща ходя да поръчам от гадните кафяви капки (забравих им името ) , та дано помогнат Praynig че ми писна! Ще ти пиша ако има подобрение.

# 18
  • Мнения: 6 243
........което мен ме наведе на мисълта, че по принцип взима секрет на новородените да провери нямат ли стафилококи от родилния дом. 
Мерси.

Като чета за джипитата в София, почвам да си мисля, че живея в Бангладеш. Хем моята е от много много свестните в града. И на ортопед не ни е пращала даже Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 2 249
Ох, и ние сме така, Влади се измъчи, а и аз покай него Sad Но това което описваш е различно от стафилококите, тях вече ги лекувахме. Аз слагам и морска вода ,и капки, но ефект няма, ща ходя да поръчам от гадните кафяви капки (забравих им името ) , та дано помогнат Praynig че ми писна! Ще ти пиша ако има подобрение.

А като ги лекувахте, излекувахте ли ги, в смисъл взехте ли секрет за изследване след лечението? Стафилококите по принцип са упорити гадини и понякога трудно се подават на лечение.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 249
........което мен ме наведе на мисълта, че по принцип взима секрет на новородените да провери нямат ли стафилококи от родилния дом. 
Мерси.

Като чета за джипитата в София, почвам да си мисля, че живея в Бангладеш. Хем моята е от много много свестните в града. И на ортопед не ни е пращала даже Mr. Green

Ти да не вземеш да се заблудиш, че всички педиатри са такива - голямо заблуждение шъ знаеш Naughty. Аз моите също сама си ги търся, направленията, де.
Я кажи за защо изследваха момченцето ти без симптоми, плс.

# 21
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
........което мен ме наведе на мисълта, че по принцип взима секрет на новородените да провери нямат ли стафилококи от родилния дом. 
Мерси.

Като чета за джипитата в София, почвам да си мисля, че живея в Бангладеш. Хем моята е от много много свестните в града. И на ортопед не ни е пращала даже Mr. Green

Недей да завиждаш! В Бангладеш поне разбират от кърмене, доколкото си спомням от ваши постинги!  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 181
Взеха ни секрети след лечението и са отрицателни Hug , но трябва да се лекуват всички вкъщи , защото иначе си ги предават един на друг.

Общи условия

Активация на акаунт