Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 11

  • 33 650
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • София
  • Мнения: 6 182
Нямаше и да разбера, ако не ми бяхте казали за трафикантите.

Щеше, щеше аз единия път не му бях обърнала внимание - не знам колко време е висяла точката там, но на финала ми даде съобщение в събитията.

# 62
  • Мнения: 11
Я,да видите какво пък ми се случи на мен! Joy hahaha
19.09.2009
Немислимото се случи! Едно от твоите животни бе откраднато днес!!!
Крадците са взели следното животно: мъжки Орикс (animal 2783). Виж клетката

# 63
  • София
  • Мнения: 44 129
мда стават и такива неща Simple Smile)) назначи повече охрана Simple Smile

аз вчера  успях да се окопам до още 3 чинчили....остават 3 ....само дето се разорих...останах с по-малко от 600 000 които и за една няма да стигнат...та явно ще се отдам на събиране на лолчета.....

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 384
alice88 не си сама в грешките  Joy- и аз да се оплача от тях-нали моите са класифицирани да раждат все мъжки Laughing та днес продадох новороденото на черния и ...хоп олекнах с 2милиона ЛОЛ Mr. Green Banghead то моята лакомия ...до това води

п.п. ами... не може ли и ти да си откраднеш - добре ще е да е от крадеца hahaha

# 65
  • Мнения: 54
Направо ще се самоубия.... вчера нали си купих втора женска саблерог, че се ядосах, че мъжките бяха толкова скъпи. Е, днес, са само по милион, никой не е надцаквал. Е, да, ама аз вече нямам пари и няма да имам поне още 3 дена.   #Cussing out

# 66
  • Мнения: 2 716
А защо ви е важно да имате 100% добра репутация  newsm78

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Защото животните са по-евтини.

# 68
  • Мнения: 54
Над 90 някъде са по-евтини животните, но е хубаво като те хванат да не ти поскъпват и да даряваш, а да се оправиш с новородени. Аз обаче продавам на УАФ само кокошките и козите. Laughing

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
И аз на УАФ не им продавам нищо, по-близо съм до злато за трафикант отколкото до другия медал.

# 70
  • София
  • Мнения: 44 129
за уаф, освен , че под 100% някои животни поскъпват(не на 90, а като е под 100%), не ти дава да участваш в търгове на УАФ, което за мен е доста дразнещо.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 893
Аз обаче продавам на УАФ само кокошките и козите. Laughing
Peace  и аз така само от фермата продавам, и то евтините  Mr. Green

да се похваля родих бумсланг  Party сега чакам жаба и ягуар, и си оправям сградите  Whistling

# 72
  • Мнения: 54
Амиии на мен ми появтиняха най-най първия път на 92%, вторият сега като ме хванаха 2 пъти/единият и с трафиканта/ и ми падна на 85%, стигнах до 90% и ми се оправиха цените. Днес продадох два слона и ме хванаха на единия, репутацията ми е  95% и реших да пробвам това с търговене на УАФ, наредих се на една забулена сова без никакъв проблем.


Сега погледнах и давам отчет.  Laughing Разпространените са ми по-евтини, но редките са по-скъпи. Аз на тях не съм им обръщала внимание, че преди не можех много да си позволя такива животни.

# 73
  • София
  • Мнения: 44 129
аха...точно те падат на 100%...
а на мен поне за ориксите не ми даваше да се редя на търгове с по-малко от 100%

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Сови можеш да си купиш и на червено ако си, само за изчезващите е това за търговете.

herelina, ЧРД!!!
 Жива и здрава да си!!!
  Tada

Общи условия

Активация на акаунт