Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 11

  • 33 626
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 384
за 17ниво-правиш 3-4клетки със щрауси по 4двойки+кокошки по 4-5двойки в клетка+други животинки които купуваш между другото и от мисиите- всички клетки с тези животни е желателно да са на 2-ро ниво и чакаш около 1-2месеца /нивото се минава с общ брой животни между 300-400бр/ Simple Smile  успех!  bouquet

прогноза за София,Будапеща

# 46
  • Мнения: 54
Дарче, улеснили са ги нещата, вече и с под 200 се минава нивото. То и аз навремето го минах с 220, но помня, че тогава бях от късметлийките и то благодарение на подарък.

# 47
  • София
  • Мнения: 278
Роди ми се мъжко ориксчеееееее  newsm44
Заради гадните козли ще дам сумати пари на Уаф, ама поне плодовити излезнаха  Joy

# 48
  • Мнения: 1 371
Момичета, за какъв информатор говорите?

# 49
  • София
  • Мнения: 44 029
когато приемеш сделка с трафиканта и те хванат, имаш информатор сред служителите, ако не приемаш тези сделки, няма за какво да се тревожиш Simple Smile


Купих си първата двойка чинчили  newsm44 newsm44 newsm44

# 50
  • Мнения: 1 371
Леле, аз съм много назад с материала. Даже не знаех, че има и сделки с трафиканти...

# 51
  • София
  • Мнения: 44 029
има...едно червено човече(посетител) появява се чат-пат при касите, когато кликнеш на него ти предлага да продадеш някои твои животни за сума доста по-голяма от себестойността им....но мисля, че задължително после те хващат, благодарение на някой усложлив информатор.

# 52
  • Мнения: 54
Eйнджъл, не си права. Аз съм сключвала 4 пъти такива сделки, един път ме хванаха.  Party

# 53
  • София
  • Мнения: 44 029
хъм...аз съм приемала 3 пъти...и трите ме хванаха...явно за това така си мисля Simple Smile но по-добре е , че греша...Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 371
Нямаше и да разбера, ако не ми бяхте казали за трафикантите.

Аз днес нямам нито едно болно животно. Още два дни да е така.... Crazy

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 647
лелеее, точно днес, когато съвсем не очаквах да ме посетят 8000, чудото се случи - 16408  newsm44 минах и 12 000 направо, вече съм на 38 ниво и ще чакам разни гадинки да родят  Crazy Благодаря за хубавата прогноза  Hug

За тези, които се интересуват от подробности - 573 животни, слънчев след дъжд, реклама по радиото, 1лол вход  Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 44 029
 smile3501 smile3501 smile3501

ЧЕСТИТОООООООО!

# 57
  • Мнения: 54
Роди ми се мъжко ориксчеееееее  newsm44
Заради гадните козли ще дам сумати пари на Уаф, ама поне плодовити излезнаха  Joy
Ихааааа, страхотен късмет!!!
Моят женски вече е на 88 живот, а и днес няма да получи мъжки. На черния всички са по минимум 1500 000, а на на УАФ има още 6 часа, но вече са над 3 000 000.  Shocked Първите дни беше доста по-леко и по един милион се взимаха на черния.
Ядосах се и в крайна сметка си взех една женска, че беше едва един милион, за разлика от другите, които и те бяха с по 500 000 отгоре. Simple Smile Поне да знам, че като ме хванат няма да съм с още полоивн милион назад.
Не ме хванаха. Simple Smile
Но пък ме е яд, че не успях да взема мъжки, сега докато събера пак пари... Добре, че ги има вече тези тотеми.


Обаче е много дразнещо това, че от 5 дена пускат все по 3 женски и само по 2 мъжки, то и затова с всеки ден става все по-зле..

Последна редакция: пт, 18 сеп 2009, 15:07 от Lamma

# 58
  • Мнения: 3
Аз взех единия мъжки, още вчера го нарочих като ги пуснаха  Simple Smile, вярно че много скъп, но вече имам 2 двойки, а и отново не ме хванаха. Сега търпеливо ще чакам, дано родят. Едната двойка е с тотеми, но засега няма ефект.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 384
unchita Честито  bouquet
с един куршум два заека  smile3501
от тия 3двойки орикси които имам ми се родиха 2пъти все мъжки Whistling поне едно женско сега да родят,че...да поддържам вида им
иначе при мен нищо ново-вися си на нивото с рекордите и това е - нали съм велик трафикант Joy и не си оставях животинките да мрат на воля и ...сега ще си отви-ся доста на това ниво докато направя още 3 златни медала
приемам всякакви предложения относно направата им от секцията:рекорди  Hug

Общи условия

Активация на акаунт