Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 11

  • 33 613
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 371
О, нова темичка. Нов късмет.

Аз още съм си на нивото с болните. Един ден без болни, а днес една болна египетска костенурка! И то за два дни.  #Cussing out

# 31
  • София
  • Мнения: 43 903
 Peace успех...

# 32
  • Мнения: 3
sisilia , по-скоро аз трябва да ти благодаря, защото така купих само 1 орикс и не ме хванаха, засега съм само с 2 милиона назад  Simple Smile. Днес бях цъкнала една женска ама са я наддали, вероятно ще я оставя, нали писах че съм стисната Simple Smile И трите ми орикса струват по 1061208.
Иначе животни продавам ако са им сини линиите, вчера се отървах от хиацинтовите ара щото не щат да раждат, днес взех нови от мисия.
Вашите специални животни във фермата раждат ли? Аз нямам нито 1 новородено там, старая се да им взимам другарче при целия зор на търговете, а те така си умират Crossing Arms. В саваната например раждат доста, особено саблеклюна.

# 33
  • София
  • Мнения: 43 903
ами раждат, да.
не много, но все пак имат.
аз честно казано хич не ги и поглеждах, просто за 60-то ще ми трябва златото, за да направя 20 медала....иначе не бих си го причинила това с търговете....
днес имах 2 катерички, енот и едно скално петле новородени от специалните...вчера гривяк....

# 34
  • София
  • Мнения: 278
Взех гооооооо  newsm44
Сега да видим дали ще ме хванат  Rolling Eyes

Хлъц, хванаха ме  Tired А сега отде 4 000 000  newsm78

Последна редакция: чт, 17 сеп 2009, 14:15 от sisilia

# 35
  • Мнения: 54
Браво. Simple Smile Дано да не те хванат, че и ти доста пари даде за него. Вече си имаш двойка и дано ти родят някое бебе Simple Smile Моят женски ще изкука вече сам.  Laughing Ама мъжките стават нещо скъпи, женските са по-евтини, а някога май беше обратното. Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 278
Въпрос - по 2 тотема за плодовитост мога ли да сложа на животно?

# 37
  • София
  • Мнения: 43 903
мисля само по един можеш.
защо 4 милиона. ако са те хванали само за 1 животно - 2 милиона.
тъпото е, че докато не ги платиш няма да ти дава да участваш в търговете на уаф....

# 38
  • София
  • Мнения: 278
За съжаление ме хванаха и първия път  Tired
Веднъж с директор с 82 процента нелегални, а днес с 86.
Ще търся по-добър и пак на черния и без това съм го решила. Те от Уаф така и така отиват търговете на към 3 000 000.
Все някой път няма да ме хванат, надявам се  Laughing

Последна редакция: чт, 17 сеп 2009, 14:15 от sisilia

# 39
  • София
  • Мнения: 43 903
ами тогава накупи си ги така...пък после ще поправяш като минеш нивото лека по лека...

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 647
може да се обаждам неподготвена, ако вече взимат милиарди за Уаф  Blush ама милион не се ли пише само с 6 нули  newsm78

Хлъц, хванаха ме  Tired А сега отде 4 000 000 000  newsm78

Те от Уаф така и така отиват търговете на към 3 000 000 000.

 Дано бързо си оправиш репутацията и да не те хващат повече Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 278
 Blush Малеее, ква съм смотана  ooooh!  Joy
Нъл тука няма никой от правописните консултации, да не ме разнасяте еййййй  Praynig

# 42
  • Мнения: 3 861
Сладурки, ще дадете ли една прогноза за София?  bouquet

# 43
  • Мнения: 2 716
Намерих информатора.
Благодаря на всички   bouquet
То трябва да знаеш къде гледаш.

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
запис и аз тук
Не съм прочела старите теми, за което се извинявам. Може би се повтарям ама как да мина скапаното 17 ниво. Прочетох в форума на MondoZoo какво трябва да правя, но не ставааааааааааааа!!!!

Общи условия

Активация на акаунт