Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 11

  • 33 630
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 384
Hug Hug Hug и аз тук да не изтърва новата тема

# 16
  • Мнения: 3 861
Хванаха ме!
Въобще нямаше нелегални директори и затова пробвах с наличния...
сега уаф не иска да ми продава животни...
не мога да си изкарам линиите в проценти, само на чертички. Някой ми обясни преди време как, но за Мозила ако не се лъжа, а аз съм с уиндоус...моля ви обяснете как да си ги направя в проценти...
сега прродадох една купчина новородени на уаф, дали това ще помогне се чудя
имам още 2 скъпи живтни, които искам да продам на черния, пак ще дебна за директор нелегален, че с този смотания пак ще ме хванат и няма оправия тогава
 newsm78

# 17
  • Мнения: 54
Май, май и това трябва да се напише на първа страница, че се пита доста често.

1. Отваряш си зоопарка и го оставяш на карта на зоопарка
2. Горе от Toolbara, избираш менюто View->Source
3. Натискаш CTRL и F
4. Пишеш blue и натискаш 4 пъти Find next /защото долу в менюто ти е четвъртата лентичка

По същия начин се проверяват служителите, като за улеснение там се пише yel, което показва колко могат да бъдат обучени, а на долния ред са процентите в момента.

# 18
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 249
 Hug
да се запиша и аз  Grinning
вече съм на 35-то ниво!!!

# 19
  • Мнения: 456
9896 посетители  smile3511 Ами ще продължавам да опитвам докато станат 10000  Tired

# 20
  • Мнения: 6 029
Валерия,   bouquet

Аз чакам 30 новородени  Tired Вчера 21, днес 17. Добра регресия  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 278
titi789 се надявам да не е от нашите  Crossing Arms Опитва се да ма прецака на търга, ама няма да мине номера тоя път. Пари имам достатъчно  Crossing Arms

Ламма, засега няма да я наддавам, щото ако го направя най-вероятно ще се хване за твоя. На финала обаче ще си се боря за скапания козел, пък каквото ще да става  Naughty Женската ще я  хване менопаузата, дорде и закарам мъж  Crazy Ако имаш някакви идеи как да я прецакаме тая гадина и да вземем и двете орикси, пиши на лични, ако имаш дай и скайп  Hug

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 384
в последните 15-20сек наддай за орикса-то докато презареди системата и току-виж свършил търга Grinning
аз така направих на един/една която ме прецака,но...не се шашкайте накрая ако пише предното зоо/въпросния конкурент Joy/ който е наддал просто изчакайте 5мин и тогава проверете дали сте спечелили търга
аз се изядох от яд,че не съм могла да му го отнема,но...после хоп и бях спечелила Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 278
Дарче, мерси за съвета. Ама не дава ли нови 2 минути при всяко наддаване?

# 24
  • София
  • Мнения: 44 098
дава,
фу....оставам ми чинчилите и 1 гривяк...призлява ми като си помисля за чинчили....

# 25
  • София
  • Мнения: 278

Е за тва, който има пари-печели! А такива като мене вчера и онзи ден си изпопродадоха щраусите и пак нямат орикси  ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 44 098
няма защо да продаваш щрауси, те носят малко печалба...не достатъчно за да спечелиш търг.....
ти колко лол имаш....

сега си мисля, че като повечето деца тръгнат на училище може поне на дневните търгове да е идея по-лесно.

# 27
  • София
  • Мнения: 278
Ейнджъл, като почнат да наддават в последния момент и като ми свършат парите, тогава мятам щраусите. Примерно за да наддам, ми трябват 40 000, а ги нямам. И все с надеждата, че човека отсреща си казва - "Последно вдигам и ако наддадат се отказвам" Да ама не.
Първия орикс го взех на първо наддаване, никой не ме надцака. Втория го почнах с милион и 300 000 някъде и като стигна тази цифра, почнах да продавам животни. Третия - започнах с милион и 500 000 в касата, ама и там мина тази цена. Сега съм с близо 2 милиона и няма да се дам  Crossing Arms

# 28
  • София
  • Мнения: 44 098
ясно ми е....но единици са хората, които наддават така...ако мине номера....
 и това, че си разпродаваш другите животни реално хич не ти помага....освен ако нямаш няколко слона по ръка Wink

събери 3-4 милиона и тогава пак се пробвай....може пък и 2 да успееш да вземеш с повече късмет. сега се тествай....но не си продавай останалите гадинки....

ако отива сегашният ти орикс на умирачка - просто му сложи тотем.

# 29
  • София
  • Мнения: 278
Надеждата умирала последна  Mr. Green
Нищо, аз ще се пробвам днес, пък ще видим...
Женския орикс ми е на 3 дни само, така че тотем още не му трябва. Ще им сложа такива за плодовитост, само да ги направя двойка веднъж  Tired
А гадини определено вече няма да продавам. Колкото пари имам - толкова.

Общи условия

Активация на акаунт