ХИДРАСЕК

  • 7 907
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 053
Мами,знаете ли в колко вода се разттваря прах4е ХИДРАСЕК за разтройство?

# 1
  • Мнения: 9 481
"..Метод на лечение

Първият ден от лечението : една доза веднага, последвана от 3 равни, разпределени през целия ден.

Следващите дни : 3 равни, разпределени през целия ден дози. Прахът се поглъща, както е. Той може също така да се добави към храната или в чаша вода или в бебешкото шише, докато се разтвори добре и позволи на детето да погълне разтвореното количество веднага.

Въз основа на по-горе споменатата дозировка, препоръчителната дневна доза е около 6 mg/kg.
Лечението трябва да продължи до появата на първото нормално изпражнение, като не се надвишават 7 дни лечение."

Ето листовката:
http://www.framar.bg/%D1%85%D0%B8%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B5% … -pid30001073.html

# 2
  • Мнения: 1 053
Благодаря ти много Hug.

# 3
  • Мнения: 9 481
За нищо..бързо оздравяване Hug
Пробвахте ли с оризова вода, дренки също пробиотик /от рода на био гая/..

# 4
  • Мнения: 1 046
Предвид, че ще даваш на малко дете можеш и спокойно в точно две лъжички вода да разтвориш прахчето. На дъното на ракиена чаша съм разтваряла и съм давала да го изпие.

# 5
  • Мнения: 1 053
За нищо..бързо оздравяване Hug
Пробвахте ли с оризова вода, дренки също пробиотик /от рода на био гая/..

Ми не.Лекарката това ни предписа.Тя от зъбките се е разтроила. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 053
Предвид, че ще даваш на малко дете можеш и спокойно в точно две лъжички вода да разтвориш прахчето. На дъното на ракиена чаша съм разтваряла и съм давала да го изпие.
Аз ве4е й го разтворих в 50 мл  вода и тя цялото го изпи,понеже много вода пие я прелъгах Laughing.

# 7
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Предвид, че ще даваш на малко дете можеш и спокойно в точно две лъжички вода да разтвориш прахчето. На дъното на ракиена чаша съм разтваряла и съм давала да го изпие.

Аз действам по същия начин, разтварям в много малко количество вода, защото иначе няма да го изпие.

# 8
  • Мнения: 2 110
Моята девойка също не би го изпила ,ако е голямо количество. Разтварям го в по-малко ,а след това и давам да пие вода отделно . Странно ,но така става.

# 9
  • Мнения: 1 558
Аз го разтварям в по-голямо количество-около 100 мл вода и го давам с лъжичка.До сега не съм имала проблеми с пиенето,но вероятно си зависи от детето Peace

# 10
  • Мнения: 1 053
Маммита подейства.В4ера й дадох едно прах4е и днес сутринта едно (изпи половината) и не е акала днес.Зна4и действа.Ина4е няколко дни по 2-3 пъти акаше разтроено  Mr. Green.

# 11
  • Мнения: 1 311
Аз го разтварям в 20-30 мл вода и го давам с мерителната лъжичка (спринцовка) от Панадол.

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Маммита подейства.В4ера й дадох едно прах4е и днес сутринта едно (изпи половината) и не е акала днес.Зна4и действа.Ина4е няколко дни по 2-3 пъти акаше разтроено  Mr. Green.

Много е хубаво прахчето, да. Аз също съм доволна от действието му при моето дете.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не го разтворих последните пъти, дадох го с кашата и веднага след това вода.
Отказва да го пие разтворено дори с минимално количество вода.
Действието му не се промени, като го дадох с храна.

Общи условия

Активация на акаунт