Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 18

  • 57 048
  • 801
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 689
jabka_28 какво представлява ВИП първия ден?

# 271
  • Мнения: 145
jabka_28 какво представлява ВИП първия ден?
Май имам някъкъв спомен, че 1-я ден на разпродажбата на Некст се пуска само за ВИП клиенти, но по какъв критерии се избират не знам. Това ми се стори, че го четох за предните разбродажби, защото някой се кахъреше, че пак ще изкупят хубавите неща и за нас няма да остане нищо. Ако съм в грешка се извинявам, но все пак някой знае ли кога почва?

# 272
  • Мнения: 117
Здравейте и от мен.Днес си получих поръчка на Некс от ДМ.Дойде ми точно за 2 седмици.Ето и малко снимчици,но под ръка ми беше само телефона,т.к че качеството е кофти малко,но ето все пак:
http://ioni1.snimka.bg/hobby/next.360515.15033538

# 273
искам да поръчам ботуши за дъжд от next ако има някои друг желаеш да пише на nenova.nevena@abv.bg мерси Simple Smile

# 274
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен.Днес си получих поръчка на Некс от ДМ.Дойде ми точно за 2 седмици.Ето и малко снимчици,но под ръка ми беше само телефона,т.к че качеството е кофти малко,но ето все пак:
http://ioni1.snimka.bg/hobby/next.360515.15033538
Да са ви честити придобивките,добре си напазарувала Laughing
Ще те вземаме и теб в палатковия лагер Wink Whistling

# 275
  • Мнения: 117
Благодаря ти Matia ,абе така е ,но нали знаеш как  е с три жени вкъщи, май друг ще излезе на палатка  Laughing

# 276
  • Мнения: 525
Хора, ще се разоря. Mr. Green

# 277
  • Мнения: 131
момичета може ли някой да ми даде размери на зимно яке от некст
тъй като се колебая между 2-3 или 3-4 , ние сме на 2.4 месеца но се чудя все пак е зимно яке
благодаря
-
имаме яке-18-24,дъщеря ми е на 2г и 1м,ето как и стои,според мен вземи по малкия размер,утре ще измеря точно и ще ти пиша
http://eli7.snimka.bg/other/next-george-adams-pokupki.370311.14887385

# 278
  • Мнения: 252
В момента има ВИП в Next. Казаха ми, че цените са си нормалните, не са намалени както при намаленията. ВИП-а е започнал тази вечер в 18 часа тяхно време и щял да завърши преди намаленията в събота. ... а, и май нямало голямо разнообразьие в момента Peace

# 279
  • Мнения: 131
Аз също си получих днес в офиса на Еконт поръчката чрез Римини от 02.09. от Мамас енд Папас.
Нещата са страхотни, от Римини също съм доволна и смятам следващия път пак да е чрез тях.

# 280
  • Мнения: 23
С тази нова колекция мисля,че вече прекалиха ooooh!
Изобщо не мислят,че в палатките няма да ни е удобно Mr. Green

# 281
  • Варна
  • Мнения: 634
Я пак да питам аз за пратките от римини чрез Еконт. Както и по-рано писах, вчера преведох парите, а още никой не ме е търсил за пратката от еконт. Колко време след превеждане на парите се ходи за пратката ?

# 282
  • Мнения: 1 828
Записвам се при вас. Прекрасна тема    bouquet  Вече съм зарибена

Опитвам се да се ориентирам в разимерите на NEXT. Детенце ми е 1,3 години. Посъветвайте ме за размер  Praynig От прочетеното оставам с впечатление, че е по-добре по-малки неща да й поръчвам.

И още едно въпросче (за оринтиране), имаше е по-рано питане, за София, кои посредници се предпочитат. Аз не успях добре да се оринтирам. Иначе за сега клоня към Almaz, поне от изказванията за коректността им.

# 283
  • Мнения: 525
Записвам се при вас. Прекрасна тема    bouquet  Вече съм зарибена

Опитвам се да се ориентирам в разимерите на NEXT. Детенце ми е 1,3 години. Посъветвайте ме за размер  Praynig От прочетеното оставам с впечатление, че е по-добре по-малки неща да й поръчвам.

И още едно въпросче (за оринтиране), имаше е по-рано питане, за София, кои посредници се предпочитат. Аз не успях добре да се оринтирам. Иначе за сега клоня към Almaz, поне от изказванията за коректността им.

Здравей,

Аз съм доволна от Римини.
За 1.3 може би е най - добре размер 9-12.
Зависи от дрехата. Wink

# 284
  • Мнения: 4 693
В момента има ВИП в Next. Казаха ми, че цените са си нормалните, не са намалени както при намаленията. ВИП-а е започнал тази вечер в 18 часа тяхно време и щял да завърши преди намаленията в събота. ... а, и май нямало голямо разнообразьие в момента Peace

Намерих го в един форум. Но почти няма интересни неща, а и не се знае какво ще остане до намалението в събота.

линк към вип разпродажбата

Ще видим в събота, но засега мога да си отдъхна - няма да се харчи много.

Общи условия

Активация на акаунт