Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 18

  • 54 302
  • 801
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 95
Ами аз чакам една поръчка от Некст от 28 август и още не съм я получила  Close

# 766
  • Мнения: 2 122
тюх, от Адамс свърши 15 от 50, има 20% на някой неща, както и бебешките артикули вече са до 3 годишна възраст
остава БД над 35 паунда

# 767
  • Мнения: 4 189
тюх, от Адамс свърши 15 от 50, има 20% на някой неща, както и бебешките артикули вече са до 3 годишна възраст
остава БД над 35 паунда


Ако сме повече хора така е по-добре. Аз си харесах едни пижамки - паднали са с 2 лири.

# 768
  • Мнения: 537
Някой има ли обувки от Адамс - UK13 или UK1 да ме ориентира.
благодаря  Hug

# 769
  • Варна
  • Мнения: 677
Имаме чехли УК 2, обаче са от тези с вдлъбнатата подметка и според мен са умалени, но все пак е чехъл. А за обувки не знам...

# 770
  • Варна
  • Мнения: 634
Момичета, някой от вас чака ли поръчка от Римини? Имам една пусната на 17 и още няма вести  newsm78 Чакам си търпеливо, но все пак да попитам колко сме  Grinning
aз чакам от римини  от 19.09, никаква вест нямам и аз .

# 771
  • Мнения: 537
Имаме чехли УК 2, обаче са от тези с вдлъбнатата подметка и според мен са умалени, но все пак е чехъл. А за обувки не знам...

Мда, и ние имаме чехли UK1, довечера ще ги огледам пак, че не ги е ползвал още.
Благодаря

# 772
  • София
  • Мнения: 285
аз да пусна, ама трябва да е с друг доставчик  Rolling Eyes
чоча в момента има реорганизация и не приема поръчки на адреса
забравих да кажа, че на Маталан чорапогащниците са умалени, вчера пробвах на Стефания и трита сет-а са й малки  Confused


Empressa е другия доставчик.
В началото имах съмнения, но след 5-6 успешно доставени поръчки, бих казала, че
empressa също е надежден доставчик.
Единствено при първа поръчка е нужно да се изпрати имейл за известие!

В следващи поръчки ще поръчам и през Чоча, за да видя и през нея как стоят нещата!


Само да ви информирам, че вчера направих усешна поръчка от George на ASDA с бг кредитна карта (приеха ми я)!

# 773
  • Мнения: 4 189
Мои познати си издирват поръчката през емпреса 2-ра седмица.

Лично аз предпочитам да не ги ползвам. Предпочитам човек, на когото мога да се довера. Освен това Евгени взима по 1 лира на килограм. Само, че е до Пловдив.

# 774
  • до морето
  • Мнения: 2 298
Някой има ли обувки от Адамс - UK13 или UK1 да ме ориентира.
благодаря  Hug
Adams 13,стелка около 20.5, меря   обувки за момиче  Peace

Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 13:30 от hrrisss

# 775
  • Мнения: 1
вече взех да се дразня на римини.....от понеделник стоката е при тях....и ооще не е обработена.....то стана петък Confused

# 776
  • Мнения: 97
Само да ви информирам, че вчера направих усешна поръчка от George на ASDA с бг кредитна карта (приеха ми я)!

Сигурно ли е това, защото и на мен ми я прие картата (кредитна виза), но после канселираха поръчката (това обаче преди месеци, може пък да има промяна).

# 777
  • Мнения: 1 698




Шапка и шал Jasper Conran р-р 3-6г. - много мекички, и много приятен цвят
http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_10001 … _18360_1132671_-1


ето  и реални снимки

Дидка, шапката и шала са страхотни. Би ли ми казала как смяташ, ще станат ли за 5-6 годишно дете? Искам шапката да обхваща ушите, а не да са вън. Rolling Eyes Иначе изглеждат приказно.
Искам да помоля и някой който прави поръчка към Debenhams да ме включи с едно шапче такова.  Praynig

Другият път и аз може да пробвам директна поръчка от Джордж. По-натам обаче, защото за този месец страшно надвиших лимита.

# 778
  • Мнения: 498
вече взех да се дразня на римини.....от понеделник стоката е при тях....и ооще не е обработена.....то стана петък Confused


Аз сега четох на сайта условията за доставка и все пак пише 14-20 работни дни, така че са в график, хората. Моята поръчка е от 17 - значи от днес до 15 октомври трябва да е получа.  Доволна съм от тях досега и вярвам че няма да има забавяне.

# 779
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Мои познати си издирват поръчката през емпреса 2-ра седмица.

Лично аз предпочитам да не ги ползвам. Предпочитам човек, на когото мога да се довера. Освен това Евгени взима по 1 лира на килограм. Само, че е до Пловдив.



Stryper а има ли някакъв минимум на кг. при Евгени, знам че не си е постоянно в тях ( поне преди година беше така) и ако не е там, когато доставят пратката, взема ли допълнително някаква сума затова че се разкарва да е прибере

Общи условия

Активация на акаунт