Португалия и Лисабон - дайте съвети, впечатления и хрумки

  • 130 357
  • 810
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 993
Има влак, EuroNight, спален, пътува към 10 часа. http://www.eurail.com/trains-europe/night-trains/lusitania
Ето тук: http://www.raileurope-world.com/train-tickets/journey-insights/a … cle/madrid-lisbon можеш да видиш разписание, цени и т.н.

За лоукост полети, по времето, когато аз търсих, само Изиджет изпълняваха дестинацията.

# 376
  • София
  • Мнения: 10 633
Има автобус, има и влак, има и лоукост полети (Vueling, Изиджет).
За цените: жп
автобус
Автобусът е по-евтин, влакът по-комфортен. не съм пътувала лично, моя приятелка пътува с автобуса, но преди няколко години.
Много ти благодаря за включването! Hug
Да. С влака и на мен ми направи впечатление, че не са ниски цените... newsm78

# 377
  • Мнения: 3 993
Няма как да са ниски, 10 часа е пътя...няма високоскоростен влак. Но и да имаше все тая, и той е скъп.

# 378
  • Мнения: 731
Здравейте!

Изчетох цялата тема и си водих записки. Благодаря на всички за споделеното.

Как ви звучи самолетен билет София-Лисабон-София с редовни аеролинии за €228 на човек?

# 379
  • Мнения: 914
Здравейте!

Изчетох цялата тема и си водих записки. Благодаря на всички за споделеното.

Как ви звучи самолетен билет София-Лисабон-София с редовни аеролинии за €228 на човек?
На мен ми звучи много добре  Simple Smile! За кой период е?

# 380
  • Мнения: 731
Излитане на 30 май т.г. със 7 нощувки.

П.П. Всъщност горната цена бе с излитане 27 май. За 30 май цената е €210 на човек.

# 381
  • Мнения: 914
Излитане на 30 май т.г. със 7 нощувки.

П.П. Всъщност горната цена бе с излитане 27 май. За 30 май цената е €210 на човек.
Нали става въпрос за редовна авиокомпания?

# 382
  • Мнения: 731
Да, с Air France. Багажът включен.

Последна редакция: ср, 15 яну 2014, 17:29 от Ави

# 383
  • София
  • Мнения: 11 962
Чудесна цена! Направо завидях  Blush

# 384
  • Мнения: 138
Цената звучи много добре. Ние миналата година с голяма игра на нерви постигнахме 406 евро за двата, имаше дни и за 385, но бързо изчезнаха. Пак с Еър Франс.

# 385
  • Мнения: 731
Само съм в чуденка дали да резервирам и да организирам всичко сама или да се запиша на организирана екскурзия. Както казваше баба - знам и 2 и 200.

# 386
  • Мнения: 138
Аз гласувам за "сама", защото не си зависима от други и правиш каквото поискаш и когато поискаш.

# 387
  • Мнения: 14 130
Ави,
каква организирана екскурзия. Цената на АФ е страхотна, направо взимай и заминавай Simple Smile

# 388
  • Мнения: 914
И аз гласувам за самостоятелно  Peace!

# 389
  • Мнения: 731
Благодаря ви за мненията!

Този адрес в Лисабон добър ли е за престой, според познавачите?

Praça Marquês de Pombal, 8, 1269-133 Лисабон

Общи условия

Активация на акаунт