Португалия и Лисабон - дайте съвети, впечатления и хрумки

  • 125 862
  • 810
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 690
Здравейте, интересувам се(за мои познати) дали района на този хотел: http://hotelgatrossio.com/ е добър за отсядане с малко дете. Четох назад темите(3-4стр), за да се ориентирам, но признавам, че ми е малко трудно. Разбрах, че има 2-3 района, които трябва да се избягват вечер newsm78

# 766
  • Мнения: 11 118
Хотелът не ми е познат, но адресът му е баш в цивилизацията, далеч е от лошите квартали (те са в центъра, де, но не там). Много е удобно като стартова точка за обикаляне.
По мои спомени обаче навсякъде в централните части на Лисабон беше ужасно шумно, та с толкова малко дете - не знам.

# 767
  • София
  • Мнения: 690
Параход, Благодаря ти  Hug! То детето като се измори добре ще е заспало още преди да си легне Laughing Шегувам се, идеята беше да разберат как е локацията. Успешен ден!

# 768
  • Мнения: 19 019
обмислям един tour de force Лисабон, Порто, Фаро... за след месец и почвам да чета  Hug

# 769
  • Мнения: 205
обмисляхме Нова година в Лисабон, но нещо хич не ми харесват цените за самолетни билети. Дано намеря в темата някой хинт

# 770
  • Мнения: 642
KakaRala С кои компании гледаш? Евтин вариант е да летите до Милано/Бергамо с Wizz и после до Лисабон с Ryanair, но не знам колко ти е тавана за билет, който би платила...

# 771
  • Мнения: 19 019
аз летях в началото на месеца през Бергамо
за съжаление полетите на Раян до Португалия в момента са много рано и трябва да се преспи в Бергамо, което оскъпява нещата
затова летях от Бергамо до Севиля, че исках да си припомня града за няколко часа и после с автобус за кратка океанска почивка - Алгарв
после Лисабон, после Порто и обратно   Grinning

# 772
  • Мнения: 642
Bradley Cooper Ryanair също ли ползват летището в Бергамо, или това в Милано?

# 773
  • Мнения: 19 019
Bradley Cooper Ryanair също ли ползват летището в Бергамо, или това в Милано?
да
от там летят
от другото -  Малпенса летят EasyJet

# 774
  • Мнения: 642
Bradley Cooper Мерси  Peace

# 775
  • Мнения: 205
Благодаря за съветите за билета, но ние искаме да ходим по Нова година и каквито и да ги въртя и да ги суча билетите са скъпи - най-евтиното, което намират е 550 лв. на човек отиване и връщане с TAP през Франкфурт. Ако някой види нещо по-човешко да свирка ще съм благодарна много.

# 776
  • Мнения: 3 295
Благодаря за съветите за билета, но ние искаме да ходим по Нова година и каквито и да ги въртя и да ги суча билетите са скъпи - най-евтиното, което намират е 550 лв. на човек отиване и връщане с TAP през Франкфурт. Ако някой види нещо по-човешко да свирка ще съм благодарна много.
Ако няма нощувки по пътя не е зле. С два отделни билета с лоу костове може да падне под 200евро, но точно по нова година не вярвам! С нормални компании с включен багаж под 200е не съм виждал никога, дори да не е по празниците

# 777
  • Мнения: 3 993
Благодаря за съветите за билета, но ние искаме да ходим по Нова година и каквито и да ги въртя и да ги суча билетите са скъпи - най-евтиното, което намират е 550 лв. на човек отиване и връщане с TAP през Франкфурт. Ако някой види нещо по-човешко да свирка ще съм благодарна много.
Ако няма нощувки по пътя не е зле. С два отделни билета с лоу костове може да падне под 200евро, но точно по нова година не вярвам! С нормални компании с включен багаж под 200е не съм виждал никога, дори да не е по празниците

И аз не съм виждала. Най-добрата цена с редовна авиокомпания, която аз съм виждала, е 220 евро с Ер Франс, към 4-5 месеца преди датата на пътуване.

# 778
  • Мнения: 205
Ами аз ако намеря за 200-250 евро ще скачам от щастие, но сега питах и една приятелка, която работи в Бохемия и най-евтиното, което ми дава е от порядъка на 360 евро Confused Това, което гледах 550 лв. ми излиза през някаква резервационна система в сайта на емералд травъл и не знам до колко валидна тази цена. Освен да отида да взема да им пиша. Иначе горе долу това ме устройва като цена, но повече от това не бих дала.

# 779
  • Мнения: 19 019
за края на септември например има Austrian Airlines + TAP Portugal за 464 лв през Виена

Общи условия

Активация на акаунт