Това ли беше всичко .......?

  • 8 118
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 455
Даниелка, добре си направила, като си звъннала. Сега поне ти е дал да разбереш, че Той не си струва , можеш със сигурност да го зачеркнеш и да продължш напред.
Успех и сили ти желая. Hug

# 106
Когато един мъж обича истински една жена,нищо не би го спряло да я потърси отново!

# 107
  • Мнения: 521
Дани, не се терзай излишно. Ще си го изживееш, и тогава ще дойде някой, който те заслужава.
Успех Hug

# 108
# 109
  • Мнения: 34
Е първо ще се почувстваш използвана, все пак ти е амортисирал оная работа  Wink, но и това ще мине

# 110
  • Мнения: 408
според мен просто го е хванало шубето, дали от това, че можеш да срещнеш някой готин тип в университета, дали от нещо друго не знам...

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 102
Има ли някакво развитие?

# 112
  • Мнения: 130
Баща ти не от 15-ти век. Преценил е човека, че момчето не е дорасло да поема отговорности и е искал да ти даде време да се поогледаш, без да го обиди. Довери се на родителите ти, те искат сега да учиш, да се развиваш, да успееш, а този малкия те тегли надолу. Разкажи им, как си се чувствала като "изгонено коте" и виж как отговорния и загрижен твой баща ще подскочи два боя да те защитава/може да има малко "Аз налитиказахах", но то си е в реда на нещата/.
Същата команда да напуснеш дома до утре сутринта/ примерно с двете дечица/ можеше да ти бъде дадена и след 5  ли Х години, понеже не искаш да слушаш войнишките спомени на "официалния" ти свекър, ами искаш да слушаш този път "Аида".

# 113
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Днес му се обадих , говорих като нормален човек " Искам да поговорим"  и т.н, но отсреща получих " Не ме занивамай с глупости , имам работа "   33uu
Глупак! И аз имам подобни лоши спомени!
Няма ли  тук един мъж да ни разтълкува какво иска да каже друг мъж с тези думи....

То няма нищо за тълкуване.
Поредния муньо. Аз на такива им викам мъже в перманентен цикъл.
Ама наистина, по-добре че е станало преди да се ожените, че тогава по-трудно и по-големи главоболия.

# 114
  • Мнения: 2 121
Какво се случи с вас?
Виждахте ли се? Говорихте ли?
Да не се е увлякъл по друга?

# 115
  • Мнения: 2
Не съм се виждала или чувала с него , но вече нямам и голямо желание .  Ако си е хванал друга да са живи и здрави  не ми пука. Аз смея да твърдя , че се чувствам по - добре .... все пак живота е пред мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт