Това ли беше всичко .......?

  • 8 107
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте преди 4 дни се скарах ужасно с моя годеник (или вече бивш годеник ). Ние не сме официално сгодени както се казва , защото баща ми предложи да изчакаме да завърша ( и аз не знам защо , но все пак ми е баща ...очаква се че ги разбира повече от мен) . Въпросната вечер (ние живеехме у тях ) сии лежим и си гледаме филм , той  ми заявява , че аз не съм му никаква , защото нямаме официален годеж (и това с доста висок тон) , при което аз се ядосах и казах : "Ако беше мъж на място , щеше да кажеш на баща ми , че това не те устройва ( защото той по никакъв начин не показа че има някакъв проблем , ако беше казал щях да се съглася с него и да отсвиря баща ми , но при положение , че бяха на едно мнение .....нали се сещате) и сега щяхме да сме официално сгодени. Той няколко пъти повтори , че не съм му никаква и не ми остана друго освен да му хвърля пръстена в лицето и да му кажа , че щом не съм му никаква какво правя в неговото легло , той само каза : " Утре като станеш събирай си багажа и да те няма " . Легнах да спя (колко и спах ама няма значение ) и на сутринта като станах си събрах багажа и си тръгнах , от тогава ни не сме имали никакви взаимоотношения .

И сега седя и се чудя , какво толкова стана , аз ли съм го обидила не знам . За протокола да кажа че той ми предложи да се омъжа за него на 4 юни , съответно с баща ми говорехме на същия ден и изведнъж след почти 3 месеца ......... направо не  знам .
Не знам какво да правя не знам какво да мисля . Да му се обадя ли , да чакам ли , защото аз обичам този човек , никога не сме имали не разрешими проблеми , а и сме имали  къде къде по -сериозни от този . Моля за съвет   bouquet


# 1
  • Мнения: 3 371
мило момиче, официално сгодени или  сгодени неофициално, или ей така, просто дружно живящи, можехте да имате със същия успех скандала и замерването с пръстени.

изяснете си отношенията. официално Hug

# 2
  • Мнения: 796
Нищо не разбрах...разделихте се,  защото не сте официално сгодени Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 15 486
Не разбрах нищо! Sad

# 4
Ами явно това е всичко, след като не сте имали официален годеж, реално няма и какво да разваляте. Не че при годеж има значение де.
Най-добре забравяй всичко и не го мисли много. Ако той наистина те обича ще се обади. След като той е подел темата че ти си никоя за него, не е добра идея ти да подемаш стъпки към сдобряване или разговори.

# 5
Доста хлапашка постъпка. Явно, баща ти е прав, като ти е казал да изчакате да пораснете малко и да си завършиш училището.

Всеки сам за себе си решава как да постъпи. Аз лично имам достойнство и ако някой ми каже, че не съм му никоя и да си събирам багажа - изобщо няма да го потърся повече. Ако той ми се обади и извини, защото в крайна сметка всеки прави грешки, тогава може и да му простя, зависи как го направи и какво обяснение ми даде за абсурдната ситуация.

Желая ти успех! И смятам, че заслужаваш по-добро, а и живота е пред теб  Peace

# 6
  • Мнения: 2
Нищо не разбрах...разделихте се,  защото не сте официално сгодени Rolling Eyes

Да   ooooh!

# 7
  • Мнения: 2
Доста хлапашка постъпка. Явно, баща ти е прав, като ти е казал да изчакате да пораснете малко и да си завършиш училището.

Университета  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 2 109
Това е нещо,което носиш в сърцето си-няма официално-неофициално.
Той явно с лека ръка те е зарязал.

# 9
  • Мнения: 1 567
Здравейте преди 4 дни се скарах ужасно с моя годеник (или вече бивш годеник ). Ние не сме официално сгодени както се казва , защото баща ми предложи да изчакаме да завърша ( и аз не знам защо , но все пак ми е баща ...очаква се че ги разбира повече от мен) .

Не разбрах.   Thinking Да завършиш какво - училище или Университет?  newsm78
И какво значи официално сгодени? Съответната роднинска дандания .....

# 10
  • Мнения: 2
Здравейте преди 4 дни се скарах ужасно с моя годеник (или вече бивш годеник ). Ние не сме официално сгодени както се казва , защото баща ми предложи да изчакаме да завърша ( и аз не знам защо , но все пак ми е баща ...очаква се че ги разбира повече от мен) .

Не разбрах.   Thinking Да завършиш какво - училище или Университет?  newsm78
И какво значи официално сгодени? Съответната роднинска дандания .....


Университет и да  роднинска дандания

# 11
  • Мнения: 721
тя и авторката не е наясно май.или е твърдо взето решение от негова страна за край(по много гаден начин),или си е и чист инат(напук щото си му накривила шапката в момента) на каква възраст сте.искай да разговаряте за да си изясниш ситуацията

# 12
Доста хлапашка постъпка. Явно, баща ти е прав, като ти е казал да изчакате да пораснете малко и да си завършиш училището.

Университета  Rolling Eyes

Предположих, че може да е университет. Но пак не си кой знае колко голяма  Hug Има какво още да учиш   bouquet

# 13
  • Мнения: 4 528
Спрете сапунките!  Peace

# 14
  • Мнения: 2
Аз съм на 21 той е на 23.

Общи условия

Активация на акаунт