Това ли беше всичко .......?

  • 8 113
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Това с официалния годеж още ли го практикуват?  newsm78

Защо е зациклил младежът толкова върху една, както се изразиха, "роднинска дандания"? Честно казано, струва ми се малко странно, особено като се има предвид крехката му възраст...

# 46
  • Мнения: 721

[/quote]

Вечерта гледах ме "Горещо" с майка му и баща му . На мен ми беше доста интересно , но не можах много да гледам , защото баща му ми разказваше случки от младостта си . Когато предаването свърши отидохме да лягаме . Направихме леглото , той пусна филм и ме пита :
-нещо си крива
- Не бе просто не можах да гледам "Горещо" ( не че е нещо кой знае колко важно )
той:
Що?
аз:
-Защото баща ти ми разказваше некви работи (смея се)
той:
-И ние зареди твоя баща не сме сгодени
аз: Shocked
той:
- И ти всъщност не си ми никаква (с висок тон)
аз:
Ако беше мъж на място да кажеш на баща ми какво мислиш , щях ме да сме официално сгодени , а ти мълча като .... и нищо не каза
той: мълчи
аз:
- а и щом съм ти никаква , какво правя в твоето легло
той:
Тогава утре като станеш си събираш багажа и си тръгваш

и аз това и направих



[/quote]

виж, я му звънни и се разберете.явно той е държал на годежа и ти като си послушала баща си(и аз бих посъветвала същото дъщеря си)момчето се е почувствало несигурно.това му е тежало и в един момент е избило.говорете бе хора.защо на всички ни е толкова трудно да разговаряме открито за проблемите.така ти си обидена, той е несигурен.разиграла се е някаква нелепа ситуация но всеки се прави на по-засегнат от другия.никой на никого не се обажда и така до кога и кой печели от всичко това.

# 47
  • Мнения: 2


виж, я му звънни и се разберете.явно той е държал на годежа и ти като си послушала баща си(и аз бих посъветвала същото дъщеря си)момчето се е почувствало несигурно.това му е тежало и в един момент е избило.говорете бе хора.защо на всички ни е толкова трудно да разговаряме открито за проблемите.така ти си обидена, той е несигурен.разиграла се е някаква нелепа ситуация но всеки се прави на по-засегнат от другия.никой на никого не се обажда и така до кога и кой печели от всичко това.



Има нещо вярно в това което казваш .... не знам ще помисля  Thinking

# 48
  • Мнения: 212
Мисли,ама го мисли по-бързо!
Съжалявам,но лично мое мнение е,че ти малко или много си предизвикала това избухване в него!
Защото той може от притеснение да не си е отворил устата пред баща ти,или защото ти си замълчала. Все пак твоя баща го е предложил,а ти като добро дете си се съгласила с него,без да говориш с приятеля си за това! Аз лично на негово място бих се обидила!

Обади му се и се изяснете,защото ще загубиш този човек форевър!

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 5 752
Момчето се е уплашило. Сега се прави на важен. От друга страна виждам едно странно отношение към теб когато става дума за родителите му...Я си дайте време.

# 50
  • Мнения: 467
но те можеха да го обсъдят след разговора с баща й и въшреки това след това да му съобщят , че не са съгласни. Вие направихте ли това изобщо или ти просто се съгласи?

# 51
  • Мнения: 2
но те можеха да го обсъдят след разговора с баща й и въшреки това след това да му съобщят , че не са съгласни. Вие направихте ли това изобщо или ти просто се съгласи?

Когато говорихме с татко,  той се сагласи ..... и не е ставало въпрос за това повече

# 52
  • Мнения: 467
знаеш ли, ако го обичаш, вземи да му се обадиш да се видите и да говорите. Ние тук само ше си гадаем и не е сигурно дали ще можем да те посъветваме правилно, защото не знаем ситуацията и кой как е реагирал.
Вместо да се мъчиш, изправи се срещу проблема, говорете и решете какво ще правите, ще се сгодявате, жените или разделяте. Не можеш да си седиш и чакаш докъто стане нещо. Аз не бих чакала нито миг повече. Не съм си намерила нервите на пътя. Peace

# 53
  • Мнения: 134
Цитат
Аз съм на 21 той е на 23.
За къде бързате, бе хора? Я си изживявайте спокойно студентските трески и емоции Party
Официалните годежи и сватби няма да ви избягат, не бойте се.
Божеее ... Аз на 28 едва се преборих със себе си за съжителства с приятеля ми, брак и тъй нататък. Каквото и да си говорим бракът (или просто съвместното съжителство) си е сериозна отговорност, защо настоявате още на 21-23 г. да я поемете?
Като знам какъв акъл ме тресеше на 21 ..........  hahaha

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 102
Момчето се е уплашило. Сега се прави на важен. От друга страна виждам едно странно отношение към теб когато става дума за родителите му...Я си дайте време.

И аз така си мисля.

# 55
  • София
  • Мнения: 3 818
Много незряло.Мисля, че баща ти е прав и трябва да изчакате. Ако така лесно се карате и сърдите.... Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 275
Мисля, че баща ти е бил мнооого прав и определено ги разбира по- добре "тия неща" Hug
Явно е, че сте млади и имате още много да изживеете.
Знам, че  момента смяташ, че живота ти ще свърши без този мъж, но грешиш и след време ще си благодарна на съдбата за тази случка.
Твоя човек, ако те обичаше достатъчно нямаше да се държи с теб така.  ignore2
Познавам много хора 9 и аз съм една от тях), които живеят години наред, отглеждат деца и се обичат без "роднинска дандания".
Успех и повече късмет за в бъдеще  bouquet

# 57
  • Слънчевия дом
  • Мнения: 131
Вие сте млади , а щом сте згодени , почти сигурно ви очаква и брак , може би се е изплашил от тези предстоящи промени и затова реагира така .Мъжете често когато са изплашени или изправени пред сериозно решение  нападат.
Мисля че трябва да си поговорите сериозно , а още повече че не сте заедно от малко време. Освен това живота е пред вас.

# 58
  • Мнения: 36 184
Нищо не разбрах...разделихте се,  защото не сте официално сгодени Rolling Eyes

Да   ooooh!

няма да чета цялата тема, но ако се ожените, дали пък няма да му скимне да те зареже, защото си загорила манджата с довода, че не те бива за готвачка? /произволен пример/
я се радвай на живота и си намери някой с повече пълнеж по горните етажи  Mr. Green

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Според мен той се е изплашил и просто с думи те е предизвикал така, че ти да се чувстваш виновна. Просто го е хванало шубето и не е намерил достойен начин да ти каже. Дано не съм права разбира се.
А говорили ли сте по този въпрос, че той не е съгласен с мнението на баща ти? Че той не иска да чака?
Пожелавам ти всичко най-добро за теб.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт