Това ли беше всичко .......?

  • 8 111
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 794
ако не се върне на колене да ти се моли, не си отваряй устата.
smile3501

# 31
  • Мнения: 1 047
... Ако той наистина те обича ще се обади...
Това, че авторката не му се обажда означава ли, че не го обича?
Ако да, то значи ни е излъгала в един от постовете си. Ако не ни е излъгала, означава, че цитираното твърдение е невярно.
А може би е изключение, което потвърждава правилото? newsm78

# 32
  • Варна
  • Мнения: 25 339
Е, все пак той я е "изгонил" - следва той да се обади, нали? А не тя да се връща и да му се моли. Иначе и на мен историята ми е странна - как така ни в клин ни в ръкав е казал "ти не си ми никаква"?

# 33
  • Мнения: 24
Какво всъщност е годеж? newsm78 .... Аз съм пропуснал тая работа и сега, като чета, май съм се прецакал.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 25 339
Не ти, родата Mr. Green

# 35
  • Мнения: 251
Твоят баща ти е дал много разумен съвет – да завършиш първо университета, а после да сключваш брак. За това време може би и приятелят ти ще порасне и няма да говори неща от рода на тези, които си цитирала тук.

# 36
  • Мнения: 2
Без да искам си изтрих поста ако някой държи ще го напиша пак

# 37
  • Мнения: 467
ами ти си направила правилно, като си си трагнала. Той не те ли опита да те спре или да ти се извини? Аз ако бях, нямаше да чакам до сутринта, щях да си замина още същата ве4ер.
Какво значение има дали сте сгодени или не, нали живеете заедно? И след като сте решили да се сгодите, защо питате родителите, не мога да разбера. Пък и какво ще се случи толкова като се сгодите?
Е явно момчето не е за теб. Продължавай напред и дори на колене да ми падне пак бих се замислила дали да се върна. Не си заслужава да губиш достойнството си. Щом веднъж го е правил...... аз бих изгубила доверие в него и не знам дали би го спечелил по нкакъв начин отново. Така да ме обидиииии , НЕ

# 38
  • Мнения: 405
Хаха....не спирам да се учудвам какви "мъже" има....)))

По-добре, че сега ти го е казал това, отколкото по-късно, когато вече сте започнали да подготвяте сватба. Тегли му една и ти и до там.
...
И аз мисля така. Мисля че живота е пред теб и още можеш да си поживееш преди да поемеш тази отговорност - брака!! Радвай му се! Мъже мнооооооого Peace

# 39
  • Мнения: 467
разбира се , че ни и нтересува, напиши го пак.

# 40
  • Мнения: 224
Здравейте преди 4 дни се скарах ужасно с моя годеник (или вече бивш годеник ). Ние не сме официално сгодени както се казва , защото баща ми предложи да изчакаме да завърша ( и аз не знам защо , но все пак ми е баща ...очаква се че ги разбира повече от мен) . Въпросната вечер (ние живеехме у тях ) сии лежим и си гледаме филм , той  ми заявява , че аз не съм му никаква , защото нямаме официален годеж (и това с доста висок тон) , при което аз се ядосах и казах : "Ако беше мъж на място , щеше да кажеш на баща ми , че това не те устройва ( защото той по никакъв начин не показа че има някакъв проблем , ако беше казал щях да се съглася с него и да отсвиря баща ми , но при положение , че бяха на едно мнение .....нали се сещате) и сега щяхме да сме официално сгодени. Той няколко пъти повтори , че не съм му никаква и не ми остана друго освен да му хвърля пръстена в лицето и да му кажа , че щом не съм му никаква какво правя в неговото легло , той само каза : " Утре като станеш събирай си багажа и да те няма " . Легнах да спя (колко и спах ама няма значение ) и на сутринта като станах си събрах багажа и си тръгнах , от тогава ни не сме имали никакви взаимоотношения .

И сега седя и се чудя , какво толкова стана , аз ли съм го обидила не знам . За протокола да кажа че той ми предложи да се омъжа за него на 4 юни , съответно с баща ми говорехме на същия ден и изведнъж след почти 3 месеца ......... направо не  знам .
Не знам какво да правя не знам какво да мисля . Да му се обадя ли , да чакам ли , защото аз обичам този човек , никога не сме имали не разрешими проблеми , а и сме имали  къде къде по -сериозни от този . Моля за съвет   bouquet



това според мен е несериозно, или поне не цялата истина...мое мнение Peace Peace Peace Peace

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 102
Е, все пак той я е "изгонил" - следва той да се обади, нали? А не тя да се връща и да му се моли. Иначе и на мен историята ми е странна - как така ни в клин ни в ръкав е казал "ти не си ми никаква"?

Аз от поста на авторката разбрах, че човека го раздава обиден, защото е послушала баща си и не са се сгодили официално, а той е искал обратното. Ако е така да беше казал какво иска, когато е трябвало. Абсолютно хлапашко поведение според мен и естествено, че няма ти да му се обаждаш, а ще чакаш той да ти се обади Peace

# 42
  • Мнения: 2
разбира се , че ни и нтересува, напиши го пак.

Вечерта гледах ме "Горещо" с майка му и баща му . На мен ми беше доста интересно , но не можах много да гледам , защото баща му ми разказваше случки от младостта си . Когато предаването свърши отидохме да лягаме . Направихме леглото , той пусна филм и ме пита :
-нещо си крива
- Не бе просто не можах да гледам "Горещо" ( не че е нещо кой знае колко важно )
той:
Що?
аз:
-Защото баща ти ми разказваше некви работи (смея се)
той:
-И ние зареди твоя баща не сме сгодени
аз: Shocked
той:
- И ти всъщност не си ми никаква (с висок тон)
аз:
Ако беше мъж на място да кажеш на баща ми какво мислиш , щях ме да сме официално сгодени , а ти мълча като .... и нищо не каза
той: мълчи
аз:
- а и щом съм ти никаква , какво правя в твоето легло
той:
Тогава утре като станеш си събираш багажа и си тръгваш

и аз това и направих


# 43
  • Мнения: 1 334
Вместо да се карате,че не сте сгодени официално,официално се оженете.Никога не съм виждала смисъл в "сгодяването",но явно всеки има различни разбирания.Ти и сгодена пак си му никаква,ако ще боравим с етикети.

# 44
  • Мнения: 46 641
Не позволявай роднини да ти се мешат в плановете.
А приятелят ти има странни разбирания за любов и връзка newsm78

Сума ти народ живее на семейни начала, на твоята възраст и аз живеех без брак. Какво значение има?

И по какъв начин би повлял един подпис на завършването ти?

Общи условия

Активация на акаунт