Това ли беше всичко .......?

  • 8 120
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 796
Какво общо има това дали сте официално или не сгодени...не живеем в 15 век. Какво означава не си ми никаква , защото не сме сгодени Shocked?! По- тъпо нещо не съм чувала отдавна. Твоя приятел да не идва от третата планета... извинявам ако съм по- рязка , но все още не мога да разбера тази ситуация... всичко ми се струва толкова безмислено

# 16
  • Мнения: 259
Мисля,че трябва да изчакаш той да се обади-все пак сте се разделили по негова инициатива.

# 17
  • Мнения: 1 567
И сега седя и се чудя , какво толкова стана ,
Не знам какво да правя не знам какво да мисля ..

Аз пък не виждам какво толкова се чудиш.
Завършваш си Университета. И хвашащ живота за рогата и си го живееш.

# 18
  • Мнения: 721
 .авторката май ни спести част от истината. как така както си лежахте и си гледахте филмче и той ти заяви, че си му никаква.че и на висок тон.

# 19
  • На ръба..
  • Мнения: 2 134
Явно това е било всичко, не го търси повече.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 270
Хванало го е шубето. Не се шашакай, ще се обади.
Хлапашка му работа. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 34
Не насилвай нещата! Мисля, че той по една или друга причина не желае повече да има нещо общо с теб...
Бях свидетелка на нещо от сорта...Момичето беше доста досадно. Отиде и сама взе дата за сватба, после отиде и сама резервира ресторант за тържеството и след като оня пич я изгони, за което му правя евала, тя отиде и 3 дена стоя у родителита му. Ако вземе, че все пак си промени решението. Не спечели нищо. Но.....загуби веднъж завинаги своето достойнство  hahaha

# 22
  • Мнения: 22 535
Хаха....не спирам да се учудвам какви "мъже" има....)))

По-добре, че сега ти го е казал това, отколкото по-късно, когато вече сте започнали да подготвяте сватба. Тегли му една и ти и до там.
Е..си боклуците...

# 23
  • Мнения: 9 814
Аз съм на 21 той е на 23.

Малък е още. Почакай го да стане поне на 27-28 г.
Твърде рано му е за семейство и дори официален годеж.

# 24
  • Мнения: 56
Какво значение има дали сте официално или неофициално сгодени, или женени - и какво значи че си му никаква?
Ние смъжа ми сме си "никакви" - нямаме дори неофициален годеж, нито брак, но живеем от 4 г заедно и имаме дъщеричка на 3.5г.
В крайна сметка или се обичате или не се обичате, или се разбирате като живеете заедно, или не - а формалностите нямат никакво значение. Карате се за глупости.

# 25
  • Мнения: 3 794
Аз съм на 21 той е на 23.

Малък е още. Почакай го да стане поне на 27-28 г.
Твърде рано му е за семейство и дори официален годеж.
Те пък 27-28 годишните са едни сериозни  Crazy
По темата - недей да му звъниш. Ако държи на теб и те иска за цял живот - да се обади той ! Аз така си съжителствах 1г и половина с ex-Муньо и като почнахме да говорим за бъдещето ни, изведнъж се оказа голям проблем, че понякога ! повтарям...понякога не съм вдигала чиниите след вечеря - при положение, че работя на пълен работен ден, изкарвах малко повече пари от него и завършвах бакалавърска степен  Laughing
Твоят приятел може да се е уплашил...те от 'силния' пол са едни плашливи, но това е друга тема  Mr. Green
И това да е бил края, не си и помисляй да тъжиш - явно не е бил за теб  Party Умната  Crazy

# 26
  • Мнения: 2
Благодаря за отговорите ви    bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 7 212
Абе, какво значи официален годеж?
Някакъв формуляр ли следва да се подпише?
Вероятно нотариално заверен... Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 593
Абе Даниелке, какъв е тоя простак? Прав му път, направил ти е услуга като те е оттървал от себе си! Хлапе недорасло!!!

Както казаха и другите, няма значение дали сте официално или неофициално сгодени, женени или просто гаджета - самия факт, че се обичате, вече ви прави "някакви".

Аз мога да кажа, че мъжът ми ме кара да се чувствам негова съпруга от момента, в който се събрахме да живеем заедно - доста преди да решим да имаме дете и да се оженим официално.

Пожелавам ти да си намериш мъж на място, но ако си решила да си конкретно с този човек - дано да успееш да му вкараш малко акъл в главата.  Hug


П.П.
Те пък 27-28 годишните са едни сериозни  Crazy

Защо да не са? Мъжът ми беше на 27, когато се събрахме.
Само че годините нямат значение в случая. Когато една от най-добрите ми приятелки се ожени, с мъжа й бяха на по 21, а ходеха от 16-годишни. Така че, един мъж (респ. жена) може да бъде сериозен или несериозен, независимо от възрастта си.

Последна редакция: пт, 18 сеп 2009, 12:41 от cybercat

# 29
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ако не се върне на колене да ти се моли, не си отваряй устата.

Общи условия

Активация на акаунт