90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №68

  • 28 688
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • TX
  • Мнения: 591
 Лека на всички и много минуси  Hug
bebok 86  newsm59

# 706
# 707
  • Мнения: 0
Добро утро.Хайде пак по едно кафе за събуждане и да си прекарате добре почивния ден  lovekiss

# 708
  • Мнения: 0
Хайде пак аз.Момичета ,тази сутрин се събудих с едни такива мисли. newsm78 newsm78 newsm78.....Не няма да се отказвам.Гледам някои бързо се отказват - 1 месец тук и нямало резултат.
1.Тя за това диетата е 90 дневна.           и
2.Ами вие тези килограми за един месец ли ги натрупахте?
Не се сърдете ама си е така.Аз освен,че искам да олекна искам и да се науча да се храня правилно.Че то преди какво беше- цял ден глад и после маане като за последно от всичко( нали всичко отивало на едно място),нощни посещения на  newsm55 и прочие вредни навици.А сега ( само 14 дни след началото) се замислям какво ям и кога го ям.Дори само това ме кара да се чувствам добре- е и кантарев ме радва с минусчета,но тях ще ги обявя официално след края на първи цикъл.Извинявайте,ако съм ви досадила,но винаги можете да прескочите поста ми.Още веднъж ви желая лек и отслабващ ден и много  Hug за всички.

# 709
  • Мнения: 17
Добро утро и от мен.
днес съм на плодове, нооо ако закъсам ще ям зеленчуци както разбрах, че може и съм спокойна.
След вчерашния въглехидратен ден има малко + от 300 грама, но пък ми беше вкусно  smile3532
Искам да попитам в плодовия между ядките и плодовете трябва ли да има 2 часа?
Благодаря
Гушки и лек минусов ден

# 710
  • TX
  • Мнения: 591
gargamel Благодаря за кафенцето разкошно изглежда и ухае  Hug

от мен закуска
Днес и на мен ми е плодов Мисис М аз не ги смесвам и ядките си ги правя като отделно хранене, но нека по вещите се произнесат  Laughing
Спорен и минусов ден, аз днес стачкувам нямаме вода #Cussing out и не мога да си свърша обичайните гадости wash newsm79 1dishes 1ironing  bath1  от ВиК smile3527

# 711
  • Мнения: 1 998
в плодовия ден нали може и зеленчуци newsm78 Но могат ли да са минала някаква топлинна обработка или трябва задължително сурови?

# 712
  • Мнения: 42
Добро утро и от мен фиданки гаргамел, мурка благодаря ви момичета за кафето и чудесната закуска.Добре, че сте вие аз нали сега си лягам къв 01-01,30ч. вече и ставам късно та не мога да се включа в подготовката на закуската и поднасянето на кафето сутрин но ще ме извините, че на вас се пада тази задача всяка сутрин.Чета  тук, че някой се отказват ама недейте така какво ще си помислят новите кандидат фиданки нали сме се събрали  да се подкрепяме тук иначе ще дойде Ели със големите бухалки

# 713
  • Мнения: 3
Добро утро, фиданки.
Благодаря на gargamel за кафенцето и на Murka за закуската.
Аз вчера моя плодов го оплесках, но обстоятелствата бяха такива.
Нищо, днес съм си на белтъчини и ще си карам както си му е реда.
Лек и отслабващ ден на всички. Hug

# 714
  • Мнения: 102
Добро утро, мерси за кафенцето и закуската, аз днес съм на луна и пия прясно изцеден сок от грейфрут и кафенце, това ще е менюто ми за днес.
Зеленчуци САМО в суров вид в плодовия ден  Peace
gargamel евала душата, точно на място и ясно казано, браво  Hug то това даже трябва да си го постнем на първа страничка едва ли не, за новине обезверени фиданки.

# 715
  • Добрич
  • Мнения: 72
Момичета,здравейте!
Искам да споделя с вас моята история и да получа вашата подкрепа,защото мисля от утре да бъда на 90дневната диета.
Винаги,откакто се помня,се боря с наднорменото тегло.Особено след бременността,при която качих 12 кг,а след раждането съм близо 15 отгоре!!!! Cry ConfusedИмах тежко раждане, след това тежка следродилна депресия,от която излизам чак сега!През това време храната беше моят отдушник Tired Но искам това да спре!!!!!!!!!!!
Много съм отчаяна,пък и улавям,че и съпругът ми вече не ме харесва в този ми вид (то аз самата не се харесвам,камо ли останалите).Обиколката на талията ми расте главоломно и започвам да се притеснявам за сърдечно-съдовия си статус-с две думи положението ми е плачевно.....
Но вярвам,че благодарение на диетата и на вашата подкрепа ще се справя с проблема с килограмите!
Е изплаках си мъката,сега всичко зависи само от мен Wink
Успех на всички!  bouquet
PS:Видях някои снимки на потребителки преди и след-момичета,браво на вас-страхотни сте!!!Продължавайте в същия дух  bouquet

# 716
  • Мнения: 112
pinito , мила добре дошла. Искам да знаеш,че имаш нашата подкрепа.
Това е най-гостоприемната и отзивчива тема.
Просто трябва ти наистина да се настроиш,че започваш този режим на хранене и резултатите ,ще са налице.
Колкото си по стриктна,толкова ще се радваш на резултати. А ако включиш и малко спорт ще останеш повече от доволна.
Прочети си първа страничка на темата и,ако възникнат въпроси питай, ние сме насреща  Hug

# 717
  • Мнения: 0
Здравейте момичета !   Hug Hug Аз най - сетне се добрах до компа   Laughing  Днес съм на белтъчини ...  Да ви се похваля / макар че аз не съм много доволна / Значи преди около половин месец бях на диетата/ 72 кг /, бях я оплескала мно0го и  бях станала 74  #Crazy / това за новичките / и пак я започнах преди 9 дена .... Сега за 9 дена си свалих онези 2 кг и пак съм 72  Peace Та това ми е хваленето , а аз не съм доволна , защ0т0 ако не ги бях качила и сега кантарев нямаше да показва 72 , а 70  ...  Както и да е ... Аз не съм се разписвала много , така че  welcome на новичките и браво на свалилите   bouquet Pinito успех скъпа ние сме с теб ..  Heart Eyes Хайде лек и отлабващ ден и не се подтискайте , че времето е кофти / имаше един такъв период преди  Wink /  Много прегръдки  Hug Hug  , а аз когато мога пак ще пиша ! А и забравих да се оплача - тъкмо преди 3-4 дена оздравях и днес отново съм хремава !....

Последна редакция: нд, 04 окт 2009, 11:50 от GaBiNcEt0oy

# 718
  • Мнения: 0
Здравейте момичета и от мен smile3521.Хайде да се запиша и аз за днес,че след малко отивам на работа Close.Гаргамел,Мурка,благодаря ви за кафенцето и вкусната закуска LaughingНа новодошлите, не се отказвайте, само напред,резултатите със сигурност няма да закъснеят newsm10Аз днес съм плодова,закусих 2 грейпфурта, за работа ще си взема ябълки,круши,ядки и довечера пак ябълки ;- От 3 дни си стоя на 67.900, ама днес след плодовия със сигурност ще мръдне на долу smile3503Айде от мен лек и отслабващ ден, Ели, ти бухалките само вечер ли ги раздаваш, да не си ги забравила newsm62(шегичка)Много Hug Hug Hug

# 719
  • Добрич
  • Мнения: 72
Благодаря ви много за топлите думи,момичета,много сте мили! Hug
Ще се премеря със сигурнoст колко точно кг съм и ще се отчетам редовно.
Даничка,за  спорт може да се приеме бутането на количката ежедневно,нали?Особено когато времето навън е хубаво, разходката ни е по 5 часа Simple Smile
Като за начало ще премахна от менюто си всякакви тестени историики,които са ми любими,и ще прибавя повечко вода.
Приятен ден на всички ! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт