90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №68

  • 28 701
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 023
Благодаря  bouquet

# 691
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Здравейте, фиданки!
Аз да си призная днес без бой и бухалки от Елито: вчера регистрирах първото си сериозно прегрешение. Бях на въглехидрати, излизахме на пицария и си хапнах половин пица, пък каквото ще да става. А пицата си беше с всичко отгоре, наистина преобладаваха зеленчуците, но имаше и кашкавалче, без шунки или салами разни. И пийнах едно малко вермутче с мнооооооого лед. После се чувствах, все едно съм изяла огромно количество храна, много тежко ми беше. Явно коремът ми вече се е свил. След пицарията ходихме на гости, но там си бях режимна. Имаше водки, коли и мезета, но аз си пийвах водичката. А и без друго се бях наяла  Laughing
Днес още ми държи влага явно от вчера, плодов ми е, а изобщо не съм гладна засега. За обяд хапнах една ябълка, колкото да не е без хич. Та такива ми ти работи, днес ще е за сметка на вчера.
Лек и минусов уикенд ви желая!  Hug

# 692
  • Мнения: 102
♥♥рина бухалките ще ги раздам довечера, сега не. Сериозно относно твоето прегрешение, не се притеснявай аз си помислих че тотално си оплескала пейзажа. Случва се за 90 дни и това, но днес със стриктен плодов ще изтриеш прегрешението, виж не толкова малкото кашкавал на пицата, колкото алкохола би могло да те обърка, но пак казвам след плодовия днес няма да имаш проблем. Въпроса е след едно прегрешение, да не последват още на принципа така и така съм прегрешила, я да доомажа пейзажа. Ти просто си пример за една разумна спирачка след едно такова прегрешение. Браво и не бухалки няма да има за теб  Hug

# 693
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Аааааааааа, няма да дооплесквам нещата, в никакъв случай. Днес абсолютно стриктно, плодчета, водичка и след малко  newsm39.
А и, честно да си призная, хич не се чувствах добре вчера. В смисъл, не заради самото прегрешение, а защото ми стана адски тежко, а все пак беше само половин малка пица. Преди по цяла си хапвах като излезехме. Алкохолът беше наистина малко - 50 гр. вермут с 3 ледчета, то беше вода по-скоро. Щом съм се хванала на хорото, ще го играя докрай, няма отказване.
Ели,  Hug

# 694
  • Мнения: 102
Да и аз това имах предвид, прегрешил си Ок, важното е после да се стегнеш и да продължиш в правилната посока както ти си направила. Просто в момента даваш пример на другите за воля и упоритост  Peace

# 695
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, чета Ви от доста време и от 22 дни съм на Вашата диета. До преди 4-5 дни нещата вървяха добре, но сега зациклих и не само не свалям, а дори съм + 0,500. Четох, че това се е случвало и на други от Вас и бих искала да попитам кога нещата отново се нормализират и килограмите пак тръгват надолу, че плюсчетата действат много демотивиращо. По принцип спазвам диетата с едно - две леки прегрешения за периода до сега и следвам изписаните от Вас съвети.

# 696
  • Мнения: 1 722
Добра новина!Следващия ми плодов ден ще се възползвам от прИмоцията със смесването.

# 697
  • Мнения: 122
уфф какво ми става незнам, прибрах се при нашите и майка ми изпържила много патладжани и аз взех, че си хапнах с хлебец #Cussing out Sad първо прегрешение - на 26-я ми ден /а съм на бобови и варива..../ хубавото е че наближава плодовия и водния, та ще коригирам грешката си ... засега няма да се тегля,че ме е страх ...

# 698
  • Мнения: 2 009
днес ми е въглехидратен и съм яла
закуска-3 сушени сливи
обяд-спагети с кетчуп
вечеря-по-малко количество спагети
между храненията съм нямала точно 4 часа
НО сега ми е нещо гладно и мисля да изям един черен шоколад-не знам дали може, но...
Утре мисля да съм на зеленчуци-салатка от червено цвекло и зеленце
Водата съм си я направила всякак 2 литра
според вас как се справям?

# 699
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Здравейте момичета!
Приключих с втората четворка и днес съм на белтъчини.
Малко се бях отчаяла последните дни, защото въпреки че бях изключително стриктна кантара не отчиташе никакви минуси, а дори даваше плюс.
Започнах да си намалям порциите, но ефект нямаше никакъв...до тази сутрин когато ме изненада МЦ-то  Mr. Green
Съвсем бях забравила, че му е време....И надеждата отово за мен изгря..
Лек и ползотворен на всички!

# 700
  • Мнения: 42
Здравейте момичета /фиданки / днес ми е белтъчен закуската я пропуснах защото ходих на гробището на обяд към 12,30 кисело мляко 1 ч. чаша към 16,30 прясно мляко , две пил. кюфтета и малко кашкавал може да не вечерям въпреки, че изпикох пиле на грила.Не можах да ви прочета какво сте писали днес понеже нямах време на новите /ако има такива/добре дошли а на тези със минусите честито ,а на всички останали лека и отслабваща вечер Hug Hug Hug

# 701
  • Мнения: 5 023
Дотук добре, издържам плодовия, и като си представите че съм цял ден вътре с децата и нямам и работа Sad  Дано да издържа докато си легна Laughing

# 702
  • Мнения: 16
и аз издържах първият си плодов ден, а бях цял ден с Марти в къщи  имах притеснения за този ден, но вече мина след малко се къпеме и лягаме лека нощ до утре. Голяма  Hug Hug Hug за всички фиданки.

# 703
  • София
  • Мнения: 16 223
Белтъчния ден мина лесно. Закуска - 3 сушени сливи, обяд и вечеря - пилешка пържола със салата от домати, следобяд - ябълка.
Да ви питам друго - като готвите за семейството - как опитвате храната. Аз сега правих чушки с месо за домашните и ориз със зеленчуци за мене и близнах 2-3 пъти.
Десито, нещо за цял черен шоколад прочетох. ... Или съм се объркала.
Официално може по 1 ред от него заради антиоксидантите.

# 704
  • Мнения: 102
С голямо закъснение, но да честитя РД на една опитала се при нас фиданка, но напуснала ни  Simple Smile
bebok 86 да си жива и здрава, много късмет и щастие ти пожелавам, и за напред само лични и професионални успехи   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт