Кога най-рано признаци за бременност ?

  • 53 750
  • 213
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 53
На мен ми дойде newsm78, но няма да се отчайвам и може да стане по - нататък , но явно много си мисля затова......Честито на бъдещите вече майки. Надявам се скоро да съм една от вас  bouquet

# 61
  • Мнения: 2 521
Afrodittta,наистина спри да мислиш за това и да си го поставяш като цел.Бебето ще дойде когато се успокоиш и не мислиш само за цикъла и за дните подходящи за забременяване.
Пожелавам ти това да бъде още на следващия месец Hug

# 62
  • Мнения: 879
Момичета, аз постоянно броя дни и пресмятам. давам вид, че не ми пука, но сигурно ълбоко някъде в мен ми пука, и то много Sad....

# 63
  • Мнения: 781
Аз тъкмо се радвах , че не ми е лошо и не ми се гади .......и днес...... Sick
Не съм повръщала , но ми се вие свят , все едно ми е ниско кръвното и ми е кофти на корема

# 64
  • Мнения: 18
Лилия85, има различни мнения по въпроса, някои казват, че веднага са усетили нещо , при други пък не е имало нищо различно и са разбрали чак след закъснението.


а до 7 -8 дни след овулация мога ли да имам някакви признаци или  си внушавам.
Имам болки в яичниците и коремът ми е подут и не усещам вкуса на кафето с цигара.
А да слагам си вагинално утрогестан може ли от него да имам болки .

# 65
  • София
  • Мнения: 10 704
Лилия85, има различни мнения по въпроса, някои казват, че веднага са усетили нещо , при други пък не е имало нищо различно и са разбрали чак след закъснението.


а до 7 -8 дни след овулация мога ли да имам някакви признаци или  си внушавам.
Имам болки в яичниците и коремът ми е подут и не усещам вкуса на кафето с цигара.
А да слагам си вагинално утрогестан може ли от него да имам болки .
де да знам,всичко е възможно...да имаш 7-8 дни след овулация признаци...по -принцип ги дава за по-късен етап,но всеки е индивидуален, а за утрогестана- не,не мисля че може от него да имаш болки, а защо го слагаш вагинално? проблем с черния дроб ли имаш? или къса лутеална фаза? преди да има бременност е добре да се приема през устата освен ако не е един от посочените проблеми,поне така пише и в листовката а по време на бременност вагинално.. аз го взимам след овулация 2*1 сутрин и вечер през устата, а след + тест лекар ми е казвал вагинално...защо не се допиташ отново до лекаря си?

# 66
  • Мнения: 18
Ами казаха ми че се усвоява по добре вагинално.Незнам повече....а да трябва да го пия до края на месеца ако ми дойде го спирам .Това бяха обясненията ,който получих.
Надявам се болките да не са от него а от евентуална бременност само че е прекалено рано,но аз съм много любопитна  и едновременно ме е страх от отрицателния тест.А да щях да забравя да попитам след прегнил тест за бременност няма да е валиден нали?

# 67
  • Мнения: 18
10дни след овулация имам болки в гърдите и ниско долу в корема,но не съм имала зацапване до този момент ,та искам да попитам то задължително ли е или може да се е  имплантирала яйцеклетката без да разбера?
Понеже съм и на утрогестан 3 по 2 вагинално и незнам дали не е от него тази болка.а имам още една седмица до датата за цикъл.

# 68
  • Мнения: 2 617
10дни след овулация имам болки в гърдите и ниско долу в корема,но не съм имала зацапване до този момент ,та искам да попитам то задължително ли е или може да се е  имплантирала яйцеклетката без да разбера?
Понеже съм и на утрогестан 3 по 2 вагинално и незнам дали не е от него тази болка.а имам още една седмица до датата за цикъл.

Съвсем не е задължително да има имплантационно зацапване.
Болките нямат нищо общо с утрогестана.
Успех!

# 69
  • Мнения: 29
Според мен е многоооо рано да говорим за признаци на бременост все още. На мене / имам едно детенце/ се появиха първите признаци едва на второта седмица след като трябваше да ми дойде т.е. имах закъснение 10-на дни, пътувах и ми стана лошо и започнах да повръщам. Тогава се усъмних и на следващият ден си направих тест. Бях  preggo Това всъщност ми беше и единственият момент от цялата бременост в който се чувствах зле. Имах една прекрасна, лека и спокойна 9 месечна бременост. Сега се опитвам да имам 2-ро детенце. Надявам се този месец да се получи.

# 70
  • Мнения: 18
А дали мога да си направя тест утре да речем дали ще е реален .Дали ще се повлияе от прегнила и утрогестана.

# 71
  • Мнения: 119
Привет Мацки и бъдещи мами:)
Много ми е рано да се питам "дали съм бременна" само на 8ми ден след Ову, но от вчера ме боли кръста ниско, и направо ме побърква, не мога да си намеря място. Малко наболяваше на 6ти ден от Ову, после по-силно вчера и днес направо не се трай!
Това дали е възможен признак (супер ранен) на бременност според вас? Само да уточня, че не съм правила нищо, което да предизвика болки в кръста. Не съм болна! И никога не ме е болял кръст, освен ако не съм се скъсала от физически труд Simple Smile
5 дена сме почивка с моя мъж и не мога да си седя на Дто, нито да гледам ТВ. Много неприятно..четох из нета, напълно било възможно да е признак на бременност, но аз исках да чуя от вас мнения, ако някой се е сблъсквал с подобен признак!

# 72
  • Мнения: 39
Добро утро момичета.Реших и аз да Ви пиша.На мен ми доиде на 17.10 по календара за овулация пише че овуто ми е от 28.10 до 02.11.Правихме секс два дни и сега сутрин ми се гади боли ме кръст и яйчниците.Та искам да ви попитам вазможни ли са такива ранни признаци на бременност. newsm78

# 73
  • Мнения: 1 768
Признаците ми дойдоха още след зачеването.Усещах си,че там долу нещо се случва.Не е спирало това напрежение в яйчниците.След пет дена започна и гадене,чувствителност към миризми.Тест ми показа сега още девет дена след зачеването,тази сутрин направих друг тест,който показа същото.Ужасно ми е лощо и имам плънота в корема.В понеделни трябва да ми е датата на менструацията-след 3 дни дефакто.Моля се всичко да е наред.На 24 ноемви съм на лекар.
Аз съм много чувствителна на болка.И овулацията си я усещам всеки месец.А сега знаех,че съм бременна още след овулацията.Но направих вчера тест за всеки случай.
Пожелавам на всички двете чертички и най-важното сладко бебе на финала.

# 74
  • Мнения: 53
Момичета, при всички е различно. Например, сега този месец нищо не усещам освен болки в кръста. Имам само 2 дни закъснение, но едва ли ще е точно сега. Мисля, че най- подходящият момент ще е наистина този, в който не гледаме, дали имаме закъснение или какво ни боли. Е, на мен това ми е почти непостижимо, но реших да оставя нещата така и да се отпусна.Пък току виж месецът с най-малко опити е месецът без цикъл!!!!! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт