Перник-20

  • 59 724
  • 756
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
В центъра имаше нещо - Палавници ли беше или Патиланци не помня... Там дали не правят такива неща? newsm78

Да, само за този център намерих инфо в интернет, май се казваше Пакостник, но нещо от снимките, които са публикувани в сайта им, ми се стори че почти няма играчки и забавления за децата. Имаше само една пластмасова къща и десетина играчки, така че това ни остава като краен вариант. Затова исках инфо и за други парти-центрове в Перник, за този в квартала също. Дано Билка ми пише на личния ако знае повече за него, дори само телефон ако може, за да се свържа с тях, ако трябва и на място ще отидем да го видим.

# 16
  • Перник
  • Мнения: 257
Аз знам за един център където се правят рождени дни  казва се Палавници и се намира на улица Вардар 4 (във вътрешния двор на блока) там се предлага  целодневна, полудневна грижа за деца както и рождени дни мисля че има и занималня за ученици от 1 до 4 клас.Преди няколко седмици ходех до там с една приятелка за да попита за рождения ден на брат си и си спомням че и бяха казали че за няколко часа парти за деца се заплаща 30 лв и допълнително може да се осигури клоун и т.н Там си има меню от което можеш да поръчаш за децата каквото прецениш за добре, но не е задължително. Ето и телефон за връзка ако решиш може да се обадиш и да питаш 0883324279 и 0886431466

# 17
  • Мнения: 183
aemi много ти благодаря за информацията, задължително ще се обадя. Дано се получат нещата, за да е доволна каката. РД-то е в началото на ноември, но искам отрано да си подготвя нещата. После ако искате ще споделя как е минало и дали сме останали доволни. Благодаря на всички!   bouquet

# 18
  • Перник
  • Мнения: 396
.......... Имаше само една пластмасова къща и десетина играчки, така че това ни остава като краен вариант................

Този в Квартала е същият или поне беше последният път, кога бях там.

# 19
  • Мнения: 154
Добре дощли на новите мами и мерси за пожеланията.
Има и още един детски център-до СБА  в квартала.От скоро е.

# 20
  • Мнения: 3 372
Записвам се и аз в новата тема ама нямам време да чета и пиша, че използваме хубавото време и сме все навън Crazy

# 21
  • Мнения: 31 400
Запис.  bouquet

# 22
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Хайде и аз в новата тема  Sunglasses Отчетните теми вече се заключват на 50 страници, да, така пише, така че в тази имаме да си пиииишем...

Добре дошли на новите мами  Hug
Лиске, а кажи повече за новия детски център в Изток - аз за пръв път чувам за него  Embarassed
И, между другото орехите започнаха да падат  Wink

Ние сме добре, в дългия уикенд си бяхме вкъщи, аз успях да поизчистя,с Калоян правихме курабийки - от 2 седмици искаше, най-после успяхме и той много ми помага.  Вчера следобед си направихме хубава разходка из кварталО  Mr. Green мам си купи малко дрешки, а тати и детенце - малки метални колички - това ни е новата страст, ще правим кУлекция и вече имаме десетина  #Crazy

# 23
  • Мнения: 126
Цоп и аз в новата тема!
Боби, честит рожден ден със закъснение! Желая ти да си много щастлива и здрава!  bouquet

# 24
  • Мнения: 154
Светле края на другата седмица освен ще доидем до вас да ми дадеш,или пък можете да ни доидете на гости и да ни донесете.Наще днес или утре ще ги събираме.

# 25
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Светле края на другата седмица освен ще доидем до вас да ми дадеш,или пък можете да ни доидете на гости и да ни донесете.Наще днес или утре ще ги събираме.


Боби, минете някой следобед. Края на другата седмица е ОК, тъкмо ще има повечко, че те в последните дни почнаха да падат.

# 26
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Искам и аз орехи пък  Crossing Arms  Mr. Green
Светле, видях ви в квартала, бяхте много сладки  Hug

# 27
  • Мнения: 162
Честит рожден ден на Лиса, да си жива и здрава, щастлива и обичана! Извинявай, че е със закъснение, но все не остава време. Сега Габи заспа, а аз чакам бебо да се събуди и имам няколко минути. Поздрави и на всички останали, нови и ветерани.

# 28
  • Мнения: 852
Здравейте бандата Hug
Доста съм поизпуснала,
първо Честит рожден ден на Лиска с пожелание за много здраве,късмет и всичко най-добро.
А всички честита нова темичка  Party

# 29
  • Перник
  • Мнения: 396
Момичета, преведоха ли ви детските този месец? Аз съм в ЦКБ и нищо Twisted Evil И за инвалидните нищо не е превеждано, казали, че общината нямала пари Shocked

Общи условия

Активация на акаунт