Перник-20

  • 59 654
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 379
Момичета,моля ви препоръчайте ми добра пернишка маникюристка. Искам да ми сложи покритие,но и да рисува хубаво. Аз ходя от доста време при една,но нещо напоследък не съм доволна и искам да я сменя.  bouquet
Сестра ми ходи при една но тя е в Албените в новото зелено блокче срещу кафе Либерте и е доволна и хубаво рисува.Ако ти е удобно за ходене ще я попитам за телефон
Аз живея в Албените. Давай телефона. Peace

# 46
  • Мнения: 31 265
Момичета,моля ви препоръчайте ми добра пернишка маникюристка. Искам да ми сложи покритие,но и да рисува хубаво. Аз ходя от доста време при една,но нещо напоследък не съм доволна и искам да я сменя.  bouquet
Сестра ми ходи при една но тя е в Албените в новото зелено блокче срещу кафе Либерте и е доволна и хубаво рисува.Ако ти е удобно за ходене ще я попитам за телефон
Аз живея в Албените. Давай телефона. Peace
Съветвам те да отидеш при Лина в хотел Струма. Винаги е била най-добрата в Перник.

# 47
  • Мнения: 379
Момичета,моля ви препоръчайте ми добра пернишка маникюристка. Искам да ми сложи покритие,но и да рисува хубаво. Аз ходя от доста време при една,но нещо напоследък не съм доволна и искам да я сменя.  bouquet
Сестра ми ходи при една но тя е в Албените в новото зелено блокче срещу кафе Либерте и е доволна и хубаво рисува.Ако ти е удобно за ходене ще я попитам за телефон
Аз живея в Албените. Давай телефона. Peace
Съветвам те да отидеш при Лина в хотел Струма. Винаги е била най-добрата в Перник.
Знам,но тя имя два основни недостатъка. Първо ми е далече - аз съм в квартала и съм с бебе. И второ има страшно много клиенти и едва ли може да ме вмъкне скоро, а аз съм на зор,защото покритието ми почти падна и не могада си гледам ръцете в този безобразен вид. Sad

# 48
  • Мнения: 22
Хайде и от мен едно записче. Peace
Лиске поздравления за страничката.  Hug
Добре дошли на новете маичета.  bouquet

# 49
  • Перник
  • Мнения: 277
Мили дами,зарадваха ни с топлата вода още в 5.00ч. в неделя.Аз съм в квартал "Изток".Не се отчайвайте значи,скоро и при вас ще е.
И аз съм чула,че май няма да имаме парно тази година,но мен не ме бърка,и без това не ползваме.Нищо ,че ще сме със зимно бебе - има си и други източници за отопление,не да плащам космически сметки за хладки тръби.
Междудругото ви поздравявам,че дочакахме поне топлата вода.

# 50
  • Перник
  • Мнения: 4 863
E, честита ви топла вода! Боже, с какви неща се поздравяваме в 21 век!  Rolling Eyes А за парното - май всяка година по това време се чува, че няма да има, пък после го пускат. Мен не ме касае особено, но трябва да предупредя нашите да се замислят за алтернативно отопление, още повече че гледат Калоян.

На Криско мамата, не мога да помогна с маникюристка по простата причина, че съм ползвала такава само веднъж в живота си  Embarassed - тази в салона на Ефтим, май се казваше Милена. Рисува ми цветенца на 2 нокъта, но колкото за толкова, и аз мога  Wink Та, нямам база за сравнение, но товага бях доволна,че лакът ми издържа цяла седмица, а мия съдове редовно  Peace

Ходихте ли в "Плюс"? Ние го посетихме в събота - не съм очарована. За мен е просто по-просторен и чист вариант на "Т-маркет". "Малките цени" са за неща с неизвестни за мен марки и произход Румъния. И все си мисля, че на тази площ можеше да има повече неща  Thinking Плодовете и зеленчуците мисля са добри (свежи), явно тиквите са на сметка - една баба пред нас купи 2  Mr. Green Аз понеже не помня и не сверявам цени, така се ориентирам - щом пенсионерите купуват нещо, значи е е евтино, те нали проверяват навсякъде  Laughing

Вчера с Калоян правихме торта. Щях да ви почерпя виртуално, но забравих фотоапарата, та евентуално утре  Wink

# 51
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Дамммм, топлата вода дойде вчера и снощи кат се намъкнах в банята направо забравих да изляза  Embarassed   bath1 голям кеф  Mr. Green
Светле, сори за тъпия въпрос, но това "Плюс"  къде се намира? Хич не съм чула за нов магазин Embarassed

# 52
  • Мнения: 126
Боби, Мишле, нещо ново около яслената група в Църква?
Аз вчера ходих отново в Мошино и вече окончателно стана ясно, че няма да я бъде работата там. Можело и да се отворят места, ама евентуално януари, февруари, когато много деца боледуват и се отказват. В процес на разговор директорката като разбра, че не живеем в района и ми каза, че децата от Мошино имали предимство и повече да не ходя там. Така ли е по закон? Rolling Eyes А защо тогава ми приеха молбата... може би, за да се застраховат, ако децата не им стигнат, тогава със сигурност щяха да звъннат да сме при тях... в това съм убедена.  Crossing Arms Просто не се сетих да питам защо въобще са ни вкарали в списъците. Директорката каза още да сме си били настоявали в нашия квартал да отворят ясла. Ама то не е само до нашето желание... Tired

Хубав ден на всички! Hug

# 53
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Виктоалия, "Плюс" е в Мошино, пред 1-ви блок (съвсем близо до светофара). Аз го знам, щото родителите ми живеят там и Калоян следи целия строеж отблизо  Mr. Green Като не ти е в района, няма как да го знаеш, а и те не направиха никаква кампания за откриването - в сряда всичко си беше спокойно, а в четвъртък следобед  вече излизаха хора с торби  Thinking

Бибита, и аз чух,че приемат с приоритет деца от Мошино, та вече почвам да се замисля дали да не се "пренесем" при нашите  Wink Иначе ще трябва да водим Калоян в детската градина в Църква, или някъде в центъра, но и в центъра едва ли ни чакат с отворени обятия и остава наше село  Confused А тая директорка къде живее?То, ако се решаваха всички проблеми само с настояване, живота щеше да е прекрасен  Peace
А, бях ви обещала торта:  http://www.facebook.com/photo.php?pid=174223&l=55f59496c0&id=1677228630

# 54
  • Мнения: 13
Боби, Мишле, нещо ново около яслената група в Църква?
Аз вчера ходих отново в Мошино и вече окончателно стана ясно, че няма да я бъде работата там. Можело и да се отворят места, ама евентуално януари, февруари, когато много деца боледуват и се отказват. В процес на разговор директорката като разбра, че не живеем в района и ми каза, че децата от Мошино имали предимство и повече да не ходя там. Така ли е по закон? Rolling Eyes А защо тогава ми приеха молбата... може би, за да се застраховат, ако децата не им стигнат, тогава със сигурност щяха да звъннат да сме при тях... в това съм убедена.  Crossing Arms Просто не се сетих да питам защо въобще са ни вкарали в списъците. Директорката каза още да сме си били настоявали в нашия квартал да отворят ясла. Ама то не е само до нашето желание... Tired

Хубав ден на всички! Hug
че коя е пък директорката че толкова му вдява ......... ?

# 55
  • Мнения: 21
Здравейте и от нас. Hug
Ние вчера бяхме на консултация станали сме вече 6,00кл. и 59см. биха ни и ваксината,но не тази от зд.каса а си купих Пентаксим и нямаме никакви проблеми само заплака докато доки вкарваше лекарството. Peace
На Криско мамата ходили на маникюр?
Момичета искам да ви питам за информация за Матерната,попадна ми темичка че когато се пие Матерна качваш повече килограми през бременността.Аз качих 30 кл. като почти 20 от тях ги качих след като почнах да пия Матерна при вас как е било? Thinking

# 56
  • Мнения: 379

На Криско мамата ходили на маникюр?

Още не съм. Чакам да минат поне 1-2 седмици,за да ми поизрастнат малко ноктите,че този дипинг така ми ги изтощи,че в моментаса тънки като вестник и се чупят и от най-малкото. По 3-4 пъти на ден пиля нещо ново счупено #Cussing out Направо не ми се говори.

# 57
  • Мнения: 126
Момичета, от къде мога да купя прополис?
Някой има ли представа дали е виждал на пазара в дквартала да се продава  мед и прополис. Никога не съм го обхождала и не съм наясно освен магазините дали има полдове, зеленчуци и подобни продукти.
Ако пък някой е виждал на пазара в центъра, ще ходя и до там... просто ми се искаше, ако има по-наблизо.

# 58
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Бибита, на пазара в квартала останаха и няколко сергии с плодове и зеленчуци. Последния път се замислих, че стават все по-малко  newsm78 Мед нямам спомени да съм виждала. По-вероятно е да намериш прополис в центъра,но нека и другите да кажат  Peace

# 59
  • Мнения: 109
Здравейте сладурки  bouquet Hug
Добре, че сте вие, та да научавам новините от Перник и КварталО( 'щото нели той си е отделна институция Mr. Green )
Добре дошли на новодошлите, добри пожелания за бъдещите мами и много целувки на малки, големи и още по- големи разбойници.
Билка, как си момиче? Радвам се, че те виждам по- често е темата. Hug
Мимка, слушат ли твоите мъже? Grinning Ще те замоля от мое име да ухапеш едно пухкаво краче и дупе Laughing
Ели нещо ми се губи-сигурно много се труди и тя като мен и няма време.
Светле, какво стана с детенце? Водихте ли го на консултация?
На Криско мама, извинявай за тъпия въпрос душа, ама какво е дипинг newsm78

Иначе ние сме добре.Вики е ОК. Раната на брадата зарастна и сега го мажеме с контрактубекс, за да се заличи белега доколкото може.
Искам да ви кажа, че ако имате легло на два етажа или искате да си купите/направите такова бъдете внимателни при избора и го обезопасете възможно най-много. Вчера една майка ми показа какво двойно легло си купили и направо се шашнах- на гоното легло отстрани  по средата имаша една извита П-образна тръба не по-висока от пет пръста, около 10 см #Crazy Е представете си как едно дете ще се пази да не се метне отгоре- ми те се въртят, търкалят...Ужас направо.
Иначе Вики ходи на училище, но го мързи да става и сме на увещания, подкупи и заплахи Mr. Green Вечер не иска да си легне а после ...Казва, че много били бебешки нещата дето ги  учат-като за детската ясла-той всичко си знаел и е малко отегчен, но иначе му харесва. bowuu

Хубав ден на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт