Перник-20

  • 59 675
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Искам и аз орехи пък  Crossing Arms  Mr. Green
Светле, видях ви в квартала, бяхте много сладки  Hug

Ами идвай да събираш  Mr. Green на мен вчера не ми остана време да свърша тая работа, значи днес дворът ще е засипан.
И аз те видях. И ти беше много сладка.  Hug Мишка не успях да я видя.
Наде, аз детски не получавам, та поне за това не се ядосвам  Wink

# 31
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Мишка беше на бабиндом  Mr. Green

А пък аз мислех, че няма детски заради празниците  newsm78

# 32
  • Мнения: 336
Здравейте майчета!
На мен скоро ми предстои да стана една от вас и вече имам чувството, че ще се побъркам. Такива трески ме тресат по повод раждането. Но всички казват "И това ще мине..." Grinning

Скоро ми казаха, че трябва още преди раждането да говоря с някой педиатър, за да може когато се приберем с бебока да дойде вкъщи, за да го види.
Молбата ми е да ми препоръчате някой педиатър, от когото сте доволни, защото аз хал-хабер си нямам! Rolling Eyes
Аз живея в квартала, но и педиатър в центъра ми е ОК.

И ви благодаря!
Ох, да стискате палци!:)))

# 33
  • Мнения: 379
Здравейте майчета!
На мен скоро ми предстои да стана една от вас и вече имам чувството, че ще се побъркам. Такива трески ме тресат по повод раждането. Но всички казват "И това ще мине..." Grinning

Скоро ми казаха, че трябва още преди раждането да говоря с някой педиатър, за да може когато се приберем с бебока да дойде вкъщи, за да го види.
Молбата ми е да ми препоръчате някой педиатър, от когото сте доволни, защото аз хал-хабер си нямам! Rolling Eyes
Аз живея в квартала, но и педиатър в центъра ми е ОК.

И ви благодаря!
Ох, да стискате палци!:)))
Здравей и добре дошла. Спокойно няма нищо страшно.  bouquet
За педиатър д-р Куковска в детската поликлиника в центъра. Ние сме при нея и сме много доволни. Peace

# 34
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Anelliya, добре дошла при нас  Hug Спокойно, ще мине раждането, всичко ще е наред и после ще се чудиш защо си се тревожила толкова  Wink За педиатър - доволна съм от д-р Любомирова в "Св. Иван Рилски", в центъра. Тя е и хомеопат.

# 35
  • Мнения: 162
Anelliya, добре дошла. Наистина трябва да си намериш педиатър предварително, който да поеме детето ти още след изписването. Моите деца са при Красимира Станкова, в поликлиниката. Добра е и Ани Янкова в болница Св. Иван Рилски /до втора поликлиника/. Леко раждане и успех, ако запазиш спокойствие и не се паникьосваш, всичко ще мине ОК, няма защо да се боиш, жените раждат от край време и то по няколко пъти.  bouquet

# 36
  • Мнения: 379
Момичета,дойде ли топлата вода при вас? При нас още я няма #Cussing out

# 37
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Не няма и май не се знае кога ще я пуснат Close. А се носят слухове, че може и парно да няма тая година ooooh!

# 38
  • Мнения: 336
Много ви благодаря! Много сте мили!
Аз направо така съм се оплела - имам чувството, че все изпускам нещо...Simple Smile

# 39
  • Мнения: 379
Мъжът ми току-що звъня до ТЕЦ-а и му казаха,че веднага щом станат готови днес щели да я пуснат. Е да ама аз не издържах повече и си стоплих вода и се изкъпах. Sick

# 40
  • Мнения: 21
Анелия добре дошла при нас   bouquet.
Не се притеснявай всичко ще мине добре.При кой ходиш на консултация и решила ли си къде ще раждаш?
момичета ще чакам новини за топлата вода ние все още сме на Рударци. Hug

# 41
  • Мнения: 336
Анелия добре дошла при нас   bouquet.
Не се притеснявай всичко ще мине добре.При кой ходиш на консултация и решила ли си къде ще раждаш?
момичета ще чакам новини за топлата вода ние все още сме на Рударци. Hug
Благодаря ти!

На консултации ходя в Токуда при д-р Кръстанова. Там мисля и да раждам!
А това с топлата вода е поредната простотия - може ли това да се случва в 21 век... Просто нямам думи!

# 42
  • Мнения: 13
Здравейте майчета!
На мен скоро ми предстои да стана една от вас и вече имам чувството, че ще се побъркам. Такива трески ме тресат по повод раждането. Но всички казват "И това ще мине..." Grinning

Скоро ми казаха, че трябва още преди раждането да говоря с някой педиатър, за да може когато се приберем с бебока да дойде вкъщи, за да го види.
Молбата ми е да ми препоръчате някой педиатър, от когото сте доволни, защото аз хал-хабер си нямам! Rolling Eyes
Аз живея в квартала, но и педиатър в центъра ми е ОК.

И ви благодаря!
Ох, да стискате палци!:)))
леко раждане

# 43
  • Мнения: 379
Момичета,моля ви препоръчайте ми добра пернишка маникюристка. Искам да ми сложи покритие,но и да рисува хубаво. Аз ходя от доста време при една,но нещо напоследък не съм доволна и искам да я сменя.  bouquet

# 44
  • Мнения: 21
Момичета,моля ви препоръчайте ми добра пернишка маникюристка. Искам да ми сложи покритие,но и да рисува хубаво. Аз ходя от доста време при една,но нещо напоследък не съм доволна и искам да я сменя.  bouquet
Сестра ми ходи при една но тя е в Албените в новото зелено блокче срещу кафе Либерте и е доволна и хубаво рисува.Ако ти е удобно за ходене ще я попитам за телефон

Общи условия

Активация на акаунт