мнението ви за биде

  • 22 547
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Биде имаме само в личните си бани. В тоалетната за гости- нямаме. Не ми дреме дали ще им липсва.  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 111
Аз пък за първи път ползвах биде, когато се изнесохме в лукс апаратaмент под наем и страшно ми хареса. Сега в новата къща задължително ще сложа. Чудя се между хигиеничен душ и дъска с биде newsm78.
Не мога да разбера как може да се нарече бидето гнусно - това май е мнение само на НЕизползвалите биде. Според мен е доста по-хигиенично да се използва и вода след 00, а е несравнимо удобство (вместо да търчиш към банята, да се събличаш.....).
Препоръчвам с две ръце.

# 17
  • Мнения: 13 512
Биде-дъска е по-удобна от душа. С душа трябва да се присегнеш да го вземеш, ако не ти е на ръка разстояние, да го държиш, струята  да му нагласиш..после да го спреш..
Слагай дъска и не го мисли

# 18
  • Мнения: 835
Аз ползвам биде от 5 години и смятам, че това е изключително удобство. Препоръчвам!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Биде имаме само в личните си бани. В тоалетната за гости- нямаме. Не ми дреме дали ще им липсва.  Wink
точно като у нас! В тоалетната, където е сложено нашето не влизат външни хора. Гостите ползват друго WC.
Също да подчертая, че слагането на биде е едно от най-добрите решения, които взехме. В началото и аз не бях особено ентусиазирана, но мъжа ми бе категоричен! Несравнимо удобство! Нашето е отделно и е до тоалетната чиния.  Peace

# 20
  • Мнения: 2 153
И аз съм "за", въпреки че нямам вкъщи...

# 21
  • Мнения: 1 167
Аз като виждам каква мръсотия се събира под ръба на дъската, и като знам че струята вода на битето дъска идва от там  Sick Освен това как  поддържате чистотата - с четката за тоалетната ли? Интересно ми е да разбера. Нямам биде, но мислихме един ден да си сложим такова с душ.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 309
Супер е,не съжалявам че сложихме,макар да го смятах за ненужно.И нашето е отделно и е до тоалетната чиния.Засега само аз го ползвам,защото сме и новодомци  едва от вчера.
Аз лично с душче до тоалетната не се оправям,колкото пъти се мия така в майка ми мокря направо цялата тоалетна.

# 23
  • Мнения: 13 512
Аз като виждам каква мръсотия се събира под ръба на дъската, и като знам че струята вода на битето дъска идва от там  Sick Освен това как  поддържате чистотата - с четката за тоалетната ли? Интересно ми е да разбера. Нямам биде, но мислихме един ден да си сложим такова с душ.
nikakawa, ама никаква мръсотия не се събира. Чак станах сега да я  вдигна и погледна. Бидето се мие без четка. само с препарат и вода. А дъската изобщо не се цапа. не знам вие какво си представяте. Ама в бидето не падат неща като в тоалетната.

# 24
  • Мнения: 1 167
monda може би аз не съм наясно. Мислих, че биде дъска се нарича комбинираната тоалетна чиния с биде. Твоето явно е отделно. Но мисълта ми е когато и двете са в едно, не се ли събира мръсотия както в обикновената тоалетна?

# 25
  • София
  • Мнения: 2 896
От зор да сложа биде си намалих душовото пространство, въпреки нелепите съвети на майстора, от рода на "за кво ти е тва биде?та и него да трябва да миеш"
В майка ми винаги сме имали, а в преходни жилища, където съм живяла ми е било неудобно с душа. На твое място, ако размерите на банята го позволяват, бих си сложила отделно биде. Някакси не ми се съвмещават двете функции - тоалетна - биде. Ама тва си е мое усещане де.

# 26
  • Мнения: 13 512
eто това е
. Къде да се събира мръсотия? всичко отива в канала

# 27
  • Мнения: 13 512
На малкото ми дете вечерният тоалет е много по-удобен и приятен  на бидето, отколкото да се съблича гола и да си пуска душа. Като сме в хотел , го прави с неохота. За нас,по-големите също.

# 28
  • Мнения: 2 926
Няма нищо по-удобно от бидето  Peace
Стига, разбира се да имаш място да си го позволиш.

# 29
  • Мнения: 1 167
eто това е
. Къде да се събира мръсотия? всичко отива в канала

Нали си гледала рекламата на доместос ли беше, на тоалетно пате ли  newsm78 "Как убивало микробите дори под ръба на тоалетната чиния". Не се ли събира същото нещо и при комбинираната тоалетна с биде? Това се опитвам да разбера.

Общи условия

Активация на акаунт