Как се гладят бебешките дрешки?

  • 17 377
  • 183
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 334
Всико гладя на пара.

# 61
  • Мнения: 11 028
Гладех изключително рядко, само най-измачканите дрехи. Не съм се замисляла с пара или без.

# 62
  • У нас
  • Мнения: 304
Всичко гладя на пара,не  се овлажняват!

# 63
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Честно казано, не съм се замисляла по въпроса. Гладила съм дрешките на дъщеря ми, както гладя и нашите.

# 64
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз също всичко гладя с пара, така ми изглеждат по-добре дрехите.  Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 3 524
гладя ги и досега така както и нашите- понякога с пара, понякога- без. Peace

# 66
  • Мнения: 1 394
Амии....гладя ги ,като всички останали дрехи-то не е манджа и да се чудиш каква подправка е подходяща за супа топчета и каква за тас кебап... Wink...А за влагата....ами нали преди това си ги прала?.... newsm78....следователно пак са били влажни.... Wink

# 67
  • Мнения: 307
Всичко гладя на пара,не  се овлажняват!

И аз  Peace

# 68
  • Мнения: 467
Боже, какви въпроси си задавате   Joy
С бактерии то ще се сблъска още от раждането. Даже на цицата на мама ще ги има, не можеш го опази от тях  Wink Пък за гладенето - не е задължително, ако те притеснява, важното е да са изпрани.

# 69
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
С пара гладех и все още гладя всичко-не само на детето, а и нашите дрехи.Обичам да гладя, релаксирам тогава.Различното докато беше бебе е, че гладех нейните дрешки от вътрешната страна(както сега гладя бельото и)

# 70
  • Мнения: 344
Аз понеже не обичам да гладя, се надявам да свикна заради бебешките дрешки. Praynig

# 71
  • Мнения: 641
и аз си гладя с пара,нямам проблеми.

# 72
  • Мнения: 2 013
Гладя така както и нашите дрехи,без пара и нищо особено.Просто колкото да не са намачкани. Peace

# 73
  • Мнения: 215
С пара, нямам проблем с овлажняване на дрехите.

# 74
  • Мнения: 5 026
На пара гладя.

Общи условия

Активация на акаунт