LaRedoute.fr - 133 - Всичко за поръчката

  • 38 695
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 114
Момичета, снощи пуснах поръчка, но се оказа, че в картата едва днес са се появили парите, които предполагах, че трябва вече да са там... В кошницата си седят сртикулите, мейл с потвърждение на поръчката не съм получила... мога ли спокойно пак да я пуснат или има някаква опасност сега, когато вече има пари в картата да си блокират сумата...?! Ама и аз как го обясних, дано някой ме е разбрал...

Няма опасност. Пускай я пак. Тя не е имала нужната сума, така че давай смело. Правила съм го и аз тоя номер. Обикновено получавам СМС от моята ПИБ, че сумата не е достатъчна. Успех!  Hug

# 736
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Абсолютно има логика, но нали имаше и някакъв вариант, в който чак след дни си дърпат парите и малко се обърках... Благодаря! Стискайте ми палци за дигиталната рамка Crazy

В този ред - някой да я е получил, някой да я похвали...?!

# 737
  • Мнения: 118
Здравейте, имам следния проблем. Искам да си променя постояния адрес на доставка, обаче не ме финализира, все ме връща на полето Contact, което не е задължително, намира се под фамилията ми, какво да напиша там  newsm78

# 738
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Там ако не се лъжа трябваше да бъде адреса, но без препинателни знаци...

# 739
  • Мнения: 118
пробвах не е адреса, като пример ми дава да напиша мадам Дюран, ама като си напиша моето име не ме пуска

# 740
  • Мнения: 82
Здравейте, момичета! Някой поръчвал ли е http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324140175&a … 6&Mode=Update това яке? Може ли да му се сваля качулката? Бива ли го - става ли за зимата?

# 741
  • София
  • Мнения: 2 296
Абсолютно има логика, но нали имаше и някакъв вариант, в който чак след дни си дърпат парите и малко се обърках... Благодаря! Стискайте ми палци за дигиталната рамка Crazy

В този ред - някой да я е получил, някой да я похвали...?!
Тогава излиза,че ще обработват поръчката ръчно...
Но при недостатъчна наличност няма никакъв шанс да мине поръчката.

Рамката я получиха вече няколко момичета,в темата за кодове има и снимки и отзиви.

# 742
  • Мнения: 472
Може ли някой да даде линк към елека за 1 евро,че не го намирам

# 743
  • Мнения: 118
никой ли не е правил скоро нова регистрация да ми помогне  baby_neutral

# 744
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Аз правих регистрация скоро и точно на това поле запънах като теб... пробвах какво ли не и в крайна сметка май ме "пусна" като написах адреса... ползвах указанията в този линк и на всяка стъпка гледах какво е обяснено да се пише...

# 745
  • Мнения: 118
значи трябва да съм упорита, благодаря все пак за инфото  Hug

# 746
# 747
  • София
  • Мнения: 1 210
Благодаря на Cvetelinka за пояснението!

# 748
  • София
  • Мнения: 940
Може ли някой да даде линк към елека за 1 евро,че не го намирам

Няма го сега. Сутринта го бяха пуснали. Иначе се намира при детската колекция якета при Албанците.

# 749
  • Мнения: 11
момичета някой вече получи ли това
http://www.laredoute.fr/vente-double-couette-4-saisons-synthetiq … &numberpage=3
моля ви дайте отзиви
Hug

Общи условия

Активация на акаунт