Време наближава и ЮНЧЕТА 2010 да се появяват!!

  • 21 799
  • 470
  •   1
Отговори
# 450
  • Германия
  • Мнения: 71
Привет и от мен - Натали. Аз съм на 37 г. и това е първата ми бременност след дълги години неуспешни опити, учене, кариери, живот в чужбина. Вчера лекарката ми потвърди новината и аз и съпругът ми /45 г./ сме в логичната еуфория. Дори самото произнасяне на фразата "бременна съм" е толкова несвойствено и трудно за вярване след всичкото надяване....признателна съм, че съществува този форум и в частност нашият подфорум за да споделя радостта и вълнението си. Пожелавам на всички лека бременност и много позитивно настроение!
katjushka не си единствената с целодневно гадене - и при мен е така от няколко дни. Живея отдавна в Германия и лекарката ми изписа Vomex A, което предполагам се намира само тук.
Това, което обаче ме тревожи повече е, че не мога да спя. Няма определена причина за това, просто не мога да заспя, а ако все пак успея -  се събуждам в 3 или 4 и край. Чувствам се изтощена - трета вечер само с няколко часа сън. Предполагам е изключително нездравословно и за мен и за бебчо, но нищо не мога да направя. Лекият билков чай /горски плодове/ с мед не помага, а сънотворно не смея да пия. Някой друг с подобен проблем?
Апропо, има ли сред юнските мами други, които са в Германия?

Лек и безгадещ се вторник на всички от мен и бебчо /7.7 мм - с вчерашна дата/!

# 451
  • Мнения: 339
Natalie Nikol  аз също не мога да спя или по-точно не мога да заспивам вечер и ако заспа се будя постоянно, но сутрин явно вече съм изморена и като заспя към 5ч. до 10ч. не мога да се събудя. От начало си мислех, че е от еуфорията от бременността, но понеже вече мина 1 седмица през, която само една вечер съм заспала нормало си мисля, че явно си е от самите хормони на бременност. Много се надявам този период да отмине. Мисля, че и още една мама се оплакваше от този проблем.

# 452
  • Мнения: 5
Честито, mama jeia,  Simple Smile!!!. И на всички мами, които са видяли тупкащата точица. Много е радостна тази новина след дългото чакане. За мен то ще е още една седмица и незнам как ще издържа. Притеснявам се, гледам да не мисля за глупости, а как ми е лошо в момента  Mr. Green. Първа бременност ми е, много желана и дълго чакана. Изникват ми хиляди въпроси в главата и добре, че ви има момичета, защото тук намирам абсолютно всички отговори. Чета ви редовно и се успокоявам  Hug Прегръщам ви всички!!!

# 453
  • Мнения: 5
Мама Жея, Честито!!! Направо ми тръгнаха сълзи от вълнение (нали сме много чувствителни   Blush)
Натали, добре дошла! И аз не мога да спя или поне ми е трудно да заспивам вечер, чувствам се ужасно пренавита.

# 454
  • Мнения: 2 891
Нямам нито един от споменатите симптоми, като изключим подутия корем  Rolling Eyes Чакам да дойде първия преглед идната събота и да видя и сак, и сърчице на куп. Като втора бременност по лесно го приемам, но изживявам някакъв стрес от последващото седене в къщи и ужасния първи месец след раждането на бебето. Най-много ме е стах, че пак няма да уцеля системата с кърменето и ще ми се наложи да дохранвам. Абе... изобщо защо ли ви ги пиша тези? Само ви развалям приповдигнатото настроение.

# 455
  • Мнения: 0
Здравейте, аз със спането съм добре, но с гаденето вече не знам какво да правя. Тъкмо мислех че ми е поодминало 2,3 дена ми нямаше нищо, но ето че тази сутрин пак ме споходи гаденето.Лошото при мен е че мисля че не е от глад защото сутрин не съм гладна а дори като пробвам да хапна нещо Stop уж да не ми се гади и ми се повдига още повече .Но хубавото е че това е само сутрин до обед вече съм добре.Аз днес следобед съм на лекар да видим какво става с бебо и дали вече е пораснало и утре се надявам да се похваля .

# 456
  • Мнения: 339
jj okocha, мъжът ми се е настроил по същия начин като тебе, мисли си само как първия месец няма да може да се наспива и през три часа ще мие и изварява шишета и ще прави мляко. И както той си казва докато мине едното хранене идва ред на другото. Затова аз пък се настройвам този път да съм по настоятелна и да мога да се преборя с това трудно кърмене, дано и бебето да е на същото мнение като мен.

# 457
  • Мнения: 0
 а за списъка и аз съм за и мога да се представя на 27 години съм и ми е първа бременност желана а терминът ми е за 2 юни

# 458
  • Мнения: 344
честито на всички чули сърчица Heart Eyes
и добре дошли на новоприсъединилите се мами Hug



правя вече темата Wink Peace
не знам дали няма да е по-лесно да си изпращате име, термин, град, поредна бременност на Tanija на ЛС newsm78 тя да каже как ще и е по-удобно Peace

# 459
  • Мнения: 58
добре дошле на новите бъдещи мами аз проблем със съня имам но обретно но вашия по цял ден сменям леглата посвърша някоя работа и пак много ми се спи вчера тъкмо се похвалих че нямам гадене и хоп започна се пэрво вечерта после днес сутринта вече и любимото ми кафе не си пия а за апетита ми той е огромен само мисля какво да сложа в устата си немога да се контролирам-благодаря на мамчетата наели се с тежката задача да ни украсят темата  bouquet

# 460
  • Мнения: 344
момичета, давайте предолжения за заглавия Wink
а за да е по-лесно намирането им, ви моля да ги пишете в червено за да се открояват Peace

# 461
  • Германия
  • Мнения: 71
Веднага се включвам с предложение за име на темата:

Близначе или Раче - Юнско съм юначе!
[/size]

Ще се радвам и с друго ако мога да помогна, освен с предложения, понеже съм си в къщи по цял ден.

Допреди малко гледах филми от израждания и да си призная целия ми кураж се изпари. Направо пищях от ужас!!! Има ли някой, който обмисля като мен Цезарово сечение по свой избор? Дано не звуча като пъзла, но на моите години /37/ и с моето сърце, за първо раждане просто не мога да си представя....................

# 462
  • Мнения: 189
Аз също мога да помагам в оформянето на темата,но някой трябва да каже с какво точно,че не съм много на "ТИ" с товаSimple Smile
А относно заглавие на тема,моето предложение е:
Юни месец е далече,но в мене има мъничко човече.

# 463
  • Мнения: 30
Natalie Nikol, и аз живея в Германия. Ако искаш пиши ми на лични.

А за раждането аз се надявам да стане естествено, разбира се ако докторите не препоръчат цезарово по медицински причини.

Момичета, кажете на кого да изпращаме инфото за началната ни страничка? По-лесно ще е така отколкото някой да трябва да прерови цялата тема от началото.
Аз си мисля, че е хубаво да включим име, коя бременност е, термин, град - т.е. все неща, които не трябва да се обновяват често, че иначе ще е много работа.
Какво мислите?

# 464
  • Мнения: 339
В коремчето на мама расте, усмихнато юнско дете

Общи условия

Активация на акаунт