Време наближава и ЮНЧЕТА 2010 да се появяват!!

  • 21 784
  • 470
  •   1
Отговори
# 465
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Аз, пък заспивам с кокошките  Mr. Green, и се събуждам рано, към 4ч.  #Crazy Явно това се случва с повечето Peace За сега, гаденето липсва, или поне се опитва. Чат-пат ми прилошава  Sick, но удържам фронта  Heart Eyes

Идеите са ви страхотни, за име на новата тема  Crazy
Честито на виделите сърчица   bouquet Crazy Аз малко ще почакам  Tired в Англия системата е по-различна  Whistling

# 466
  • Мнения: 344
NancyB Таня се е заела със списъка, писала съм няколко поста преди това Peace
правя вече темата Wink Peace
не знам дали няма да е по-лесно да си изпращате име, термин, град, поредна бременност на Tanija на ЛС newsm78 тя да каже как ще и е по-удобно Peace

# 467
# 468
  • Мнения: 0
здравейте момичета,
страхотни сте относно организцията,аз работя всеки ден до седем вечерта и нямам много време да помагам но със сигурност ще се наслаждавам.
MILLY VANILI,аз също живея в англия и бях вече при GP-то,сега чакам писмо от болницата за първи преглед(надявам се до 3-4 седмици),моят термин е за 11/06 и сега съм в 7г.с.
на всички  с туптящи мънички сърчица в тях Hug
на всички останали повече усмивки,много спокойствие и по малко  Sick

# 469
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,
не бях писала дълго време, но при всяка възможност Ви чета. Много сте активни- супер сте.
Новата темичка е супер.
Моят термин е на 07.06.2010- първа бременност на 27 год., живуща в София, но родом от Стара Загора.
Надявам се списъка с присъединяващи мами да се увеличава.
А иначе при мен нищо ново. За моя огромна радост нямам гадене, апетита ми е доста намален, но за съжаление сега ме мъчи една кашлица и освен ментови бонбонки не смея да взема нещо друго. някои ако може да ми препоръча нещо за кашлица ще съм му благодарна.
Пожелавам хубав ден на всички Hug

# 470
  • Мнения: 189
Djinka82 ,заповядай в новата ни темичка,ще видиш препратката 2 поста по-нагоре:)

Общи условия

Активация на акаунт